رفتارهای هنجارشکن تاثیری در اراده پولادین ملت ندارد

مدنی

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با اشاره به اینکه رفتارهای هنجارشکن تاثیری در اراده پولادین ملت در پاسداری از ارزش‌های دینی ندارد، گفت: اجرای همه جانبه فرامین دینی مورد نظر و مطالبه مردم است.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحمود مدنی، مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در جمع طلاب معترض به حرکت هنجارشکنانه‌ای که در روزهای اخیر در مراسمی در تهران صورت گرفته است، گفت: با توجه به ایمان و تعهد ریشه‌داری که در ملت ما وجود دارد مطمئن هستم مردم از انقلاب و ارزش‌های دینی و انقلابی به خوبی محافظت می‌کنند و در این جهت به هیچ عنوان کوتاه نمی‌آیند و در ادامه مسیر شهدا بر پیمان‌های خود استوار و ثابت قدم هستند.

وی افزود: رفتارهای هنجارشکنانه‌ای که در برخی جاها رخ داده یا ممکن است رخ دهد تاثیری در آن اراده پولادین ملت نخواهد داشت، ولی ما به همه کسانی که نسبت به ارزش‌های دینی کم‌توجهی می‌کنند یادآور می‌شویم که ملتی که برای برپایی این ارزش‌ها انقلاب کرده و صدها هزار شهید داده است با این رفتارها دست از ارزش‌ها، عقاید و تعهدات خود برنمی‌دارد و چنین حرکت‌هایی را هم در جامعه اسلامی برنمی‌تابد.

مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار امیدواری کرد تا مسؤولان مربوطه در جبران این اشتباه، تلاش‌های لازم را انجام دهند و به مردم شهیدپرور این اطمینان داده شود که همه یکدل و یک‌صدا در پی اجرای فرامین قرآن و اسلام عزیز هستیم.

وی بیان داشت: البته آنچه اسلام از ما می‌خواهد اجرای همه‌جانبه فرامین الهی است، نه اجرای عدالت باید ما را از تحفظ بر حجاب و عفاف غافل کند و نه تحفظ بر حجاب و عفاف باید ما را نسبت به تحقق عدالت دچار فراموشی کند. اسلام را باید همه جانبه دید و تحقق همه جوانب آن هم مورد نظر و مطالبه مردم است.

گفتنی است، در پی حرکت هنجارشکنانه‌ای در مراسمی در برج میلاد تهران، شماری از طلاب جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با مراجعه به دفتر مدیریت این موسسه علمی، ضمن اعلام اعتراض و انزجار خود از اینگونه رفتارهای ناهنجار، از مدیر این مجموعه خواستار ارائه طریق در مورد چنین مسائلی شدند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱