تمدید مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دومین دوره تربیت مدرس

تربیت مدرس

مدیر اداره امور اساتید از تمدید مهلت ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دومین دوره تربیت مدرس تا 7 آذر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مهدی رسولی‌نیا روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، با اشاره به اعلام فراخوان ثبت‌نام تکمیل ظرفیت دومین دوره تربیت مدرس در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: مهلت ثبت نام تکمیل ظرفیت دومین دوره تربیت مدرس تا روز پنجشنبه 7 آذر تمدید شد.

مدیر اداره امور اساتید جامعه الزهرا علیهاالسلام یادآور شد: طلاب فارغ‌التحصیل ایرانی و غیرایرانی با حداقل مدرک تحصیلی سطح سه می‌توانند در این دوره ثبت نام کنند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسولی نیا افزود: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام، به سامانه پذیرش تربیت مدرس به نشانی https://teacher.jz.ac.ir مراجعه کنند.

وی تصریح کرد: بانوان طلبه جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات دوره و شرایط ثبت‌نام حتما دفترچه راهنمای فراخوان ثبت نام دوره تربیت مدرس را دریافت و پس از مطالعه ثبت‌نام کنند.

مدیر اداره امور اساتید جامعه الزهرا علیهاالسلام در پایان اظهار داشت: این دوره با هدف کشف و شناسایی افراد مستعد، تربیت و توانمندسازی آنان جهت تدریس در موضوعات علمی مختلف، طراحی و اجرا شده است و تا جامعه الزهرا علیهاالسلام و دیگر مراکز آموزشی خواهران از مدرسان توانمند خانم و آشنا به روش‌های نوین آموزشی بهره‌مند شوند.

جهت مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام تکمیل ظرفیت دوره تربیت مدرس این پیوند را فعال کنید.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱