به مناسبت ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی(ره)؛

اردوی تربیتی فرهنگی «در محضر شاه شهید» برگزار شد

اردوی شاه عبدالعظیم

اردوی یک روزه «در محضر شاه شهید» و زیارت حرم حضرت عبدالعظیم حسنی(ره) با حضور بیش از صد طلبه و استاد مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، همزمان با ولادت حضرت عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام، اردوی یک روزه تربیتی- فرهنگی و آموزشی «در محضر شاه شهید» روز پنجشنبه 22 آذر با حضور جمعی از طلاب و اساتید مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی برگزار شد .

این اردوی یک روزه با هدف ارتقای سطح معنویت، تقویت روحیه تعامل، افزایش طراوت و نشاط و همچنین تقویت زبانی طلاب  با بهره‌گیری از ظرفیت‌های معنوی بارگاه منور حضرت عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام و مرقد امام خمینی(ره) با حضور 108 نفر از طلاب واساتید برگزار مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی برگزار شد.

در حرم حضرت عبدالعظیم استاد رضایی در بیاناتی به تبیین شخصیت و مقام حضرت عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام برای طلاب پرداخت و افزود: در روایتی از امام هادی علیه‌السلام نقل شده که به شخصی از اهل ری که پس از زیارت حضرت سید الشهدا علیه‌السلام به محضر آن امام معصوم رسیده بود، فرمودند: «آگاه و متوجّه باش، اگر قبر عبدالعظیم را که نزد شما است زیارت کرده بودی، مثل این بود که حسین بن علی علیه‌السلام را زیارت کرده باشی». در ادامه، طلاب مرکز بین‌المللی آموزش زبان فارسی  از موزه آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی علیه‌السلام بازدید کردند.

در حاشیه این اردو همچنین، نشست‌های معرفتی و جلسه پرسش و پاسخ با حضور اساتید و با محوریت آشنایی با حضرت عبدالعظیم حسنی علیه السلام، امام خمینی(ره)، انقلاب اسلامی و مسائل اخلاقی برگزار شد و از متن نشست‌ها مسابقه‌ای طراحی و به برگزیدگان جوایزی اهدا شد.

مطالب مرتبط :

اشتراک گذاری:

نظرات

نظری هنوز ارسال نشده است

ارسال نظر

ارتباط با جامعة الزهرا(س)

  • نشانی: قم، سالاریه، بلوار بوعلی
  • مرکز تلفن: ۳۲۱۱۲۰۰۰
  • دورنگار: ۳۲۹۲۵۱۱۰
  • صندوق پستی: ۳۷۱۸۵۳۴۹۳
  • کد پستی: ۳۷۱۶۹۱۶۶۵۱