برگزاری رویداد آموزشی در جامعه‌الزهرا(س)

رویداد آموزشی

رویداد آموزشی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها روزهای یکشنبه تا سه شنبه، 8 تا 10 خرداد با حضور شرکت کنندگان این رویداد برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم سیده زهرا حسینی در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: رویداد آموزشی که فرصتی برای هم‌اندیشی و هم‌افزایی فکری و عملیاتی و نیز گفتمان سازی علمی، در راستای پیشبرد اهداف حوزه علمیه جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها است با همت و تلاش همکاران ارجمند در روزهای یکشنبه تا سه شنبه، 8 تا 10 خرداد با حضور شرکت کنندگان  در سطوح مختلف تحصیلی برگزار می‌شود.

مدیر رویداد آموزشی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها افزود: این رویداد همچون پیش رویداد آموزشی با موضوعات «آسیب شناسی روش های مطالعه» ویژه طلاب سطح دو، «تدوین متون» ویژه طلاب سطح سه و چهار و موضوع «سرفصل نویسی» ویژه  اساتید، طلاب دوره عالی فقه و اصول، نخبگان و دانش آموختگان دوره تدوین متون درسی برنامه ریزی شده است.

حسینی با بیان اینکه در هر یک از روزهای رویداد آموزشی یک مهمان ویژه در برنامه حضور خواهد داشت، گفت: سرکار خانم افتخار یوسفی معاون آموزش و تربیت، سرکار خانم ریحانه غیوربابایی مدیر تحصیلات عمومی و سرکار خانم رویا باقری مدیر تحصیلات تکمیلی، مهمانان ویژه این رویداد هستند.

وی خاطرنشان کرد: در این رویداد، نماینده گروه‌های تشکیل شده در پیش رویداد، موضوعات خود را ارائه می‌کنند، همچنین مناظره و مباحثه گروهی با حضور داوران انجام می‌شود.

مدیر رویداد آموزشی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها بیان داشت: اختتامیه رویداد آموزشی روز چهارشنبه 11 خرداد با حضور سرکار خانم دکتر سیده زهره برقعی مدیر محترم جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها برگزار می‌شود.

تصویر خبر

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱