فراخوان شرکت در مسابقه بزرگ «آیا من محجبه هستم؟»

اطلاعیه مسابقه آیا من محجبه هستم

فراخوان شرکت در مسابقه بزرگ «آیا من محجبه هستم؟» ویژه طلاب مدارس علمیه و مراکز تخصصی اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، به مناسبت سالروز میلاد پرخیر و برکت اسوه زنان عالم حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام، مسابقه بزرگ «آیا من محجبه هستم؟» از سوی مدرسه علمیه صالحات ویژه طلاب مدارس علمیه و مراکز تخصصی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

علاقه مندان به شرکت در این مسابقه، می‌توانند با استفاده از «دفترچه سعادت» که به موضوع «آیا من محجبه هستم؟» پرداخته و به صورت الکترونیکی در سایت جامعه‌الزهرا علیهاالسلام قرار گرفته، در مسابقه شرکت کنند.

در این دفترچه به همت دفتر تربیتی –فرهنگی مدرسه علمیه صالحات تهیه شده و به بیان ضرورت حجاب و انواع حجاب می پردازد؛ همچنین دستورالعمل عفاف و حجاب جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و احکام فقهی حجاب در این دفترچه قرار داده شده است.

مهلت شرکت در این مسابقه و تحویل پاسخنامه تا روز دوشنبه 20 اسفند است و برگزیدگان مسابقه 27 اسفند همزمان با سالروز ولادت امام محمد تقی علیه‌السلام مورد تجلیل قرار می گیرند.

در این مسابقه به14 نفر از طلاب به نیت 14 معصوم علیهم‌السلام که به سؤالات پاسخ صحیح داده باشند، جوایزی اهدا می‌شود.

جزوه، سؤالات و برگه پاسخنامه مسابقه در کانال مدارس و مراکز و جامعه‌الزهرا علیهاالسلام بارگذاری شده است. در صورت تمایل به خرید یا امانت جزوه چاپ شده به دفتر تربیتی فرهنگی مدرسه علمیه صالحات، در طبقه چهارم ساختمان شهید بهشتی، ضلع ساختمان شهید مطهری و سایر دفاتر تربیتی فرهنگی مدارس و مراکز مراجعه کنید.

اساتید جامعه‌الزهرا علیهاالسلام نیز می‌توانند پاسخنامه ­های خود را به اتاق امور اساتید، در ساختمان شهید بهشتی، طبقه سوم، تحویل دهند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۴۱۲ تماس بگیرید.

جهت دریافت متن دفترچه سعادت با موضوع «آیا من محجبه هستم؟» این پیوند را فعال کنید.

جهت دریافت سؤالات مسابقه «آیا من محجبه هستم؟» این پیوند را فعال کنید.

جهت دریافت پاسخنامه مسابقه «آیا من محجبه هستم؟» این پیوند را فعال کنید.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱