حضور 400 کودک در پویش «سهم من از زندگی؛ خواهر و برادر»

تجمع کودکان در پویش «سهم من از زندگی خواهر و برادر15

400 کودک مجتمع هدی و مهدکودک شکوفه های بهار جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در پویش «سهم من از زندگی، خواهر و برادر» شرکت کردند.

به گزارش روابط عمومی، حدود 400 کودک دبستان دوره اول، پیش‌دبستانی مجتمع هدی و مهدکودک و پیش‌دبستانی شکوفه‌های بهار جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها با گردهمایی در حسینیه امام خمینی(ره) از پویش «سهم من از زندگی؛ خواهر و برادر» حمایت کردند.

در این مراسم که به مناسبت هفته ملی جمعیت برگزار شد، جناب آقای سرلک که از فعالان عرصه کودک است، به اجرای برنامه ای شاد پرداخت و اشعاری با موضوع خواهر و برادر و دعا و درخواست برای داشتن این نعمت الهی سرود و کودکان نیز همخوانی کردند.

کودکان با گرفتن پرچم جمهوری اسلامی ایران و سر دادن شعارهایی چون «ما اعتراض داریم خواهر نیاز داریم/ما اعتراض داریم داداش نیاز داریم»، «خواهر خوب و نازم منتظرت نشستم، داداش خوب و نازم منتظرت نشستم»، «آی باباها آی مامانا یه کم به فکر ما باشید/ دلم یه هم بازی می‌خواد/دلم یه داداش و خواهر مهربون می‌خواد» در این برنامه، داشتن خواهر و برادر را حق خود دانستند.

اجرای مسابقه و اهدای جوایز، اجرای سرود «سلام فرمانده»، اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی ایران و ... از جمله برنامه‌های این مراسم بود.

 

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱