مسئول اداره آموزش و ارزشیابی جامعه‌الزهرا(س) منصوب شد

انتصاب

آقای چراغی از سوی مدیر کل امور اداری و منابع انسانی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به عنوان مسئول اداره آموزش و ارزشیابی منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، آقای براتعلی چراغی از سوی حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی فلاحتی، مدیر کل امور اداری و منابع انسانی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام به عنوان «کارشناس مسئول اداره آموزش و ارزشیابی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام» منصوب شد.

در بخشی از این حکم آمده است:

«با توجه به شایستگی، توانمندی، تجربیات و مراتب تعهد و تدین، به موجب این حکم جنابعالی را به عنوان «کارشناس مسئول اداره آموزش و ارزشیابی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام» منصوب می‌نمایم.

امید است با استعانت از پروردگار متعال و توسل به ائمه معصومین علیهم‌السلام به ویژه حضرت صدیقه طاهره سلام‌الله‌علیها، با برنامه‌ریزی دقیق و ساماندهی و نظارت همه‌جانبه بر وظایف محوله در تعامل سازنده با سازمان‌ها، نهادها و مراکز آموزشی، به ویژه در برنامه‌ریزی آموزشی متناسب با پست‌های سازمانی و بهسازی فرایندها و ارزشیابی همه‌جانبه و فراگیر، تحولی سازنده و در خور شـأن جامعه‌الزهرا علیهاالسلام فراهم گردد.

در ضمن ایجاد محیطی پویا و با نشاط، ارائه خدمات ارزشمند و اثربخش، با رعایت سلسله‌مراتب سازمانی، در چارچوب وظایف، قوانین و مقررات جامعه‌الزهرا علیهاالسلام مورد انتظار می‌باشد».

در این حکم از خدمات و تلاش‌های ارزنده آقای سیدمحمدحسن حسینی یزدی که پیش از این، تصدی این مسئولیت را به عهده داشت، قدردانی شد.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱