مدیر کل امور فرهنگی جامعه‌الزهرا(س) عنوان کرد:

برگزاری جشنواره مادرانه ویژه بانوان استان قم

[جشنواره مادرانه

به مناسبت هفته ملی جمعیت، جشنواره مادرانه ویژه بانوان استان قم به در بوستان نرگس برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، خانم سیده ربابه داودالموسوی از برگزاری جشنواره مادرانه، به مناسبت هفته ملی جمعیت در بوستان نرگس ویژه بانوان استان قم خبر داد.

مدیر کل امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها ضمن بیان اهمیت پرداختن به موضوع جمعیت با توجه به تهدید پیری ایران و با استناد به تأکیدات رهبر معظم انقلاب مدظله العالی بر این مهم، گفت: جشنواره مادرانه، برنامه مشترکی است که با همکاری جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها، شورای شهر، سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و استانداری در بوستان بانوان نرگس برگزار می‌شود.

داودالموسوی افزود: این جشنواره همزمان با هفته ملی جمعیت از روز یکشنبه تا جمعه، 25 تا 30 اردیبهشت ساعت 17 تا 20 در بوستان نرگس دایر است.

وی با اشاره به غرفه‌های جشنواره مادرانه، توضیح داد: در غرفه کلنیک مادرانه که با همت مرکز پاسخگویی به سؤالات دینی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها راه اندازی شده، اساتید این مرکز، پاسخگوی سؤالات فقهی، پزشکی و اعتقادی هستند.

مدیر کل امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها افزود: غرفه مشاوره به همت واحد مشاوره الزهرا سلام‌الله‌علیها و غرفه معرفی بانوان موفق پرجمعیت به همت اداره خانواده این مجموعه از دیگر غرفه‌های این جشنواره هستند، همچنین در غرفه کودک، برنامه‌های متنوعی از جمله ترویج پویش «سهم من از زندگی؛ خواهر و برادر» ویژه کودکان و نوجوانان با همکاری مهدکودک شکوفه‌های بهار و اداره کل تبلیغ جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها اجرا می‌شود.

داودالموسوی اضافه کرد: برگزاری مسابقات فرهنگی و اهدای جوایز به همراه معرفی کتاب از دیگر برنامه‌های این جشنواره است.

وی یادآور شد: در این جشنواره دو روز دورهمی مادرانه با برنامه‌های متنوع و شاد در روزهای سه شنبه و پنجشنبه ساعت 18 الی 19:30 برگزار می‌شود که از همه بانوان استان جهت بهره مندی از این جشنواره دعوت بعمل می‌آید.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱