از سوی معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا(س)؛

فراخوان مقالات و طرح‌های پژوهشی «حمایت از کالای ایرانی» اعلام شد

فراخوان مقالات حمایت از کالای ایرانی

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها از فراخوان مقالات و طرح‌های پژوهشی با موضوع «حمایت از کالای ایرانی» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم ریحانه حقانی روز یکشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: فراخوان مقالات و طرح‌های پژوهشی با موضوع حمایت از کالای ایرانی از سوی معاونت پژوهش جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها اعلام شد.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها اظهار داشت: هدف از اجرای این برنامه، پیروی از منویات و فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله‌العالی) و تحقق شعار سال تحت عنوان «حمایت از کالای ایرانی» است.

حقانی با بیان اینکه مقالات پژوهشی بنیادی و کاربردی مورد پذیرش قرار می‌گیرد، گفت: ضرورت و فلسفه مصرف کالای ایرانی، آسیب‌شناسی مصرف بی‌رویه کالای غیرایرانی(آسیب‌های فرهنگی، سیاسی، اخلاقی، اقتصادی و غیره) و راهبردها و راهکارهای حمایت از کالای ایرانی(راهکارها در حوزه رسانه، تبلیغات، زنان، دانشگاه، حوزه‌های علمیه و غیره) از جمله محورهایی است که برای فراخوان مقالات در نظر گرفته شده است.

وی همچنین به فراخوان طرح‌های پژوهشی راهبردی اشاره کرد و افزود: پژوهشگران می‌توانند در طرح‌های پژوهشی خود به ارائه راهکارهای عدم گرایش به کالای ایرانی از منظر روان‌شناختی، اخلاقی، اعتقادی، تعلیم و تربیت و غیره بپردازند.

معاون پژوهش جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها با بیان اینکه اساتید، پژوهشگران، دانش‌آموختگان سطح 2و 3 و 4 و طلاب شاغل به تحصیل در سطح سه و چهار می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند، گفت: علاقه‌مندان، آثار خود را تا پایان شهریورماه به پست الکترونیک به نشانی omourpajohesh@jz.ac.ir ارسال کنند.

جهت تنظیم و ارائه طرح پژوهشی این پیوند را فعال کنید.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱
  • پیام: ۵۰۰۰۱۷۱۷۱۸۱۸۱۹