فرم جستجو

پذیرش

تمدید پذیرش طلاب بین‌الملل جدیدالورود تا ۲۰ دی ماه

مهلت ثبت نام طلاب بین‌الملل جدیدالورود در سطح ۲ بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا ۲۰ دی تمدید شد.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، مهلت ثبت نام طلاب بین‌الملل جدیدالورود در سطح ۲ بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را تا ۲۰ دی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر»، مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، اظهار داشت: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای نیمسال دوم سال تحصیلی۹۶-۹۷ از میان بانوان غیرایرانی واجد شرایط برای تحصیل در مقطع کارشناسی(سطح دو) طلبه می‌پذیرد.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، مهلت ثبت نام طلاب بین‌الملل جدیدالورود را ۲۰ دی‌ماه و مهلت بازپذیری طلاب بین‌الملل سطح دو را ۱۰ دی‌ماه عنوان کرد و افزود: متقاضیان دوره کارشناسی می‌توانند به صورت حضوری در دو برنامه روزانه و خوابگاهی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تحصیل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر افزود: پذیرش در این مقطع به دو صورت انجام می‌گیرد:

الف: طلاب جدیدالورود

۱- روزانه: ویژه داوطلبانی که به همراه سرپرست قانونی خود در قم سکونت دارند.

۲- خوابگاهی: ویژه داوطلبانی که در خارج از ایران حضور دارند و علاقه‌مند به فراگیری علوم دینی هستند.

 

ب: طلاب بازپذیری:  داوطلبانی که قبلا سابقه تحصیلات حوزوی داشته‌اند؛ که این داوطلبان در صورتی که کمتر از ۴۵ واحد را گذرانده باشند، بدون آزمون علمی می‌توانند ادامه تحصیل دهند، اما داوطلبانی که ۴۵ واحد یا بیشتر را گذرانده‌اند، برای پذیرش باید در آزمون علمی شرکت کنند، لذا توصیه می‌شود حتما دفترچه «راهنمای بازپذیری طلاب بین الملل» را مطالعه کنند.
مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: بانوان غیرایرانی می‌توانند جهت مشاهده شرایط ثبت نام و تحصیل در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به پایگاه اطلاع‌رسانی http://www.j-alzahra.org  مراجعه کنند.

وی یادآور شد: آزمون علمی طلاب بازپذیری در تاریخ ۱۶ دی ماه در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

 حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر افزود: نتایج و اسامی پذیرفته شدگان دوره های روزانه، ۲۵ دی ماه اعلام می‌شود و پذیرفته‌شدگان از۳۰ دی ماه وارد مقطع تحصیلی سطح دو(کارشناسی) جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) می‌شوند.  

وی بیان داشت: تا کنون بانوان طلبه غیرایرانی از ۴۵ ملیت در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تحصیل کرده‌اند و در حال حاضر نیز حدود هزار طلبه غیرایرانی در این مؤسسه علمی حوزه‌ای مشغول به تحصیل هستند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان تاکید کرد: داوطلبان قبل از ثبت نام برای آگاهی از شرایط و ضوابط پذیرش حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنند.

 
دفترچه راهنمای مقطع کارشناسی(روزانه و خوابگاهی) ویژه طلاب جدیدالورود بین الملل
 
دفترچه راهنمای بازپذیری دوره کارشناسی ویژه طلاب بین الملل(روزانه)

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

پذیرش طلاب سطح ۲ بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶

ثبت نام سطح دو بخش بین‌الملل جامعه الزهرا(س) آغاز شد

جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در مقطع کارشناسی(سطح دو) بخش بین‌الملل، از میان افراد واجد شرایط طلبه می‌پذیرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر»، مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای نیمسال دوم سال تحصیلی۹۶-۹۷ از میان بانوان غیرایرانی واجد شرایط برای تحصیل درمقطع کارشناسی(سطح دو) طلبه می‌پذیرد.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه زمان ثبت نام از ۲۰ آذر آغاز شده است، تصریح کرد: متقاضیان دوره کارشناسی می‌توانند به صورت حضوری و یا مجازی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تحصیل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر افزود: پذیرش در این مقطع به دو صورت انجام می‌گیرد:

الف:طلاب جدیدالورود

ب: طلاب بازپذیری: داوطلبانی که قبلا سابقه تحصیلات حوزوی داشته‌اند؛ که این داوطلبان در صورتی که کمتر از ۴۵ واحد را گذرانده باشند، بدون آزمون علمی می‌توانند ادامه تحصیل دهند، اما داوطلبانی که ۴۵ واحد یا بیشتر را گذرانده‌اند، برای پذیرش باید در آزمون علمی شرکت کنند، لذا توصیه می‌شود حتما دفترچه «راهنمای بازپذیری طلاب بین الملل» را مطالعه کنند.
مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: بانوان غیرایرانی می‌توانند جهت مشاهده شرایط ثبت نام و تحصیل در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به پایگاه اطلاع‌رسانی http://j-alzahra.org  مراجعه کنند.

وی، مهلت ثبت نام پذیرش طلاب بین الملل را ۱۰ دی ماه سال جاری عنوان کرد و گفت: آزمون علمی طلاب بازپذیری در تاریخ ۱۶ دی ماه در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

 حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر در پایان تاکید کرد: داوطلبان قبل از ثبت نام برای آگاهی از شرایط و ضوابط پذیرش حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنند.

 

دفترچه راهنمای مقطع کارشناسی(روزانه و خوابگاهی) ویژه طلاب جدیدالورود بین الملل

 

دفترچه راهنمای بازپذیری دوره کارشناسی ویژه طلاب بین الملل(روزانه)
 
 
عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

ثبت‌نام دوره‎های پیوسته تکمیلی ویژه طلاب تمام‌وقت جامعه‌الزهرا(س) آغاز شد

آغاز ثبت نام سطح سه پیوسته جامعه‌الزهرا(س) در ۹ رشته

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(س) از آغاز ثبت نام دوره‌های پیوسته تکمیلی سطح سه ویژه طلاب تمام‌وقت خوابگاهی و روزانه جامعه‌الزهرا(س) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «اباذر عمرانی‌فر» روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: ثبت نام طلاب تمام‌وقت خوابگاهی و روزانه در دوره‌های پیوسته تکمیلی سطح سه در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از تاریخ هفت آذر آغاز و تا ۱۴ آذرماه ادامه دارد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در این دوره قبل از اقدام برای خرید کارت و ثبت نام با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت نام از شرایط و نحوه پذیرش مطلع شوند.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین عمرانی‌فر با بیان اینکه دوره‌های پیوسته تکمیلی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در ۱۲ رشته تحصیلی برگزار می‌شود، اظهار داشت: متقاضیان دوره‌های پیوسته تکمیلی نیمسال دوم سال تحصیلی جاری در صورتی که حائز شرایط ثبت نام باشند، می‌توانند در یکی از رشته‌های تحصیلی ثبت نام کنند.

وی، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی دوره‌های پیوسته تکمیلی را «تاریخ اسلام»، «تبلیغ با گرایش حج»، «تعلیم و تربیت اسلامی»، «تفسیر و علوم قرآن»، «فقه و اصول»، «فلسفه اسلامی»، «رشته کلام اسلامی با گرایش‌های امامت، مذاهب اسلامی و مهدویت»، «مدرسی ادبیات عرب» و «مطالعات اسلامی زنان»  برشمرد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: تمامی طلاب متقاضی شرکت در دوره‌ پیوسته از جمله طلابی که از مصاحبه معاف هستند، لازم است نسبت به ثبت نام اولیه و ثبت نام مصاحبه عمومی و علمی اقدام نمایند، در غیر این صورت به پذیرش آنها ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین عمرانی‌فر به مراحل ثبت نام اشاره کرد و بیان داشت: متقاضیان شرکت در دوره های پیوسته تکمیلی جهت ثبت نام به سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir مراجعه کنند.

 

 

جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و خریدکارت این پیوند را فعال کنید.
جهت خرید کارت ثبت نام این پیوند را فعال کنید.
جهت ثبت نام این پیوند را فعال کنید.

 

سامانه سنجش و پذیرش:

 http://Paziresh.jz.ac.ir

سامانه پشتیبانی پذیرش:

http://support.jz.ac.ir/index.php?a=add&catid=۳

مشاهده  و پیگری سؤالات و درخواست‌های  ارسالی به سامانه پشتیبانی:

http://paziresh.jz.ac.ir/news/view?id=۲۲

 

 

امکان معادل‌سازی دروس دانشگاه در جامعه‌الزهرا(س) مهیا شد

پذیرفته‌شدگان جامعه‌الزهرا(س) که فارغ‌التحصیل یکی از رشته‌های مرتبط با علوم حوزوی در دانشگاه‌ هستند، می‌توانند با ارائه ریزنمرات و گواهی مرکز آموزشی دانشگاهی، واحدهای مرتبط خود را معادل‌سازی کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) زمان اعلام نتایج نهایی پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را اول شهریورماه عنوان کرد.

بر این اساس، پذیرفته شدگان در مقطع سطح ۲ و بازپذیری از سوم تا دهم شهریورماه می‌بایست با مراجعه به سامانه پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir برای ثبت نام نهایی اقدام کنند.

در ثبت نام نهایی کسانی که سوابق قبلی تحصیل در حوزه یا دانشگاه را دارند، باید مستندات خود را ارائه کنند؛ همچنین با توجه به امکان معادل‌سازی دروس حوزه و دانشگاه با دروس مرتبط در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) کسانی که تمایل به معادل‌سازی دروس خود دارند، بایست مدارک و ریزنمرات تأیید شده خود را ارائه دهند.

شایان ذکر است، در سال جاری امکان پذیرش فارغ‌التحصیلان ۷ رشته تحصیلی مرتبط دانشگاهی در مقطع سطح ۳ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) مهیا شد.

گفتنی است، آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با حضور بیش از ۸ هزار داوطلب، اردیبهشت ماه برگزار و مصاحبه از پذیرفته‌شدگان از ۶ خرداد تا ۱۰ مرداد انجام شد.

ثبت نام آزمون ورودی بخش بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) تمدید شد

ثبت نام آزمون ورودی بخش بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تا پایان مرداد ماه ۹۶ تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر» با اشاره به استقبال داوطلبان غیرایرانی برای ورود به دوره‌های روزانه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، عنوان کرد: ثبت نام آزمون ورودی طلاب غیرایرانی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این موسسه علمی ـ آموزشی تا پایان مردادماه تمدید شد.

 رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) افزود: علاقه‌مندان برای ثبت نام دوره‌های روزانه می‌توانند با مراجعه به سامانه پذیرش بخش بین‌الملل به نشانی http://j-alzahra.org در یکی از مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد ثبت نام کنند.

گفتنی است، دوره کارشناسی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در بخش بین‌الملل شامل آموزش زبان فارسی در پنج تا هشت ماه، آشنایی با دروس معارف اولیه اسلامی در یک ترم و مطالعات اسلامی در ۱۷۳ واحد است که در ۹ ترم ارائه می‌شود. مجموع واحدهای این دوره با احتساب واحدهای ارائه شده در دوره معارف اولیه اسلامی، ۱۹۰ واحد درسی است.

دارا بودن مدرک دیپلم، برخورداری از صلاحیت‌های اخلاقی، اعتقادی، سیاسی و اجتماعی، موفقیت در مصاحبه، عدم وجود مشکل اقامت در جمهوری اسلامی ایران، رضایت نامه سرپرست قانونی، طلبه بودن سرپرست در جامعه المصطفی و دارای کد فعال(ویژه خواهران غیرخوابگاهی)، سکونت با سرپرست در قم (ویژه خواهران غیرخوابگاهی) و حداکثر سن ۲۳ سال (ویژه خواهران خوابگاهی) از شرایط پذیرش در دوره کارشناسی است.

همچنین مقطع کارشناسی ارشد جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در رشته‌های «روانشناسی تربیتی»، «تفسیر و علوم قرآن»، «اصول فقه اسلامی»، «کلام اسلامی» و «تاریخ اهل بیت علیهم السلام» در نوبت صبح در طول دو تا سه سال برگزار می‌شود که شرط پذیرش در آن، داشتن مدرک سطح ۲ حوزه یا کارشناسی است. داشتن حداکثر ۲۸ سال سن برای متقاضیان خوابگاه و سکونت با سرپرست قانونی در قم برای داوطلبان غیرخوابگاهی از شرایط ثبت نام در این مقطع است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه پذیرش بخش بین‌الملل مراجعه و دفترچه راهنمای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را مطالعه کنند.

 
جهت ثبت نام در دوره کارشناسی این پیوند را فعال کنید.
 
جهت ثبت نام در دوره کارشناسی ارشد این پیوند را فعال کنید.

نتایج نهایی پذیرش جامعه‌الزهرا(س) اول شهریور اعلام می‌شود

نتایج نهایی پذیرش جامعه الزهرا(س) در مقاطع مختلف تحصیلی، اول شهریورماه اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «اباذر عمرانی‌فر» روز پنجشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ به صورت متمرکز در ۳۱استان کشور و ۴۷ حوزه امتحانی برگزار شد و حدود هشت هزار نفر در این آزمون شرکت کردند.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه نتایج آزمون کتبی در اواخر اردیبهشت‌ماه اعلام شد و حدود دو سوم ظرفیت پذیرش به مصاحبه در دو مرکز قم و مشهد دعوت شدند، اظهار داشت: فرایند مصاحبه با پذیرفته‌شدگان از ۶ خرداد تا ۱۰ مردادماه ادامه داشت و نتایج نهایی پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اول شهریورماه اعلام می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر از مصاحبه‌شوندگانی که مدارکشان ناقص بود، خواست تا از ۱۵ تا ۲۰ مردادماه با مراجعه به سامانه سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir مدارک خود را ویرایش یا اصلاح کنند تا امتیاز آن در پذیرش نهایی لحاظ شود، در غیر این صورت، احتمال حذف داوطلب به دلیل کسر امتیاز وجود دارد.

وی به انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در اواخر مردادماه در سامانه پذیرش این مؤسسه آموزشی اشاره کرد و گفت: داوطلبان پیش از ثبت نام نهایی حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنند و با توجه به شرایط مندرج در آن، اقدام به ثبت نام در نیمسال اول یا دوم آموزشی کنند.

گفتنی است، ثبت نام نهایی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از سوم تا دهم شهریورماه از طریق سامانه پذیرش صورت می‌گیرد.

پذیرش طلاب بین‌الملل در جامعه‌الزهرا‌(س) تا پایان مردادماه تمدید شد

رئیس اداره سنجش و پذیرش از تمدید مهلت ثبت نام طلاب بین‌الملل در دوره‌های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد جامعه‌الزهرا‌(س) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر»، رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز شنبه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر، عنوان کرد: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از میان بانوان غیرایرانی واجد شرایط در دوره‌های تحصیلی کارشناسی(سطح دو) و کارشناسی ارشد(سطح سه) طلبه می‌پذیرد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: زمان ثبت نام پذیرش طلاب بین‌الملل در دوره‌های تحصیلی کارشناسی(سطح دو) و کارشناسی ارشد(سطح سه) تا پایان مردادماه سال جاری تمدید شده است.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: متقاضیان دوره کارشناسی می‌توانند به صورت حضوری و یا مجازی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) مشغول به تحصیل شوند.

وی افزود: متقاضیان دوره کارشناسی ارشد در صورتی که حائز شرایط ثبت نام باشند، می‌توانند در یکی از رشته‌های تحصیلی «تفسیر و علوم قرآن»، «روانشناسی تربیتی(تعلیم و تربیت)»، «فقه و اصول»، «کلام اسلامی» و «تاریخ اهل بیت(علیهم السلام)» ثبت نام کنند.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: بانوان غیرایرانی می‌توانند جهت مشاهده شرایط ثبت نام و تحصیل در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به پایگاه اطلاع‌رسانی http://j-alzahra.org مراجعه نمایند.

وی در پایان یادآور شد: آزمون ورودی طلاب بین‌الملل در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد، ۴ شهریورماه سال جاری در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  برگزار می‌شود.

 

جهت ثبت نام در دوره کارشناسی این پیوند را فعال کنید.

 

جهت ثبت نام در دوره کارشناسی ارشد این پیوند را فعال کنید.
 
 

دیدگاه‌های اخیر