از سوی اداره تبلیغ در رسانه‌ها و فضای مجازی جامعه‌الزهرا(س)؛

دوره مجازی «یادداشت‌نویسی رسانه‌ای» برگزار می‌شود

یادداشت نویسی - Copy

فراخوان ثبت نام دوره مجازی «یادداشت‌نویسی رسانه‌ای» ویژه طلاب، اساتید، مبلغان و دانش‌آموختگان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی، خانم ندا حکمت نیا در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: دوره آموزش مجازی «یادداشت‌نویسی رسانه‌ای» با حضور استاد حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر احمد اولیایی طی 11 ساعت برگزار می‌شود.

رئیس اداره تبلیغ در رسانه‌ها و فضای مجازی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها اشاره کرد: ضرورت یادداشت نویسی، سبک در یادداشت‌نویسی، رسانه‌شناسی، پیش‌نیازهای مسئله‌یابی، بخش‌های یادداشت، اصول یادداشت‌نویسی و سوژه‌یابی از جمله سرفصل‌های این دوره است.

حکمت نیا، مهلت ثبت نام در این کارگاه را تا 31 خرداد اعلام کرد و گفت: این دوره از 11 تیر روزهای شنبه، ساعت 16 تا 17 به صورت مجازی برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان در صورتی که این دوره را با موفقیت بگذرانند،گواهی پایان دوره دریافت می‌کنند.

وی یادآور شد: طلاب، اساتید، مبلغان و دانش‌آموختگان می‌توانند برای ثبت نام از طریق مراجعه به سامانه تبلیغ نوین و فضای مجازی به آدرس http://novin.jz.ac.ir قسمت دوره‌ها / دوره یادداشت نویسی اقدام کنند و یا در ساعات اداری با شماره داخلی 32112093 تماس بگیرند.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱