برگزیدگان دومین همایش کتاب سال بانوان تجلیل شدند

اختتامیه دومین همایش ملی کتاب سال بانوان (21)

صاحبان آثار برگزیده حوزه علوم انسانی و اسلامی و عرصه زن و خانواده در مراسم اختتامیه دومین همایش کتاب سال بانوان تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی، مراسم اختتامیه دومین همایش کتاب سال بانوان روز پنجشنبه 29 آبان به صورت مجازی در جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد.

در این مراسم که حجت‌الاسلام والمسلمین پارسانیا دبیرعلمی همایش کتاب سال بانوان، حجت‌الاسلام والمسلمین مدنی مدیر جامعه الزهرا علیهاالسلام، خانم حقانی معاون پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام و دیگر معاونان و مدیران این مجموعه حضور داشتند، صاحبان آثار برگزیده در حوزه علوم انسانی و اسلامی و در عرصه زن و خانواده معرفی شدند و مورد تجلیل قرار گرفتند.

در مراسم اختتامیه دومین همایش کتاب سال بانوان، سرکار خانم شادی نفیسی در گروه علمی تفسیر و علوم قرآن با عنوان اثر کتاب «جریان شناسی تفسیر علمی»  و خانم فاطمه وجدانی با عنوان اثر کتاب «از نظر تا عمل؛ طرحی برای تربیت اخلاقی از دیدگاه علامه طباطبایی» در گروه علمی اخلاق و عرفان حائز رتبه برگزیده شدند.

در دومین همایش کتاب سال بانوان، پنج اثر شایسته تقدیر شدند، از جمله کتاب «تاثیر استعاره های مفهومی قرآن بر کلمات قصار امیرالمومنین علی علیه‌السلام» نوشته خانم حسنیه شیخ حمزه نوری در گروه علمی علوم و حدیث و رساله دکترای «مبانی و جلوه های حقوق بزه دیده و متهم در عدالت انتقالی» به قلم خانم مرضیه دیرباز در گروه علمی فقه و حقوق رتبه شایسته تقدیر را کسب کردند.

خانم مریم عرفانیان نویسنده کتاب «تا ابد با تو می مانم» در گروه علمی ادبیات و هنر؛ خانم فاطمه مغیثی نگارنده کتاب «فراسوی حلقه» در گروه علمی اخلاق و عرفان و خانم الهام اکبری مؤلف کتاب «شهروندی دیجیتال» در گروه علمی علوم اجتماعی و جامعه شناسی از دیگر حائزان رتبه شایسته تقدیر بودند.

در گروه علمی زن و خانواده نیز خانم زهرا داورپناه با ارائه مقاله «خودآیینی زن مسلمان؛ معنا ها و دشواری ها» به عنوان شایسته تقدیر مورد تجلیل قرار گرفت.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱