از سوی معاونت فرهنگی تبلیغی و با همکاری مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود؛

نخستین همایش «مهارت‌های تبلیغی» در استان مازندران

همایش مهارت های تبلیغی

نخستین همایش از سلسله‌همایش‌های «مهارت‌های تبلیغی» ویژه طلاب در حال تحصیل غیرحضوری و مجازی و مبلغان ساکن استان‌های مازندران و گلستان در ساری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین تهرانی روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: با توجه به اینکه جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع است، یکی از رسالت‌های عظیم این مجموعه، آشنایی طلاب با اصول و فنون تبلیغ است.

معاون فرهنگی تبلیغی افزود: در این راستا، همایش «مهارت‌های تبلیغی» با محوریت «مهارت‌های پاسخگویی به سؤالات دینی» و «مهارت‌های ارتباطی» از سوی اداره دانش آموختگان و با همکاری مرکز آموزش مجازی و غیرحضوری جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی به اهداف برگزاری سلسله‌همایش‌های«مهارت‌های تبلیغی» اشاره کرد و آموزش مهارت‌های تبلیغی، برقراری ارتباط مستمر جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با بانوان طلبه، ایجاد ارتباط پویا میان طلاب، ارتقای سطح معرفتی، بینشی، گرایشی و مهارتی افراد را از جمله این اهداف برشمرد.

وی یادآور شد: این دوره ویژه دانش‌آموختگان، طلاب در حال تحصیل غیرحضوری و مجازی و مبلغان ساکن استان‌های مازندران و گلستان است که روزهای چهارشنبه و پنجشنبه 7 و 8 آذرماه در شهر ساری برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی تصریح کرد: در حاشیه همایش، از طلاب شرکت‌کننده که متقاضی تشکیل پرونده تبلیغی هستند، ارزیابی تبلیغی صورت می‌گیرد.

توجه:

- هزینه ثبت نام 20000 هزار تومان و برای طلابی که از اسکان استفاده می‌کنند 30000 تومان است.

- طلاب ساکن استان‌های مازندران و گلستان باید قبل از ثبت نام این مبلغ را به شماره حساب ۰۱۰۸۹۱۶۰۱۲۰۰۵ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۱۹۹۵۱۲۰۰۹ به نام جامعه‌الزهرا علیهاالسلام واریز، سپس نام، نام خانوادگی، نام پدر و کد پیگیری فیش واریزی را به سامانه پیامکی 30007227006161 ارسال کنند.

- جهت کسب اطلاعات بیشتر و در صورت نیاز به مهد و اسکان از ساعت ۸ تا ۱۲ با شماره ۳۲۱۱2437 و پیش‌شماره ۰۲۵ تماس بگیرید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱