22 بهمن؛ آخرین مهلت ثبت نام آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س)

پذیرش

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام گفت: پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برای سال تحصیلی ۹۹-۹۸ تا 22 بهمن تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اباذر عمرانی فر رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در گفتگو با واحد خبر با اشاره به استقبال خواهران از ثبت نام برای شرکت در آزمون ورودی جامعه الزهرا علیهاالسلام گفت:با توجه به درخواست‌های مکرر بانوان علاقه‌مند به تحصیل علوم دینی در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و جهت فرصت به داوطلبانی که در بازه زمانی تعیین شده موفق به ثبت نام نشدند، زمان ثبت نام تا 22 بهمن‌ماه 1397 همزمان با ایام‌الله دهه فجر تمدید شد.

وی افزود: امسال آزمون ورودی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام در سه مقطع رسمی سطح دو، سطح سه و سطح چهار، 10 اسفندماه در مراکز استان ها برگزار می‌شود.

 

سامانه پذیرش
سامانه پذیرش بین الملل
سامانه پذیرش عربی
سامانه پذیرش انگلیسی

 

شرایط پذیرش جامعه‌الزهرا(س) در مقاطع تحصیلی مختلف

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا علیهاالسلام با بیان اینکه شرایط مقاطع مختلف تحصیلی در دفترچه های آزمون در سامانه پذیرش ارائه شده است، افزود: شرط پذیرش در مقطع تحصیلی سطح دو (کارشناسی) داشتن حداقل مدرک دیپلم است، همچنین افرادی که دارای معدل بالای ۱۹ هستند و از زمان فارغ التحصیلی آنان کمتر از یک سال گذشته باشد، حافظان کل قرآن کریم، حافظان کل نهج‌البلاغه و حافظان صحیفه سجادیه از آزمون کتبی معاف هستند و بدون آزمون ورودی در مصاحبه شرکت می‌کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین عمرانی فر یاد