حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی در حاشیه بازدید از آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س)؛

مبنای جامعه‌الزهرا(س) در پذیرش، به‌گزینی است

آزمون ورودی 2

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی با بیان اینکه مبنای جامعه‌الزهرا(س) در پذیرش، به‌گزینی است، گفت: علیرغم محدودیت‌های بودجه‌ای و سایر کمبودها، عزم خود را جزم کرده‌ایم تا از تمام ظرفیت‌های جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برای پذیرش طلاب استفاده کنیم.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمحمود مدنی روز جمعه (10 اسفند) در حاشیه بازدید از برگزاری آزمون ورودی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در گفتگو با گزارشگر صدا و سیما با اشاره به سیاست‌های این مؤسسه علمی آموزشی برای پذیرش، عنوان کرد: علیرغم محدودیت‌های بودجه ای و سایر کمبودها، عزم خود را جزم کرده‌ایم تا از تمام ظرفیت‌های جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برای پذیرش طلاب استفاده کنیم.

مدیر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: بر اساس سیاست‌هایی که تدوین شده و به تصویب هیئت امنای جامعه‌الزهرا علیهاالسلام رسیده، مبنای ما در پذیرش، به‌گزینی است که بر اساس ظرفیت علمی داوطلبان و برگزاری آزمون ورودی و همچنین تحقیق از خانواده و محیط صورت می‌گیرد.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی تصریح کرد: همه داوطلبان و متقاضیان پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برای ما ارزشمند هستند، اما متأسفانه ظرفیت این مجموعه محدود است و ما ناچار به انتخاب هستیم که امیدواریم بهترین‌ها را برای ادامه این مسیر نورانی گزینش کنیم.

وی با اشاره به برگزاری آزمون ورودی برای پذیرش طلاب سطح دو، سه و چهار، یادآور شد: در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، دوره‌های تخصصی سطح پنج هم برگزار می‌شود که تا کنون دو دوره برگزار شده است.

مدیر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام افزود: این دوره ویژه اساتیدی است که سابقه چند سال تدریس در سطوح عالی را دارند و از آنجا که ظرفیت پذیرش در این دوره محدود است، پذیرش در طول سال انجام می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی اضافه کرد: ما برای فارغ التحصیلان نیز دوره‌های مختلف تربیت پژوهشگر، تربیت مترجم، تربیت مشاور، تربیت مبلغ و غیره را داریم که در طول سال، فراخوان این دوره‌ها اعلام می‌شود.

وی همچنین به حضور طلاب بین الملل در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اشاره کرد و گفت: از آنجا که طلاب بین‌الملل در طول سال به این مؤسسه مراجعه می‌کنند، امکان پذیرش متمرکز آنان فراهم نیست و در طول سال پذیرش می‌شوند که امید است امسال 500 طلبه بین الملل پذیرش شوند.

مدیر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام عنوان کرد: در سفرهایی که اخیرا برای گردهمایی دانش‌آموختگان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به برخی کشورها داشتیم، شاهد گلایه بانوان طلبه به خاطر محدودیت ظرفیت پذیرش بودیم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی تأکید کرد: ما تقاضاهای زیادی از سوی بانوان بین الملل به ویژه کشورهای همسایه جهت تحصیل در این مؤسسه علمی حوزوی داریم که امیدواریم در آینده ظرفیت جامعه‌الزهرا علیهاالسلام پذیرای همه افراد دارای شرایط باشد.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱