از سوی مرکز تخصصی ادبیات عربی، تاریخ اسلام، تبلیغ، مطالعات اسلامی زنان؛

سلسله‌نشست‌های «مهارت‌های کاربردی و کلیدی در تربیت فرزند» برگزار می‌شود

مهارت های کاربردی و کلیدی تربیت فرزند

سلسله‌نشست‌های «مهارت‌های کاربردی و کلیدی در تربیت فرزند» ویژه طلاب مدارس علمیه و مراکز تخصصی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم ریحانه غيوربابايی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: سلسله‌نشست‌های «مهارت‌های کاربردی و کلیدی در تربیت فرزند» از سوی مرکز تخصصی ادبیات عربی، تاریخ اسلام، تبلیغ، مطالعات اسلامی زنان  برگزار می‌شود.

مدیر مرکز تخصصی ادبیات عربی، تاریخ اسلام، تبلیغ، مطالعات اسلامی زنان اظهار داشت: در این نشست‌ها، سرکار خانم افشاری نژاد استاد جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به تبیین این موضوع می‌پردازد.

غیوربابایی با بیان اینکه همه طلاب مدارس علمیه و مراکز تخصصی می توانند در این برنامه شرکت کنند، افزود: این سلسله نشست‌ها به مدت چهار جلسه، روزهای پنجشنبه و به صورت یک هفته در میان از 24 آبان‌‌ماه تا 6 دی‌ماه ساعت 8 تا 10 برگزار می‌شود.  

وی، مهلت ثبت نام در این نشست ها را تا 20 آبان ماه عنوان کرد و گفت: علاقه مندان می‌توانند جهت ثبت نام با شماره تلفن 32112356 تماس بگیرند و یا به دفتر مرکز تخصصی ادبیات عربی، تاریخ اسلام، تبلیغ، مطالعات اسلامی زنان واقع در زیرزمین ساختمان شهید قدوسی(ره) مراجعه کنند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱