ثبت نام اینترنتی آزمون‌های سالانه تثبیت جامعه‌الزهرا(س) آغاز شد

مسابقه تثبیت (2)

مدیر کل امور تربیتی از آغاز ثبت نام اینترنتی سلسله آزمون‌های پنج‌مرحله‌ای تثبیت ویژه حافظان قرآن کریم جامعه‌الزهرا علیهاالسلام خبر داد و گفت: ثبت نام کنندگان در مسابقات تثبیت قرآن کریم، ملزم به ثبت نام اینترنتی در سایت هستند.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم طیبه سادات طباطبایی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، با اعلام این خبر گفت: اداره قرآن و حدیث طبق روال هر سال، مسابقات تثبیت ویژه حافظان قرآن کریم را در پنج مرحله برگزار می‌کند.

مدیر کل امور تربیتی اظهار داشت: این مسابقات با هدف ارتقای کیفیت حفظ حافظان قرآن کریم جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از آبان ماه سال جاری آغاز شده و تا اسفند امسال ادامه دارد.

طباطبایی، مهلت ثبت نام در این دوره از مسابقات را تا روز سه شنبه 22 آبان ماه اعلام کرد و گفت: جهت تمرکز و سهولت اطلاع‌رسانی این آزمون‌ها، ثبت نام فقط به صورتی اینترنتی از طریق لینک https://qh.jz.ac.ir در سایت جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و پس از مطالعه دقیق آیین‌نامه انجام می‌شود.  

وی یادآور شد: افرادی که روزهای گذشته، ثبت نام را از طریق تماس تلفنی با شماره سرای ثقلین انجام داده‌اند، لازم است از طریق مراجعه به این سایت به صورت سیستمی ثبت نام کنند.

مدیر کل امور تربیتی بیان داشت: نخستین مرحله این مسابقات روز پنجشنبه 24 آبان‌ماه با حضور حافظان قرآن کریم در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

طباطبایی افزود: حافظان یک جزء تا کل قرآن کریم می‌توانند با شرکت در این مسابقات از هدایای مادی و معنوی طرح بهره‌مند شوند.

وی تصریح کرد: شرکت کنندگان در این مسابقات با حضور در پنج مرحله‌ آزمون شفاهی، محفوظات قرآنی خود را تثبیت و مرور خواهند کرد.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرید.

جهت دریافت تاریخ و آیین‌نامه برگزاری مسابقات تثبیت ویژه حافظان قرآن کریم این پیوند را فعال کنید.

جهت ثبت نام اینترنتی در آزمون های سالانه تثبیت 97 این پیوند را فعال کنید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱