معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(س) عنوان کرد:

شخصیت دانش‌آموزان باید با مطالب دینی شکل بگیرد

تهرانی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی با بیان اینکه مطالب دینی را برای دانش‌آموزان درون‌سازی کنیم، گفت: ما در مدرسه باید مسائل دینی را به گونه‌ای به دانش‌آموزان منتقل کنیم تا شخصیت آنان با مطالب دینی شکل بگیرد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین تهرانی روز شنبه در مراسم افتتاحیه دوره مقدماتی آموزش تربیت مبلغ دانش‌آموزی طرح شمیم که با حضور بانوان مبلغ این طرح در آمفی‌تئاتر ساختمان شهید بهشتی(ره) برگزار شد، عنوان کرد: اهمیت کار تبلیغ بر همه ما مشهود است و جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها برای بحث تبلیغ، خصوصا در مقاطع دانش آموزی ارزش ویژه‌ای قائل است.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها با اشاره به دوره مقدماتی آموزش تربیت مبلغ دانش‌آموزی طرح شمیم، اظهار داشت: در این دوره، اساتید باتجربه و مبلغان نخبه کشوری حضور دارند و سعی بر این است که کار را به نحو شایسته‌ای پیش ببریم.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین تهرانی به روند پذیرش مبلغان دانش‌آموزی در این طرح اشاره کرد و گفت: پذیرفته‌شدگان در این طرح به سه گروه تقسیم شدند که نخستین دوره آموزشی با حضور گروه اول تشکیل می‌شود و گروه‌های دوم و سوم در سال تحصیلی جدید در دوره آموزش مقدماتی حضور خواهند یافت.

وی تصریح کرد: در این طرح، کیفیت کار برای ما مهم است و تلاش بر این است که با هماهنگی مرکز مدیریت خواهران، این دوره‌ها را در شهرستان ها و مراکز استان ها برگزار کنیم که امید است توانمندی مبلغان چنان افزایش پیدا کند که به عنوان مربی دوره‌های تربیت مبلغ دانش‌آموزی در شهرستان‌ها فعالیت کنند.

معاون فرهنگی تبلیغی با بیان اینکه مطالب دینی را برای دانش‌آموز