حضور فعال جامعه الزهرا در کنگره ملی شهدای استان قم

کنگره شهدای استان قم

مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام به عنوان عضو شورای برنامه‌ریزی و رئیس کمیته امور بانوان ستاد کنگره ملی شهدای استان قم منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود مدنی از سوی استاندار قم و رییس کنگره ملی شهدای استان به عنوان عضو شورای برنامه‌ریزی و رئیس کمیته امور بانوان ستاد کنگره ملی شهدای استان قم منصوب شد.

متن ابلاغیه دکتر بهرام سرمست بدین شرح است:

به موجب این ابلاغ و بر اساس دستورالعمل اجرایی کنگره ملی شهدای استان و به پیشنهاد فرماندهی محترم سپاه علی بن ابیطالب علیه‌السلام و دبیرکل ستاد کنگره ملی شهدای استان جنابعالی به عنوان عضو شورای برنامه‌ریزی و رئیس کمیته امور بانوان ستاد کنگره ملی شهدای استان منصوب می‌شوید. بی‌شک بزرگداشت شهدای شهر کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه سلام‌الله‌علیها و خاستگاه انقلاب اسلامی به ویژه شهدای 8 سال دفاع مقدس و دفاع از حرم اهل بیت علیهم‌السلام اقدام ارزشمند و چراغ پرفروغ هدایت آیندگان است.

امید است با استعانت از پروردگار متعال و بهره‌گیری از منویات مقام عظمای ولایت و فرماندهی کل قوا و دستورالعمل‌های ابلاغی؛ با بهره‌گیری از امکانات و هماهنگی با ستاد کنگره ملی شهدای استان شاهد خلاقیت، ابتکار و فعالیت فاخر و تاثیرگذار باشیم.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱