آغاز ثبت نام دوره‌ های مجازی قرآنی و حدیثی

دوره های مجازی قرآنی و حدیثی

خانم حسینی با اشاره به آغاز ثبت نام دوره‌های مختلف قرآنی و حدیثی ویژه تابستان 99 در دو سطح عمومی و تخصصی گفت: این دوره‌ها به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، خانم سیده زهرا حسینی در گفتگو با واحد خبر، اعلام کرد: اداره قرآن و حدیث با هدف بهره‌مندی از فضای مناسب آموزش فوق‌برنامه در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در ایام تابستان 99، به منظور انس بیشتر طلاب و معرفت‌افزایی نسبت به معارف ناب قرآن و عترت در متون معتبر قرآنی و حدیثی، دوره‌های متنوعی را برنامه‌ریزی و در اختیار طلاب علاقه‌مند قرار داده است.

مدیر کل امور تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: در این فراخوان، دوره‌های «عمومی» آموزش قرآن و حدیث شامل دوره‌های کارگاهی روان‌خوانی، تجوید، ترتیل‌خوانی، حدیث‌خوانی اصول کافی و دوره‌های مختلف حفظ قرآن کریم شامل حفظ سوره بقره، حفظ سور منتخب، تثبیت ویژه حافظان کل قرآن ارائه می‌شود.

حسینی اضافه کرد: دوره‌های «تخصصی» قرآن و حدیث شامل مهارت‌های بیان تفسیر قرآن کریم، تربیت مربی ‌نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه است.

وی یادآور شد: با توجه به شرایط به وجود آمده از بیماری کرونا و بنا بر تعاملات صورت گرفته بین  اداره قرآن و حدیث و مرکز آموزش مجازی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام، تمامی دوره‌ها به صورت مجازی برگزار خواهد شد و شرایط بهره ‌مندی طلاب حضوری و غیرحضوری جامعه الزهرا علیهاالسلام از دوره‌های مجازی قرآنی و حدیثی به صورت آنلاین و غیرحضوری فراهم شده است.

مدیرکل امور تربیتی گفت: تشکیل هر کدام از دوره‌های فراخوان شده در جدول برنامه‌ها منوط به حدنصاب رسیدن تعداد افراد ثبت نامی است که پس از انجام ثبت‌نام‌ها به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

حسینی، مهلت ثبت نام در این دوره‌ها را تا 31 تیر1399 اعلام کرد و بیان داشت: ثبت نام در این دوره‌ها تنها از طریق مراجعه به سامانه اداره قرآن و حدیث در سایت جامعه الزهرا علیهاالسلام به نشانی http://qh.jz.ac.ir امکان پذیر است.

تلفن تماس برای کسب اطلاعات بیشتر: - 32112436-  32112088 ساعت 8 تا 12

دریافت تصویر خبر

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱