به همت اداره قرآن وحدیث؛

هفتمین مرحله سیر مطالعاتی تفسیر نمونه برگزار می‌شود

تفسیر نمونه

مدیر کل امور تربیتی از آغاز هفتمین مرحله دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی تفسیر نمونه ویژه بانوان طلبه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم طیبه سادات طباطبایی مدیر کل امور تربیتی روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: مرحله هفتم از دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی تفسیر نمونه از جلد 26 این تفسیر گرانقدر برگزار می‌شود.

مدیر کل امور تربیتی بیان داشت: اولین دوره غیرحضوری با هدف انس با معارف قرآن کریم از جلد 27 تفسیر نمونه و طی 6 مرحله برگزار شد.

طباطبایی یادآور شد: سؤالات هر مرحله از دوره قبل در سایت و کانال جامعه‌الزهرا علیهاالسلام بارگذاری شد و شرکت‌کنندگان، پاسخنامه‌های خود را از طریق رایانامه اداره قرآن وحدیث ارسال کردند.

وی با اشاره به آغاز هفتمین مرحله از دوره غیرحضوری سیر مطالعاتی تفسیر نمونه با توجه به جلد 26 کتاب ارزشمند تفسیر نمونه، گفت: شرکت کنندگان این دوره می‌توانند در ادامه طرح به مطالعه جلد 26 تفسیر نمونه بپردازند.

مدیر کل امور تربیتی تصریح کرد: در این دوره نیز، پیوستن افرادی که از شرکت در این طرح بازمانده‌اند با ارائه پاسخنامه مراحل ششگانه سابق همراه با پاسخنامه این دوره وجود دارد.

طباطبایی با بیان اینکه مهلت ارائه پاسخنامه این مرحله تا 10 آبان ماه است، گفت: طلاب می‌توانند جهت دریافت دفترچه مراحل این دوره به سرای ثقلین واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی(ره) مراجعه کرده یا از طریق سایت و کانال جامعه‌الزهرا علیهاالسلام سؤالات این مرحله را دریافت کنند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵  تماس بگیرید.

جهت دریافت دفترچه مرحله هفتم دوره این لینک را فعال کنید.

جهت دریافت جدول مراحل جلد 26 این لینک را فعال کنید.

جهت دریافت فایل تفسیر نمونه جلد ۲۷ این پیوند را فعال کنید.

جهت دریافت فایل تفسیر نمونه جلد 26 این لینک را فعال کنید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱