آغاز ثبت نام دوره‌های قرآنی و حدیثی تابستان 98

قرآن و حدیث

ثبت نام دوره‌های مختلف قرآنی و حدیثی ویژه تابستان 98 در دو سطح عمومی و تخصصی آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، خانم طیبه سادات طباطبایی روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، اعلام کرد: اداره قرآن و حدیث با هدف بهره‌مندی از فضای مناسب آموزش فوق‌برنامه در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در ایام تابستان 98، در جهت انس بیشتر طلاب و همچنین معرفت‌افزایی نسبت به معارف ناب قرآن و عترت در متون معتبر قرآنی و حدیثی، دوره‌های متنوعی را برنامه‌ریزی و در اختیار طلاب علاقه‌مند قرار داده است.

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام افزود: در این فراخوان، دوره‌های عمومی آموزش قرآن و حدیث شامل دوره‌های روان‌خوانی، تجوید و طرح‌های مختلف حفظ، دوره‌های تخصصی قرآن و حدیث شامل تربیت مربی روخوانی و روان‌خوانی، روش بیان تفسیر قرآن کریم، تربیت مربی ‌نهج‌البلاغه و صحیفه سجادیه ارائه می‌شود.

طباطبایی یادآور شد: بنابه تعاملات صورت گرفته اداره قرآن و حدیث با مرکز آموزش مجازی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در ایام تابستان شرایط بهره‌‌مندی عموم طلاب حضوری و غیرحضوری جامعه‌الزهرا علیهاالسلام از دوره‌های مجازی قرآنی و حدیثی به صورت آنلاین و غیرحضوری فراهم شده است.

وی گفت: تشکیل هر کدام از دوره‌های فراخوان شده در جدول برنامه‌ها منوط به حدنصاب رسیدن تعداد افراد ثبت نامی است که پس از انجام ثبت‌نام‌ها با ارسال پیامک به اطلاع متقاضیان خواهد رسید.

مدیرکل امور تربیتی، مهلت ثبت نام در این دوره‌ها تا 13 تیرماه 1398 عنوان کرد و اظهار داشت: ثبت نام در این دوره‌ها تنها از طریق مراجعه به صفحه ثبت نام در سایت جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به نشانی http://qh.jz.ac.ir امکان پذیر است.

تلفن تماس برای کسب اطلاعات بیشتر: - 32112436-  ۳۲۱۱۲۳۵۵- ۳۲۱۱۲۵۴۸ - 32112088

جزئیات فراخوان دوره های اداره قرآن و حدیث در تابستان 1398

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱