آغاز ثبت نام ششمین مسابقه علمی کوثر

مسابقه علمی کوثر

مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و ارزشیابی معاونت آموزشی تربیتی از آغاز ثبت نام ششمین دوره مسابقه علمی کوثر ویژه طلاب سطح دو و سه جامعه‌الزهرا علیهاالسلام خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سيد محمد هادی حسینی خراسانی روز سه‌شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: ششمین دوره مسابقه علمی کوثر از سوی اداره ارزشیابی تحصیلی و مسابقات علمی ویژه طلاب سطح دو و سه جامعه‌الزهرا علیهاالسلام برگزار می‌شود.

مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و ارزشیابی معاونت آموزشی تربیتی تصریح کرد: این مسابقه ویژه طلاب جاری ایرانی و بین الملل در مقاطع تحصیلی سطح2 و 3 حضوری، غیرحضوری و مجازی است، همچنین فارغ التحصیلان نیمسال اول سال تحصیلی 98-97 می‌توانند در این مسابقه شرکت کنند.

حسینی خراسانی به موضوعات هر مقطع تحصیلی اشاره کرد و گفت: طلاب سطح دو می‌توانند در یکی از 6 موضوع صرف، احکام، فقه، نحو، منطق و یا اصول شرکت کنند، همچنین طلاب سطح سه می‌توانند در موضوع ادبیات عرب به رقابت بپردازند.

وی با تصریح بر اینکه هر طلبه مجاز به شرکت در یکی از موضوعات است، افزود: زمان ثبت نام در این مسابقه از امروز 23 بهمن آغاز می‌شود و تا روز سه شنبه 30 بهمن به مدت یک هفته ادامه دارد.

مدیرکل اداره برنامه‌ریزی و ارزشیابی معاونت آموزشی تربیتی ادامه داد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند به سامانه دانش‌پژوهان به نشانی http://student.jz.ac.ir/strcss/Authenticate.php مراجعه کنند، همچنین امکان ویرایش اطلاعات برای متقاضیان از 11 تا 13 اسفند فراهم شده است.

حسینی خراسانی عنوان کرد: آزمون ششمین مسابقه علمی کوثر روز پنجشنبه 22 فروردین در جامعه‌الزهرا علیهاالسلام و برخی شهرستان در صورت رسیدن متقاضیان به حد نصاب برگزار می‌شود.

وی اظهار داشت: هدف از برگزاری این مسابقه، ایجاد نشاط و رقابت علمی و شناسایی استعدادهای برتر در موضوعات مختلف است که نفرات برتر هر بخش از مزایای مختلف از جمله دریافت جوایز، اولویت جذب در مدرسه علمیه کوثر یا اولویت جهت تحصیل در مقاطع بالاتر برخوردار خواهند شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره ششمین مسابقه علمی کوثر این پیوند را فعال کنید.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱