فرم جستجو

رونمایی

با حضور مدیر جامعه‌الزهرا(س)؛ «پرتال اساتید» و «نگاره انجمن‌های علمی اساتید» رونمایی شد

آیین رونمایی از «نگاره انجمن‌های علمی اساتید» و «پرتال اساتید» با حضور حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین مدنی، مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در مراسم اختتامیه دومین جشنواره علمی اساتید حوزه‌های علمیه خواهران کشور برگزار شد.

با حضور مدیر جامعه‌الزهرا(س)؛ «پرتال اساتید» و «نگاره انجمن‌های علمی اساتید» در مراسم اختتامیه دومین جشنواره علمی اساتید حوزه‌های علمیه خواهران کشور رونمایی شد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، آیین رونمایی از «نگاره انجمن های علمی اساتید» روز پنجشنبه (۵ مردادماه) با حضور حجت الاسلام و المسلمین «سیدمحمود مدنی»، مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) و علما و فضلای حوزه در مراسم اختتامیه دومین جشنواره علمی اساتید حوزه‌های علمیه خواهران کشور با عنوان «الگوی برتر تدریس ویژه  اساتید خانم فقه و اصول» برگزار شد.

در این مراسم که در سالن همایش های مرکز مدیریت حوزه های علمیه خواهران برگزار شد، از پرتال اساتید نیز رونمایی شد.

در «نگاره انجمن های عملی اساتید»، محتواهای علمی چهار انجمن علمی اساتید شامل فقه، اصول، کلام و ادبیات عرب در قالب چهار کتاب تدوین شده است که در اختیار اساتید حوزه های علمیه خواهران قرار می گیرد.

«پرتال اساتید» نیز با هدف یکپارچه‏سازی اطلاعات و فرایندهای مربوط به امور اساتید و دسترسی اساتید محترم به اطلاعات شخصی راه‏اندازی شده است که در این پرتال می توان به برنامه درسی، برنامه کلاسی، مشخصات طلاب و سوابق تدریس اساتید دسترسی یافت.

 

گروه خبری: 

دیدگاه‌های اخیر