جلسه معارفه طلاب جدید مدرسه علمیه تمام وقت خوابگاهی برگزار شد

جلسه معارفه طلاب خوابگاهی

آشنایی طلاب با قوانین و ضوابط آموزشی، طرح‌ها و برنامه‌های درحال اجرا در مدرسه و شیوه صحیح مباحثه از برنامه های جلسه معارفه طلاب جدید مدرسه علمیه تمام وقت خوابگاهی بود.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، جلسه معارفه طلاب جدید مدرسه علمیه تمام وقت خوابگاهی با حضور مدیر و مسئولان این مدرسه علمیه در سالن همایش همکف آموزشکده شهید بهشتی برگزار شد.

در این جلسه سرکار خانم خداشناس، مدیر مدرسه علمیه تمام وقت خوابگاهی ضمن خوشامدگویی به طلاب جدید، تحصیل در این مکان را که منتسب به حضرت زهرا علیهاالسلام است را مایه مباهات دانست.

وی با اشاره به آیه ۱۲۲ سوره توبه که به آیه نفر مشهور است از طلاب خواست از فرصت‌های پیش رو برای فراگیری علوم دینی نهایت استفاده را ببرند و آموخته‌های خود را در راه نشر دین و ترویج مکتب اهل بیت علیهم‌السلام به کار گیرند.

در ادامه سرکار خانم عاشوری، مسئول تربیتی فرهنگی مدرسه با بیان آیاتی از قرآن طلاب را به تزکیه نفس، اخلاق‌مداری و رعایت زی طلبگی سفارش کرد.

آشنایی طلاب با قوانین و ضوابط آموزشی، طرح‌ها و برنامه‌های درحال اجرا در مدرسه و شیوه صحیح مباحثه از دیگر بخش‌های این نشست صمیمی بود.

همچنین از طلاب علاقه‌مند به شرکت در دوره مدیریت زمان ثبت‌نام به عمل آمد.

در پایان طلاب با حضور در مدرسه از بخش‌های مختلف آن بازدید کردند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱