اعطای حکم فعالیت کانون علمی فرهنگی تبلیغی در استان تهران

کانون استان تهران

حکم فعالیت کانون علمی فرهنگی تبلیغی استان تهران توسط حجت‌الاسلام والمسلمین برزو به اعضای این کانون اعطا شد.

به گزارش روابط عمومی، همزمان با ایام مبارک ماه رمضان، حکم مکتوب مدیر جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در زمینه فعالیت کانون استان تهران توسط حجت‌الاسلام والمسلمین برزو معاون تبلیغ و امور فرهنگی در جلسه ای حضوری به رئیس کانون استان تهران و اعضای آن اعطا شد.

پس از صدور حکم مجازی فعالیت کانون استان تهران، در جلسه حضوری که با حضور همه اعضای شورای مرکزی کانون استان تهران تشکیل شد، حجت‌الاسلام والمسلمین برزو با اشاره به ظرفیت بالای استان و الگو بودن تهران در بسیاری از فعالیت‌ها و جریانات، بر ایجاد ارتباط و تعامل با سایر نهادها و جذب طلاب تأکید کرد. 

معاون تبلیغ و امور فرهنگی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها یادآور شد: با توجه به گستردگی و بعد مسافت تهران، پراکندگی طلاب و لزوم ارتباط با ایشان، تشکیل دفاتر در مناطق مختلف تهران جهت سهولت در رفت و آمد و بهره مندی از فعالیت‌های کانون در دستور کار قرار گرفته است.

در این جلسه حجت‌الاسلام والمسلمین برزو به پرسش‌های اعضا در زمینه‌های مختلف پاسخ داد و آمادگی مجموعه را جهت دریافت طرح و حمایت از اجرای فعالیت‌ها اعلام کرد.

تا کنون در هشت استان کرمان، اصفهان، البرز، مازندران، تهران، خراسان رضوی، شمالی و جنوبی کانون علمی فرهنگی تبلیغی تشکیل شده و طلاب و دانش آموختگان جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها در این کانون‌ها به فعالیت های مختلف مشغول هستند و از طریق این کانون‌ها با مجموعه ارتباط دارند.

تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱