بازدید مسئولان خبرگزاری حوزه از جامعه الزهرا

بازدید مسئولان خبرگزاری حوزه از جامعه الزهرا (2)

مسئولان خبرگزاری حوزه در جلسه ای با مدیرکل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا علیهاالسلام راه های همکاری دوجانبه در راستای اطلاع رسانی از فعالیت های این مجموعه علمی را بررسی کردند.

بازدید مسئولان خبرگزاری حوزه از جامعه الزهرا

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، مسئولان خبرگزاری حوزه ضمن بازدید از جامعه الزهرا علیهاالسلام، در جلسه­ای با مدیرکل روابط عمومی و بین الملل این موسسه، راه­های همکاری دوجانبه را بررسی کردند.

حجج اسلام و المسلمین محمدرضا برته قائم مقام مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه، میرقیاسی مسئول نظارت و راهبری های علمی خبرگزاری، عزیزی سردبیر نشریه افق حوزه و آقایان صدرایی عارف سردبیر خبرگزاری، ساجدی مسئول طرح و برنامه و بخش بین الملل خبرگزاری و شعبانعلی دبیر سرویس قم خبرگزاری حوزه با حضور در جامعه الزهرا علیهاالسلام از ظرفیت های مختلف این مجموعه علمی آموزشی بازدید کردند.

مسئولان خبرگزاری حوزه در ادامه در جلسه ای با حجت الاسلام والمسلمین هادی اندیشه مدیرکل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا علیهاالسلام راه های همکاری دوجانبه در راستای اطلاع رسانی از فعالیت های این مجموعه علمی را بررسی کردند.

تسهیل زمینه حضور خبرنگاران در جامعه الزهرا علیهاالسلام، ایجاد بخش بانوان طلبه در خبرگزاری حوزه، معرفی جامعه الزهرا در خبرگزاری و معرفی خبرگزاری به طلاب خواهر، راه اندازی پویش های مورد توافق در خبرگزاری و ارتباط خبری دو جانبه از جمله محورهای مورد بحث و بررسی در این جلسه بود.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱