سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه مدت جامعه‌الزهرا(س) اعلام کرد:

تمدید مهلت ثبت نام در دوره‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی تا 10 دی

دوره آموزش های کوتاه مدت

الیاسی با بیان اینکه ۱۸ دوره معارفی و مهارتی در زمستان ۱۴۰۰ ویژه عموم بانوان برگزار می‌شود، گفت: مهلت ثبت نام در این دوره‌ها تا 10 دی تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم فهیمه الیاسی در گفتگو با واحد خبر، با اشاره به به دهمین فراخوان ثبت نام در دوره‌های آموزشی کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها، عنوان کرد: با توجه به استقبال فراگیران، مهلت ثبت نام در این دوره‌ها تا 10 دی تمدید شد.

وی یادآور شد: دوره‌های آموزشی مرکز آموزش‌های کوتاه مدت جامعه الزهرا علیهاالسلام به صورت مجازی در زمستان ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام افزود: در این فراخوان، ۹ دوره کوتاه مدت معارفی و مهارتی به صورت آنلاین و ۹ دوره به صورت آفلاین ارائه شده که در صورت به حد نصاب رسیدن هر دوره، برگزار خواهد شد.

الیاسی ادامه داد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این دوره‌ها به سایت مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی به نشانی http://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha مراجعه و برای ثبت نام اقدام کنند.

وی تصریح کرد: فرآیند ثبت نام متقاضیان زمانی تکمیل می‌شود که هزینه دوره را پرداخت نموده و کد پیگیری دریافت کنند، همچنین به جهت محدودیت ظرفیت دوره‌های آنلاین، اولویت با افرادی است که زودتر ثبت نام کنند.

سرپرست مرکز آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام بیان داشت: علاقه‌مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره‌ ۰۲۵۳۲۱۱۲۳۳۰ تماس بگیرند و یا با شناسه کاربری مرکز آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی به آدرس borhan_center@ در پیام‌رسان ایتا مکاتبه کنند.

الیاسی عنوان کرد: اطلاع‌رسانی‌های دوره‌ها صرفا از طریق کانال ایتا به متقاضیان اعلام می‌شود و ضروری است متقاضیان و فراگیران محترم در کانال ایتا مرکز به آدرس https://eitaa.com/borhan_jz عضو شوند.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱