فرم جستجو

مرحله هشتم

هشتمین مرحله دوره غیرحضوری «حدیث‌خوانی اصول کافی» برگزار می‌شود

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(س) از آغاز هشتمین مرحله دوره مطالعاتی غیرحضوری حدیث‌خوانی اصول کافی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «علیرضا حاجی زاده»، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: هشتمین مرحله سیر مطالعاتی حدیث‌خوانی غیرحضوری کتاب شریف «اصول کافی» با هدف غربت‌زدایی از منابع معتبر حدیثی ترویج و تعمیق روایات اهل بیت(علیهم‌السلام) برگزار می‌شود.

وی افزود: این دوره با شرکت طلاب، اساتید و کارمندان جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) و استقبال طلابی از  مدارس علمیه خواهران استان قم و همچنین برخی بانوان طلبه مدارس علمیه کاشان و اصفهان برگزارشده است.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: در برگزاری مراحل حدیث خوانی اصول کافی از کتاب «الایمان و الکفر» بهره گرفته شده است، به طوریکه در پنجمین مرحله حدیث خوانی اصول کافی از ابتدای این کتاب تا باب «الرضا بالقضا» و در ششمین مرحله تا باب «الحب فی الله و البغض فی الله» در نظر گرفته شد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده ادامه داد: هفتمین مرحله اصول کافی تا باب «أَنَّ اللَّهَ إِنَّمَا يُعْطِي الدِّينَ مَنْ يُحِبُّه» در نظر گرفته شده است، همچنین سوالات هشتمین مرحله اصول کافی از جلد سوم و چهارم کتاب «الایمان و الکفر» یعنی باب «مَنْ طَلَبَ عَثَرَاتِ الْمُؤْمِنِينَ وَ عَوْرَاتِهِم» استخراج شده است.

وی  با بیان اینکه مهلت ارسال پاسخنامه هشتمین مرحله تا ۱۰ مردادماه تمدید شده است، یادآور شد: امکان پیوستن طلابی که موفق به شرکت در مراحل قبلی این مسابقات نشده‌اند، به شرط ارائه پاسخنامه مراحل اول تا هفتم همراه با پاسخنامه هشتمین مرحله اصول کافی فراهم شده است.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: طلاب می‌توانند برای ثبت نام و دریافت پرسشنامه به سرای ثقلین مستقر در ورودی ساختمان شهید بهشتی(رحمه‌الله‌علیه) یا پایگاه اطلاع‌رسانی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) به نشانی www.jz.ac.ir  و یا کانال تلگرام به آدرس @jz_news مراجعه کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرید.

 

جهت دریافت پرسش های مرحله اول اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله دوم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله سوم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله چهارم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله پنجم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله ششم اصول کافی این پیوند را فعال کنید.
 
جهت دریافت پرسش های مرحله هفتم اصول کافی این پیوند را فعال کنید.
 
جهت دریافت پرسش های مرحله هشتم اصول کافی این پیوند را فعال کنید.

 

دیدگاه‌های اخیر