فرم جستجو

مرحله هفتم

هفتمین مرحله دوره غیرحضوری «حدیث‌خوانی اصول کافی» آغاز شد

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) از آغاز هفتمین مرحله دوره مطالعاتی غیرحضوری «حدیث‌خوانی اصول کافی» خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «علیرضا حاجی زاده»، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، ضمن تبریک ماه مبارک رمضان و قبولی طاعات و عبادات، عنوان کرد: سلسله مسابقات غیرحضوری حدیث‌خوانی اصول کافی با هدف غربت‌زدایی از منابع معتبر حدیثی از شهریورماه سال گذشته آغاز شد.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: ۶ مرحله از این مسابقات با ارائه سؤالاتی از باب‌های «العشره»، «فضل القرآن»، «الدعاء»، «العلم» و بخش نخست باب «الایمان و الکفر» کتاب شریف «اصول کافی» برگزار شد که با استقبال چشمگیر طلاب، اساتید و کارمندان جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) و همچنین طلابی از مدارس علمیه خواهران استان قم و برخی مدارس علمیه خواهران شهرهای کاشان و اصفهان روبرو بود.

وی ادامه داد: سوالات مرحله هفتم از محتوای قسمت سوم باب «الایمان و الکفر» کتاب شریف «اصول کافی» استخراج شده و  امکان پیوستن خواهرانی که موفق به شرکت در مراحل قبلی این مسابقات نشده‌اند، به شرط ارائه پاسخنامه مراحل اول تا ششم همراه با پاسخنامه مرحله هفتم تا دهم تیرماه ۱۳۹۶ فراهم شده است.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده تصریح کرد: طلاب برای ثبت نام و دریافت پرسشنامه به سرای ثقلین مستقر در ورودی ساختمان شهید بهشتی(رحمه الله علیه) یا پایگاه اطلاع رسانی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) به نشانی www.jz.ac.ir  و یا کانال تلگرام به آدرس jz_news@ مراجعه کنند.
 

تلفن تماس برای کسب اطلاعات بیشتر:  ۳۲۱۱۲۳۵۵

 

جهت دریافت پرسش های مرحله اول اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله دوم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله سوم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله چهارم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله پنجم اصول کافی این پیوند را فعال کنید. 
 
جهت دریافت پرسش های مرحله ششم اصول کافی این پیوند را فعال کنید.
 
جهت دریافت پرسش های مرحله هفتم اصول کافی این پیوند را فعال کنید.

دیدگاه‌های اخیر