جلسه هم اندیشی معاون آموزشی تربیتی با اعضای گروه علمی فقه و اصول

حجت الاسلام و المسلمین سجودی

جلسه هم اندیشی اعضای گروه علمی فقه و اصول جامعه الزهرا علیهاالسلام با حجت‌الاسلام والمسلمین سجودی، معاون آموزشی تربیتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، جلسه هم اندیشی گروه فقه و اصول با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین محمدعلی سجودی، معاون آموزشی تربیتی جامعه الزهرا علیهاالسلام برگزار شد.

در این جلسه که اعضای گروه علمی فقه و اصول از جمله مدیر گروه علمی فقه و اصول، دبیر آموزش وپژوهش، دبیر اجرایی، مسئول دفتر خانم‌های گروه و دبیر دوم اجرایی حضور داشتند، به معرفی این گروه و گزارشی عملکرد خود پرداختند.

پس از تبریک ایام ولادت صدیقه طاهره حضرت زهرا سلام‌الل‌علیها و معرفی اعضای گروه، فعالیت‌های آموزشی گروه و خدماتی که به واحدهای آموزشی و سایر رشته ها انجام می‌شود، بیان شد.

همچنین گزارش مختصری از روند پژوهش و پایان‌نامه‌های دانش‌پژوهان سطح 3 و4 مطرح و آماری از پایان‌نامه‌های دفاع شده به میزان 272 پایان‌نامه با موضوعات صرفا فقهی و اصولی در هر دو سطح ارائه شد.

در پایان حجت‌الاسلام والمسلمین سجودی به مسائلی پیرامون پایان‌نامه‌های این بخش و اهمیت آنها اشاره کرد، همچنین برخی از حاضران در جلسه پیشنهادت و توصیه‌هایی برای بهتر شدن روند امور مطرح کردند.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱