فرم جستجو

آموزشگاه قرآن

ثبت نام دوره‌های آموزشگاه تخصصی قرآن هدی آغاز شد

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی از برگزاری دوره‌های قرآنی در فصل زمستان همراه با تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «رسل کرباسی» روز سه‌شنبه در گفتگو با واحد خبر عنوان کرد: ثبت نام دوره‌های قرآنی در زمستان سال جاری در دو سطح بزرگسالان و کودکان و نوجوانان از ابتدای ۹ دی ماه آغاز شده است.

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی اظهار داشت: دوره‌های ویژه بزگسالان شامل دوره‌های تربیت معلم «روخوانی و روانخوانی»، «تجوید» و «مفاهیم» و همچنین دوره‌های تخصصی «تجوید ۱ و ۲» و «تدبر در قرآن کریم» است.

کرباسی با بیان اینکه دوره‌های آموزشی بزرگسالان در شیفت عصر برگزار می‌شود، تصریح کرد: افرادی که دوره‌های تربیت معلم را با موفقیت به پایان برسانند، مدرک رسمی سازمان تبلیغات اسلامی دریافت می‌کنند.

وی افزود: دوره‌های ویژه کودکان و نوجوانان شامل «آموزش حفظ»، «آموزش مفاهیم» و «آموزش قرائت» است که کلاس های آن روزهای پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ برگزار می‌شود.

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی، مهلت ثبت نام در این دوره‌ها را تا ۳۰ دی ماه اعلام کرد و گفت: دوره‌های زمستانه قرآن کریم از ۱۲ بهمن ماه آغاز می‌شود.

 

کارمندان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و فرزندان آنان در صورت ثبت نام از تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصد بهره مند می شوند.

علاقه مندان جهت ثبت نام می‌توانند به جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، ساختمان مجتمع هدی، دبستان دوره دوم مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۳۲۱۱۲۱۷۱  - ۳۲۹۰۳۴۰۸  تماس بگیرید.

گروه خبری: 

برگزاری دوره‌های قرآنی آموزشگاه قرآن هدی با تخفیف ویژه

مدیر مجتمع هدی از برگزاری دوره‌های قرآنی ویژه اساتید، طلاب، کارکنان و فرزندان آنها همراه با تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصد خبر داد.

مدیر مجتمع هدی از برگزاری دوره‌های قرآنی ویژه اساتید، طلاب، کارکنان و فرزندان آنها همراه با تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، «علیرضا کبیری» روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر عنوان کرد: ثبت نام دوره‌های قرآنی در سال تحصیلی جدید در دو سطح بزرگسالان و کودکان و نوجوانان از ابتدای مهرماه آغاز شده است.

وی اظهار داشت: دوره ویژه بزگسالان شامل «تربیت معلم روخوانی و روانخوانی (همراه با اعطای مدرک رسمی از سازمان تبلیغات اسلامی)»، «دوره‌های تخصصی تجوید ۱ و ۲»، «روخوانی و روانخوانی» و «تدبر قرآن کریم» است.

مدیر مجتمع هدی مهلت ثبت نام در این دوره‌ها را ۳۰ مهرماه اعلام کرد و افزود: این کلاس‌ها در شیفت عصر برگزار خواهد شد.

کبیری به برگزاری دوره‌های ویژه کودکان و نوجوانان شامل «آموزش حفظ»، «آموزش مفاهیم» و «آموزش قرائت» اشاره کرد و گفت: مهلت ثبت نام در این دوره‌ها تا روز چهارشنبه، ۱۹ مهرماه است و این کلاس‌ها روزهای پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ برگزار می‌شود.

وی با اشاره به تخفیف ۳۰ و ۵۰ درصدی ویژه کارمندان و اساتید جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و فرزندان آنان، تصریح کرد: طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و فرزندانشان در صورت ثبت نام می‌توانند از تخفیف‌های ۳۰ تا ۴۰ درصدی بهره مند شوند.

علاقه مندان جهت ثبت نام می‌توانند به جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، ساختمان مجتمع هدی، دبستان دوره دوم مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۳۲۱۱۲۱۷۱  - ۳۲۹۰۳۴۰۸  تماس بگیرید.

گروه خبری: 

دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم برگزار می‌شود

مدیر آموزشگاه قرآن هدی از ثبت نام و برگزاری دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم ویژه طلاب در تابستان سال جاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «کرباسی»، مدیر آموزشگاه قرآن هدی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز دوشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: ثبت نام دوره تربیت معلم روخوانی و روانخوانی قرآن کریم از ابتدای تیرماه سال جاری آغاز شده است و تا ۱۵ تیرماه ادامه دارد.

وی اظهار داشت: شهریه این دوره ۱۸۰ هزار تومان است، اما طلاب جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) می توانند از تخیف ۳۰ الی ۴۰ درصد بهره مند شوند.

مدیر آموزشگاه قرآن هدی افزود: زمان برگزاری آزمون ورودی این دوره، روز پنجشنبه -۱۵ تیرماه- ساعت ۹ صبح است و این دوره از روز یکشنبه -۱۸ تیرماه- آغاز و در روزهای فرد از ساعت ۸ الی ۱۲ برگزار می شود.

کرباسی تصریح کرد: افرادی که این دوره را با موفقیت پشت سر بگذرانند، مدرک معتبر سازمان تبلیغات اسلامی دریافت می‌کنند.

وی یادآور شد: علاقه مندان به شرکت در این دوره می توانند جهت ثبت نام به آموزشگاه قرآن هدی واقع در ساختمان مجتمع هدی، دبستان دوره دوم مراجعه کنند.

شرکت‌کنندگان جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن های ۳۲۱۱۲۱۷۱ و یا ۳۲۹۰۳۴۰۸ تماس بگیرند.

دیدگاه‌های اخیر