فراخوان جذب خادمان افتخاری مناطق عملیاتی جنوب راهیان نور

خادمین الشهدا

کارشناس مسئول امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها از ثبت نام طلاب حضوری و دانش آموختگان ساکن قم به عنوان خادم الشهدای مناطق عملیاتی جنوب خبر داد.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم زینب حضرتی در گفتگو با واحد خبر، اظهار داشت: بنا بر هماهنگی‌های صورت گرفته با مسئولان ستاد راهیان نور به منظور گسترش فعالیت‌های فرهنگی در مناطق عملیاتی جنوب و محل اسکان زائران و یادمان‌های زیارتی مناطق عملیاتی جنوب از طلاب فعال فرهنگی که داوطلب و علاقه مند به خادمی در مناطق عملیاتی جنوب هستند، ثبت نام به عمل می‌آید.

کارشناس مسئول امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها افزود: طلابی که 45 واحد درسی را در جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها گذرانده‌اند و علاقه مند به خدمت در راه شهدا هستند، می‌توانند در این فراخوان شرکت کنند.

حضرتی، بازه زمانی حضور خادمان در مناطق را 11 تا 30 اسفند 1401 اعلام کرد و گفت: در زمان مذکور، حضور خادمان در منطقه الزامی بوده و امکان بازگشت وجود ندارد.

وی یادآور شد: طلاب حضوری ساکن قم و خوابگاهی علاقه‌مند به افتخار خادم الشهدا بودن می‌توانند تا 11 بهمن جهت ثبت نام، مشخصات فردی خود (کلمه خادم الشهدا، نام و نام خانوادگی، کدتحصیلی، کد ملی و شماره تماس فضای متصل به پیام‌رسان ایتا) را به سامانه پیامکی 30007227002627 ارسال کنند.

کارشناس مسئول امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها تصریح کرد: داوطلبان پس از ثبت نام در مصاحبه شرکت کرده و پذیرفته شدگان نهایی جهت اعزام به مناطق اعلام خواهد شد.

حضرتی، داشتن سابقه تبلیغی یا فعالیت  فرهنگی، گذراندن 45 واحد درسی، ثبت نام در سامانه پیامکی، موفقیت در مصاحبه، ارائه مدارک درخواستی، حضور در مناطق به مدت 20 روز را از جمله شرایط جذب خادمان برشمرد و گفت: حسن خلق، صبر اخلاقی، ولایتمداری و توانمندی در ارتباط مؤثر با زائران از خصوصیات یک خادم است.

وی اضافه کرد: داوطلبان پس از جذب و گذراندن مراحل ثبت نام می‌بایست رضایت‌نامه از سرپرست و تاییدیه صحت و سلامت جسمی خود را از پزشک جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها جهت تکمیل پرونده ارائه دهند.

کارشناس مسئول امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در پایان درباره اعزام خادمان به مناطق، گفت: خادمان منتخب می‌بایست با هماهنگی مسئولان آموزش جهت مدت زمان حضور در منطقه از مرخصی تحصیلی خود استفاده کنند. همچنین رفت و برگشت خادمان به منطقه و تعیین محل خدمت اعم از یادمان‌ها و مقرهای زائران به عهده مسئولان ستاد راهیان نور استان قم است.

شماره تماس 32112426 و 32112164 پاسخگوی سوالات ضروری شما خواهد بود.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱