رونمایی از «پژواک» اپلیکیشن تلفن همراه ارائه محتوا در فضای مجازی

آمره ئی

اپلیکیشن تلفن همراه ارائه محتوا در فضای مجازی با عنوان «پژواک» روز چهارشنبه در نشست بصیرت افزایی طلاب جامعه الزهرا علیهاالسلام رونمایی می شود.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، مهندس حسن آمره‌ئی مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات و مسئول کارگروه ارائه محتوا در فضای مجازی در گفتگو با واحد خبر اظهار داشت: با عنایت به سابقه طولانی و نزدیک به 4 دهه فعالیت مجموعه فاخر جامعه الزهرا علیهاالسلام و موفقیت های چشم‌گیر آن، تا کنون هویت مجازی این موسسه رشد متناسب و قابل توجهی نداشته و بهره‌برداری مناسب و به روزی از ظرفیت‌های حضور در فضای مجازی صورت نگرفته است.

وی افزود: برای رفع این کاستی، اقداماتی طی دو سال گذشته انجام شد که مهمترین آنها ایجاد و تولید زیرساخت جدید و داخلی مدیریت پورتال‌ها بود که توانست تعداد زیادی سایت و زیرپورتال را ایجاد و بخش‌های مختلف را وارد فضای اطلاع‌رسانی و انتشار مطالب و تولیدات و فعالیت‌ها کند.

 آمره‌ئی خاطرنشان کرد: در ادامه این مسیر و با توجه به اهمیت ورود به عرصه‌های دقیق‌تر و کاربردی‌تر حوزه فضای مجازی، پروژه حضور در فضای مجازی از طریق گوشی‌های تلفن همراه و ساختارهای ارائه محتوا مبتنی بر گوشی‌های هوشمند