فرم جستجو

اعزام مبلغ

آغاز ثبت نام اعزام مبلغ درایام فاطمیه

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(س) از آغاز ثبت نام اعزام مبلغ در ایام فاطمیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام والمسلمین حسین تهرانی در گفتگو با واحد خبر با عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن ایام شهادت حضرت صدیقه طاهره (سلام الله علیها) و مقارن شدن این ایام با دهه فجر بیان داشت: ثبت نام مبلغان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) جهت تبلیغ در ایام فاطمیه  روز دوشنبه، ۹ بهمن ماه آغاز می‌شود.  

وی مهلت ثبت نام اعزام مبلغ را تا روز ۲۵ بهمن ماه عنوان کرد و افزود: متقاضیان تبلیغ در ایام فاطمیه می توانند به سامانه الکترونیکی تبلیغ به نشانی https://tabligh.jz.ac.ir مراجعه و ثبت نام کنند.

 

سامانه ثبت نام اعزام مبلغ

 

 

کلیدواژه ها: 

هشتاد بانوی مبلغ در طرح «میثاق با ولایت» به مدارس اعزام می شوند

مدیر کل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعة الزهرا(سلام الله علیها) از اجرای طرح «میثاق با ولایت» و اعزام بیش از هشتاد بانوی مبلغ در ایام الله دهه فجر به مدارس استان قم خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، مدیر کل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعة الزهرا(سلام الله علیها) روز چهارشنبه، در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی ضمن تبریک به مناسبت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، از اعزام هشتاد بانوی مبلغ در قالب طرح «میثاق با ولایت»، به مدارس استان قم خبر داد.

«زهره عزیزی» هدف از اجرای این طرح را تلاش در جهت آشنایی دانش آموزان و والدین با مبانی انقلاب اسلامی و ولایت فقیه و آشنایی با اخلاق و سیره امام خمینی(ره) عنوان کرد.

وی ایجاد شور و عشق انقلابی در بین دانش آموزان و گرامیداشت یاد شهدای انقلاب را از دیگر اهداف این طرح برشمرد.

مدیر کل اداره تبلیغ و ارتباطات، زمان اجرای این طرح را از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه ذکر و تصریح کرد: در طرح " میثاق با ولایت"، هشتاد مبلغ خواهر  از جامعةالزهرا(سلام الله علیها) در ایام الله دهه فجر به مدارس استان قم اعزام می شوند تا ضمن پاسداشت آرمان‌های اسلامی و اعتقادات دینی و گرامیداشت یاد شهدایی که برای برقراری نظام اسلامی و الهی خون خود را در این راه نثار کردند، تجدید عهدی با آرمان های بلند امام راحل و انقلاب اسلامی داشته باشند.

دیدگاه‌های اخیر