دوره‌های آموزشی «مدح و رثا و سخنوری» ویژه طلاب و مبلغان جامعه‌الزهرا(س)

دوره تربیت مبلغ مدح و ثنا و سخنوری

دوره‌های آموزشی «مدح و رثا و سخنوری» ویژه طلاب و مبلغان جامعه‌الزهرا(س) به صورت مجازی و غیرحضوری در تابستان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم معصومه بهرامی در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: دوره‌های آموزشی اداره کل تبلیغ جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در ایام تابستان فرصتی ویژه جهت مهارت‌افزایی تبلیغی در ایام محرم است.

مدیر کل تبلیغ جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها ادامه داد: بر همین اساس دوره‌های آموزشی مجازی و غیرحضوری ویژه طلاب و مبلغان سراسر کشور برگزار می‌شود.

بهرامی افزود: دوره‌های آموزشی «مدح و رثا و سخنوری» از جمله دوره‌هایی است که از 4 تیر به صورت مجازی و غیرحضوری برگزار می‌شود.

وی، مزایای شرکت در این دوره را زمینه تشکیل پرونده تبلیغی در مبلغان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها، استفاده از دوره‌های آموزشی و مهارتی هدفمند و کاربردی و فعال شدن پرونده مرکز خدمات حوزه‌های علمیه دانست.

مدیر کل تبلیغ جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها یادآور شد: نخستین دوره آموزشی «مهارت‌های عمومی تبلیغ؛ روش پاسخگویی به شبهات» از دیگر دوره‌هایی است که در ایام تعطیلات تابستان ویژه طلاب كانون‌های استان‌های 9 گانه (تهران، یزد، مازندران، البرز، اصفهان، کرمان، خراسان شمالی، جنوبی، رضوی) برگزار می‌شود.

بهرامی، مهلت ثبت نام در این دوره ها را تا 31 خرداد عنوان کرد و گفت: علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه شمیم به نشانی https://shamim.jz.ac.ir برای ثبت نام اقدام کنند.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱