فرم جستجو

پیام تبریک

مجتمع هدی، بستر رویش و پرورش جوانانی مزین به زینت اخلاق و ادب اسلامی است

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی در پیام تبریک به مناسبت آغاز سال تحصیلی مدارس تصریح کرد: این مجتمع می‌کوشد تا بستر رویش و پرورش جوانانی مومن، انقلابی، شجاع، مبتکر، خردمند و مزین به زینت اخلاق و ادب اسلامی باشد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، «علیرضا کبیری»، مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی وابسته به جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه به مناسبت آغاز سال تحصیلی مدارس پیامی صادر کرد که متن آن بدین شرح است:

 

«مهر ماه امسال را که با جلوه‌ای درس‌آموز از پیوند دانایی و معنویت در راه است؛ خدمت تمام معلمان و دانش‌آموزان عزیز و کارکنان محترم مجتمع هدی تبریک عرض می‌نمایم.

همزمانی مهرماه، طلیعه پرشکوه آگاهی و روزهای گرامیداشت دفاع مقدس کشورمان را با ماه محرم، ماه حماسه‌ی بزرگ آزادی و ظلم ستیزی و جهاد در راه حق، فرصتی ارزشمند برای حرکت در مسیر تربیت نسل تمدن‌ساز ایران اسلامی می‌دانیم و متعهدانه می‌کوشیم تا از این ظرفیت معنوی در تربیت آینده‌سازان انقلاب بهره بریم.

مجتمع هدی بر خود می‌بالد که امسال نیز همچون همیشه میزبان حضور جمعی از برترین‌ها است و بار سنگین این امانت را با توکل و توسل و اندیشه‌ورزی در مسیر تصمیم‌گیری‌ها به دوش می کشد.

این مجتمع اکنون با پشت سر گذاشتن روزهایی مهم در برنامه‌ریزی فرهنگی و آموزشی و آماده‌سازی فضاهای آموزشگاهی، می‌کوشد تا بستر رویش و پرورش جوانانی مومن، انقلابی، شجاع، مبتکر، خردمند و مزین به زینت اخلاق و ادب اسلامی باشد؛ فرزندانی از این مرزو بوم که هر آنچه دارند، در صعود به قله‌ی علم و اخلاق و معنویت به کار می‌بندند.

در آستانه‌ی سال جدید تحصیلی از تمامی دانش‌آموزان عزیز، خانواده‌های محترم، کارکنان ارزشمند و کارشناسان دلسوز  می‌خواهم که با دیدگاه‌های ارزشمند خود این مجتمع را در مسیر پویایی و تأثیرگذاری در تحقق آرمان‌های انقلاب و زمینه‌سازی ظهور حضرت ولی‌عصر (ارواحنا لتراب مقدمه الفدا) یاری دهند.

علیرضا کبیری

مدیر مجتمع هدی- مهر ۹۶».

گروه خبری: 

پیام مدیر جامعه‌الزهرا‌(س) به مناسبت روز کارمند

مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) با انتشار پیامی، روز کارمند را به کارمندان این مؤسسه تبریک گفتند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها)، حجت الاسلام و المسلمین «سیدمحمود مدنی»، مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) به مناسبت فرا رسیدن هفته‌ی دولت که اولین روز آن به نام «روز کارمند» نامگذاری شده است، پیامی صادر کردند که متن آن بدین شرح است:

 

«بسم الله الرحمن الرحیم

محیط کارمندی، محیط شرافت و پاکدامنی و محیط کار برای اسلام و مسلمین است.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

 

همکاران عزیز و پر تلاش؛

کوشش خالصانه و صادقانه شما آیینه وظیفه‌شناسی، پژواک دانایی و تعهد و نویدبخش آینده‌ای درخشان و پربار برای این مؤسسه می‌باشد.

روز کارمند بهانه‌ای است تا از تلاش‌های صادقانه شما که مسلما منجر به ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی (صلی‌الله‌علیه‌و‌آله) و اعتلای ابعاد علمی، فرهنگی و اجتماعی جامعه می‌گردد، تقدیر و تشکر شود.

اینجانب ضمن گرامیداشت هفته دولت که یادآور خاطره شهدای گرانقدر و الگوهای اخلاص و خدمتگزاری دولت جمهوری اسلامی ایران «شهیدان رجایی و باهنر» می‌باشد، روز کارمند را به همه شما همکاران گرامی تبریک گفته و از درگاه خداوند متعال برای تمامی عزیزان سلامتی و موفقیت روزافزون خواستارم.

اکنون به عنوان هدیه این روز گرامی با توجه به اهمیت سلامت جسمی همکاران عزیز، به معاونت محترم اداری و مالی مأموریت داده می‌شود تا برای معاینه کامل پزشکی شما برنامه‌ریزی کرده و زمان‌بندی آن را به همه عزیزان اعلام نماید».

سید محمود مدنی

مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها)

گروه خبری: 

دیدگاه‌های اخیر