دعوت از خانواده جامعه‌الزهرا(س) جهت مشارکت در رزمایش کمک مؤمنانه

رزمایش کمک مؤمنانه 1

معاونت فرهنگی تبلیغی در آستانه ماه مبارک رمضان، خانواده بزرگ جامعه الزهرا علیهاالسلام را به مشارکت در رزمایش کمک مؤمنانه دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی، معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه الزهرا علیهاالسلام با صدور اطلاعیه‌ای خانواده بزرگ جامعه الزهرا علیهاالسلام را به شرکت در رزمایش کمک مؤمنانه دعوت کرد.

متن این اطلاعیه به شرح ذیل است:

رهبر معظم انقلاب مدظله العالی: «عده ای هستند که در این شرایط حقیقتا زندگیشان به سختی قابل گذران است، مردمی که توانایی دارند بایستی در این زمینه فعالیت وسیعی را شروع کنند.» (21 فروردین 1399)

به اطلاع همه اساتید، کارمندان و طلاب حضوری و غیرحضوری، مبلغان و دانش‌آموختگان جامعه‌الزهرا علیهاالسلام می‌رساند، باتوجه به تعطیلی بسیاری از مشاغل و بروز مشکلات معیشتی برای برخی از خانواده‌ها و بر اساس توصیه رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی بر لزوم رزمایش بزرگ مواسات، همدلی و کمک مؤمنانه، معاونت فرهنگی تبلیغی این مؤسسه با همکاری خیرین جامعه الزهرا علیهاالسلام و همت دستان باکرامت شما بزرگواران در ماه مبارک رمضان، که در آن یک حسنه برابر با هزار حسنه ثبت می‌گردد، نسبت به آغاز رزمایش کمک مؤمنانه با رمز «یا زهرا علیهاالسلام» اقدام می‌نماید.

بدیهی است در این رزمایش بسته‌های معیشتی جهت تامین گوشه‌ای از سفره افطار و سحر برخی هم‌میهنان‌مان با کمک‌های نقدی شما بزرگواران و یاری جهادگران جامعه الزهرا علیهاالسلام، تهیه و توزیع می‌گردد.

جهت مشارکت در این امر خداپسندانه می‌توانید کمک‌های نقدی خود را با توجه به نوع توزیع در بین اقشار مختلف، به حساب‌های ذیل واریز نمایید.

1-  کمک به خانواده جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها (طلاب و ... )

-  شماره حساب: 5223043000  به نام جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها

-  شماره کارت: 6104337526068026

2-  کمک به اقشار مختلف مردم

-  شماره حساب‌ ۰۱۷۶۷۶۱۷۱۷۰۰۳  بنام خیرین جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها

-  شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۹۹۰۸۲۸۱۶

3- تهیه بسته کودک (اسباب بازی، لباس، وسایل کاردستی، کتاب و غیره) جهت هدیه فرزندان دلبند ایشان جهت توزیع در کنار بسته‌های معیشتی به حساب خیرین جامعه الزهرا علیهاالسلام و ارسال فیش واریزی به شماره تماس ۰۹۳۷۱۴۰۴۸۱۰

دریافت تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱