از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا(س)؛

فراخوان مقاله فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» اعلام شد

فراخوان مقاله برای فصلنامه مطالعات قرآنی نامه جامعه

فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» جامعه الزهرا علیهاالسلام پذيراي مقالات اساتید، پژوهشگران و محققان حوزه و دانشگاه در حوزه تفسير و علوم قرآن است.

به گزارش روابط عمومی، فراخوان مقاله فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» از سوی معاونت پژوهش جامعه الزهرا علیهاالسلام اعلام شد.

فصلنامه علمی تخصصی «مطالعات قرآنی نامه جامعه» پیش از این با عنوان فصلنامه علمی تخصصی معارف اسلامی نامه جامعه انتشار می‌یافت که از سال 1383 تا کنون در 130 شماره به چاپ رسیده و هم اکنون، صدوسی‌ویکمین شماره آن در دست چاپ است.

 فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» اول اردیبهشت سال جاری در دبیرخانه هیئت نظارت بر مطبوعات ثبت شد و صدوسی‌ودومین شماره این فصلنامه با رویکرد تخصصی «تفسیر و علوم قرآنی» منتشر خواهد شد.  

این نشریه در تلاش است تا با فراهم آوردن بستری مناسب جهت چاپ مقالات علمی دانش‌آموختگان و پژوهشگران عرصه «تفسیر و علوم قرآنی»، گام مؤثری در ارتقای سطح کیفی پژوهش‌ها و انعکاس برترین‌های پژوهشی در این حوزه بردارد.

برهمین اساس، فصلنامه «مطالعات قرآنی نامه جامعه» پذيراي مقالات اساتید، پژوهشگران و محققان حوزه و دانشگاه در حوزه تفسير و علوم قرآن است.

پژوهشگران می‌توانند آثار خود را به نشانی الکترویکی nashrieh@jz.ac.ir ارسال کنند و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 02532112400 تماس بگیرند.

این نشریه به مدیر مسئولی حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود مدنی و سردبیری سرکار خانم فریده پیشوایی فعالیت می‌کند، همچنین اعضای هیئت تحریریه این نشریه را خانم‌ها ریحانه حقانی، مریم اسماعیلی، طلعت حسنی بافرانی، بی بی سادات رضی بهابادی، حمیده عبدالهی علی بیک و آقایان علیرضا اسعدی، سید علی حسینی زاده و رمضان محمدی تشکیل می‌دهند.

دریافت تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱