همزمان با ولادت باسعادت حضرت زهرا سلام‌الله‌علیها؛

وبینار رایگان «چالش‌های فرزندآوری» برگزار می‌شود

وبینار چالش های فرزندآوری

وبینار رایگان « چالش‌های فرزندآوری » با حضور سرکار خانم صادقی کارشناس علوم تربیتی و مادر 9 فرزند از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام ویژه عموم بانوان برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی، سرکار خانم فهیمه الیاسی در گفتگو با واحد خبر، از برگزاری وبینار «چالش‌های فرزندآوری» ویژه عموم بانوان علاقه‌مند از سوی مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه‌الزهرا علیهاالسلام خبرداد و افزود: این وبینار روزهای 3 و 5 بهمن برگزار می‌شود.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام اظهار داشت: در این وبینار سرکارخانم صادقی کارشناس علوم تربیتی و مادر جوان که صاحب 9 فرزند است، به ارائه این موضوع می‌پردازد.

الیاسی یادآور شد: علاقه‌مندان جهت ثبت نام در این وبینار رایگان که به صورت رایگان برگزار می‌شود، به سایت مرکز آموزش‌های کوتاه‌مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا سلام‌الله‌علیها به نشانی http://borhan.jz.ac.ir/paziresh_doreha مراجعه کنند و یا به ادمین مرکز آموزش‌های کوتاه مدت به شناسه کاربری borhan_center@ در پیام رسان ایتا پیام دهند.

وی، مهلت ثبت نام در این دوره را تا 2 بهمن ماه 1400 اعلام کرد و گفت: به جهت محدودیت ظرفیت، اولویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کنند.

سرپرست اداره آموزش‌های کوتاه مدت معارف اسلامی جامعه الزهرا علیهاالسلام خاطرنشان کرد: اطلاع‌رسانی‌های دوره‌ها صرفا از طریق کانال ایتا به متقاضیان اعلام می‌شود و متقاضیان می‌توانند در کانال ایتا مرکز به آدرس https://eitaa.com/borhan_jz عضو شوند.
تصویر خبر

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱