از سوی مرکز مشاور جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد؛

فراخوان ثبت نام در دومین دوره آموزش تخصصی تربیت مشاور

دوره تربیت مشاور 2

مدیر مرکز مشاوره جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها از فراخوان ثبت نام در دومین دوره آموزش تخصصی تربیت مشاور در این مرکزخبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین اصغر اخوی روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر با اشاره به برگزاری طرح تربیت مشاور در این مرکز علمی اظهار داشت: طرح تربیت مشاور با رویکردهای علمی و اسلامی از سال گذشته در جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها اجرا و نخستین دوره آن با حضور 22 نفر از خواهران طلبه برگزار شد.

مدیر مرکز مشاوره جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها با اشاره به اینکه فراخوان نخستین دوره تربیت مشاور در چهار گرایش مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خانواده، مشاوره کودک و نوجوان و مشاوره تحصیلی بود، اظهار داشت: در دومین دوره تربیت مشاور، دو گرایش مشاوره پیش از ازدواج و مشاوره تحصیلی در نظر گرفته شده است.

وی درباره شرایط شرکت در این دوره تخصصی بیان داشت: دارا بودن مدرک سطح سه رشته تعلیم و تربیت اسلامی و یا احراز صلاحیت برای شاغلین به تدوین پایان‌نامه سطح سه این رشته یا داشتن مدرک کارشناسی ارشد مرتبط با مشاوره برای طلاب سطح دو؛ حداقل ۲۵ حداکثر ۵۰ سال سن؛ احراز صلاحیت اخلاقی، شخصیتی، روانی و علمی؛ علاقه‌مندی به امر مشاوره، تعهد به خدمت در مرکز مشاوره جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها به مدت سه سال و تعهد کتبی نسبت به اتمام دوره از شرایط ثبت نام در این دوره است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اخوی، زمان ثبت نام در این دوره را از 9 تا 21 تیرماه اعلام کرد و افزود: علاقه‌مندان می‌توانند برای نام‌نویسی به صورت حضوری از ساعت ۸ الی۱۲ به مرکز مشاوره جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه این دوره در سه ترم متوالی برگزار می‌شود، گفت: کلاس‌های این دوره با حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه از اول مهرماه تشکیل می‌شود.

مدیر مرکز مشاوره جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها درباره امتیازات این دوره بیان داشت: اعطای گواهی پایان دوره، اولویت برای همکاری با مرکز مشاوره جامعه‌الزهرا سلام‌الله‌علیها، معرفی به سایر مراکز مشاوره حوزوی و غیرحوزوی و همچنین اولویت در پذیرش سطح چهار در رشته‌های مشاوره و تعلیم و تربیت اسلامی بخشی از امتیازات این دوره است.

علاقه مندان می‌توانند برای کسب آگاهی بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۱۶۷ تماس بگیرند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱