فرم جستجو

آزمون ورودی

ثبت نام آزمون ورودی جامعه‌الزهرا (س) تا ۳۰ بهمن تمدید شد

ثبت نام آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س) تا ۳۰ بهمن تمدید شد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(س) از تمدید ثبت نام ورودی جامعه‌الزهرا(س) تا ۳۰ بهمن‌ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، «اباذر عمرانی فر» روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر با اعلام این مطلب، گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر بانوان علاقه‌مند به تحصیل علوم دینی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به همراه ارائه فرصت به داوطلبانی که در بازه زمانی تعیین شده موفق به ثبت نام نشدند و همزمان با ایام الله دهه فجر، زمان ثبت نام تا پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۶ تمدید شد.

وی با تصریح بر اینکه متقاضیان شرکت در سطوح مختلف جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) دفترچه راهنما را مطالعه کنند، عنوان کرد: ثبت نام تنها از طریق سامانه پذیرش به آدرس الکترونیکی http://paziresh.jz.ac.ir امکان‌پذیر است.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: داوطلبان می‌توانند برای دریافت پاسخ سؤالات خود ابتدا به سامانه پذیرش مراجعه و از بخش سؤالات متداول، نسبت به دریافت پاسخ خود اقدام کنند و در صورت نیاز، سؤالات و درخواست خود را از طریق سامانه پشتیبانی موجود در سامانه پذیرش با ارسال و پیگیری نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر چند توصیه به متقاضیانی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند، داشت که به شرح ذیل است:

۱ـ همانگونه که در سامانه پذیرش و دیگر بخش‌های سایت متذکر شدیم، داوطلبان لازم است قبل از ثبت نام و هر اقدامی، دفترچه راهنمای پذیرش را به دقت مطالعه کنند. اکثر سؤالاتی که به سامانه پشتیبانی ارسال شده، حاکی از عدم مطالعه دقیق دفترچه است.

 ۲ـ برای راحتی انجام ثبت نام و عدم مواجهه با ترافیک اینترنتی، پیشنهاد می‌شود ثبت نام خود را به روزهای پایانی ثبت نام موکول نکنید.

۳ـ از آنجایی که سامانه پذیرش، به صورت هوشمند طراحی شده است، پس از وارد کردن اطلاعات داوطلب، سامانه با توجه به اطلاعات ثبت شده، برنامه‌های آموزشی مجاز را جهت انتخاب، به شما نمایش می‌دهد؛ از این رو لازم است در ثبت اطلاعات داوطلب، نهایت دقت را داشته باشید.

۴ـ در صورت بروز خطا یا ایجاد سؤال، فقط از طریق سامانه پشتیبانی (واقع در سامانه پذیرش) اقدام به ارسال سؤال نمایید و از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) خودداری کنید.

۵- داوطلبان محترم توجه کنند حتما اطلاعات ثبت نامی خود را در هنگام ثبت نام مشاهده نمایند و اگر فرد دیگری برای آنها ثبت نام می‌کند، قبل از تکمیل ثبت نام همه اطلاعات را بررسی و در صورت نیاز نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

۶- داوطلبان باید اطلاعات کارت ثبت نام و تراکنش مالی خود را تا پذیرش نهایی نگهداری نمایند، چرا که تمامی خدمات از طریق سامانه بر پایه این اطلاعات می‌باشد.

۷- داوطلبانی که در هنگام خرید با تراکنش ناموفق مواجهه شده اند باید تا ۷۲ ساعت صبر نمایند و در صورت عدم برگشت مبلغ کسر شده از طریق راهنمایی که در سامانه برای پیگیری تراکنش ناموفق اعلام شده است،  اقدام نمایند.

 

ورود به سامانه پذیرش

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(س) در پیام رسان سروش شوید: http://sapp.ir/jz_news

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در تلگرام شوید: https://t.me/jz_news

آغاز ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س)

آغاز ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س)

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین اباذر عمرانی فر، مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات این مؤسسه علمی آموزشی برگزار شد، عنوان کرد: زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ از ۱۹ دی ماه آغاز شده و تا ۱۲ بهمن ماه ادامه دارد.

 

برگزاری آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س) در ۳۱ استان

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: پذیرش بانوان طلبه در سه مقطع سطح دو(کارشناسی)، سطح سه(کارشناسی ارشد) و سطح چهار(دکتری) و در بخش‌های حضوری، غیرحضوری و مجازی صورت می‌گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر به بازپذیری سطح دو اشاره کرد و افزود: برنامه بازپذیری سطح ۲(کارشناسی ناپیوسته) ویژه طلابی است که دارای مدرک سطح یک حوزه بوده یا ۷۵ واحد را در حوزه‌های علمیه ی مصوب گذرانده‌اند.

وی، زمان آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را ۳۱ فروردین ماه اعلام کرد و گفت: این آزمون همانند آزمون سال گذشته در ۳۱ استان کشور برگزار می‌شود.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: سال گذشته، بیشترین داوطلبان آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بعد از استان قم، خراسان رضوی و تهران اصفهان بودند، به طوریکه در خراسان رضوی سه حوزه امتحانی در نظر گرفته شد.

 

شرایط کلی ثبت نام در مقطع تحصیلی سطح دو

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر در ادامه به شرایط ثبت نام در مقطع سطح دو جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اشاره کرد و بیان داشت: در مقطع سطح دو(کارشناسی)، افرادی ثبت نام می‌کنند که جدید الورود و حداقل دارای مدرک دیپلم باشند.

وی افزود: افرادی که دارای معدل بالای ۱۹ هستند و از زمان فارغ التحصیلی آنان کمتر از یک سال گذشته باشد، همچنین حافظان کل قرآن کریم، حافظان کل نهج البلاغه و حافظان کل صحیفه سجادیه از آزمون کتبی معاف هستند و بدون آزمون ورودی در مصاحبه شرکت می‌کنند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اضافه کرد: افرادی که حافظ نیمی از قرآن کریم، نهج البلاغه و یا صحیفه سجادیه باشند و یا برگزیدگان المیپادهای علمی کشوری هستند و همچنین همسران طلاب حوزه‌های علمیه از امتیازات ویژه در آزمون ورودی این مؤسسه برخوردار می‌شوند.

 

شرایط کلی ثبت نام در مقطع تحصیلی سطح سه

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر همچنین به شرایط کلی متقاضیان سطح سه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اشاره کرد و گفت: در مقطع تحصیلی سطح سه، فارغ التحصیلان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با معدل بالای ۱۹ که کمتر از دو سال از فارغ التحصیلی آنان گذشته باشد، از آزمون ورودی معاف هستند.

وی ادامه داد: در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، امکان پذیرش دارندگان مدرک کارشناسی در برخی رشته‎های دانشگاهی در مقطع سطح ۳ به وجود آمده و ۴۷ رشته دانشگاهی به عنوان رشته‌های همسو معرفی شدند که فارغ التحصیلان این رشته‌ها با معدل کل حداقل ۱۵ می‌توانند متقاضی مقطع تحصیلی سطح سه باشند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مقطع سطح سه این مؤسسه علمی آموزشی را «تاریخ اسلام»، «تبلیغ با گرایش حج»، «تعلیم و تربیت اسلامی با گرایش‌های مشاوره خانواده، تربیت دینی کودک و نوجوان»، «تفسیر و علوم قرآن»، «فقه و اصول»، «فلسفه اسلامی»، «رشته کلام اسلامی با گرایش‌های امامت، مذاهب اسلامی و مهدویت»، «مدرسی ادبیات عرب» و «مطالعات اسلامی زنان» برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: برای این که توزیع عادلانه فرصت‌ها برای همه داوطلبان فراهم شود، دوره‌های تحصیلی سطح دو و سه به صورت حضوری غیرحضوری و مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: در مقطع حضوری، طلاب باید به همراه سرپرست قانونی در قم حضور داشته باشند و در غیر این صورت، با توجه به شرایطی که در دفترچه قید شده است، در خوابگاه اسکان داده می‌شوند.  

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به پذیرش طلاب در دوره پیوسته نیمسال دوم تحصیلی ۹۷-۹۶ اشاره کرد و یادآور شد: در نیمسال دوم، ۲۴۶ نفر از طلاب سطح دو جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در مقطع تحصیلی سطح سه پذیرفته شدند.

 

پذیرش سطح چهار جامعه‌الزهرا(س) در ۶ رشته تحصیلی

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر به شرایط تحصیل در مقطع تحصیلی سطح چهار جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اشاره و عنوان کرد: در این مقطع تحصیلی، طلاب در ۶ رشته «تفسیر تطبیقی»، «تفسیر علوم و معارف قرآن»، «فقه خانواده»، «کلام اسلامی»، «تاریخ اهل بیت علیهم‌السلام» و «حکمت متعالیه» پذیرش می‌شوند.

وی تصریح کرد: مقطع تحصیلی سطح چهار جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) فقط به صورت حضوری برگزار می‌شود و زمان ثبت نام و زمان برگزاری آزمون همچون دیگر مقاطع تحصیلی است.

 

ثبت نام بیش از ۸ هزار نفر در آزمون ورودی سال ۹۷-۹۶

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در ادامه به ظرفیت پذیرش این مؤسسه علمی حوزه‌ای اشاره کرد و گفت: بر اساس اسناد بالادستی، ظرفیت پذیرش طلاب باید ۲۰ درصد نسبت به سنوات گذشته افزایش داشته باشد؛ در سال گذشته، بیش از ۸ هزار نفر در آزمون ورودی ثبت نام کردند که نسبت به سال ماقبل ۶۰ درصد افزایش داشته است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته حدود ۲ هزار و صد نفر پذیرش داشتیم که امید است امسال حدود ۲ هزار و ۳۰۰ نفر پذیرش داشته باشیم.

 

توصیه به متقاضیان جهت مطالعه دفترچه راهنما

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر همچنین به شرط سنی پذیرفته شدگان در مقاطع مختلف اشاره کرد و در ادامه تصریح کرد: متقاضیان شرکت در آزمون ورودی، دفترچه راهنمای مقطع تحصیلی مورد نظر خود را مطالعه کنند.

وی تأکید کرد: بسیاری از مشکلات متقاضیان به خاطر عدم مراجعه به دفترچه‌های راهنما بوده است، بنابراین توصیه می‌شود که ابتدا دفترچه به صورت دقیق مطالعه شود و سپس متقاضیان شخصا برای ثبت نام اقدام کنند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با اشاره به جدول زمان بندی آزمون ورودی گفت: زمان ثبت نام از ۱۹ دی ماه تا ۳ بهمن ماه؛ زمان دریافت کارت ۲۵ فروردین ماه، زمان برگزاری آزمون ۳۱ فروردین و اعلام نتایج آزمون پایان اردیبهشت ماه است.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر یادآور شد: در بخش پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با حمایت مدیریت و دفتر فناوری اطلاعات این مؤسسه، تمام مراحل ثبت نام به صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام از طریق سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir اقدام کنند و در صورت نیاز، نسبت به تهیه منابع آزمون از فروشگاه الکترونیک جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به آدرس Http://Eshop.jz.ac.ir  مراجعه کنند.

اعلام زمان‌بندی و ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س)

زمان ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر» روز شنبه در گفتگو با واحد خبر با اعلام این مطلب، عنوان کرد: به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیّ عصر(عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف)، جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ از خواهران واجد شرائط در همه‌ی مقاطع تحصیلی شامل سطح دو(کارشناسی)، سطح سه(کارشناسی ارشد) و سطح چهار(دکتری) طلبه می‌پذیرد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با تصریح بر اینکه متقاضیان شرکت در آزمون ورودی، دفترچه راهنمای مقطع تحصیلی مورد نظر خود را مطالعه کنند، افزود: در این دفترچه ها رشته ها و گرایش‌های تحصیلی هر دوره معرفی و منابع آزمون و همچنین زمان‌بندی مراحل آزمون ارائه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، امکان پذیرش دارندگان مدرک کارشناسی در برخی رشته‎های دانشگاهی در مقطع سطح ۳ به وجود آمده که جزئیات آن در دفترچه راهنمای ثبت نام (در تاریخ ۱۹ دی) ماه توضیح داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه حداقل مدرک تحصیلی جهت ثبت نام در مقطع سطح دو جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) دیپلم است، ادامه داد: برنامه بازپذیری سطح ۲(کارشناسی ناپیوسته) ویژه طلابی است که دارای مدرک سطح یک حوزه بوده یا ۷۵ واحد را در حوزه های علمیه ی مصوب گذرانده‌اند.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اضافه کرد: طلابی که دارای سابقه حوزوی هستند، اما تعداد واحدهای گذرانده آنها کمتر از ۷۵ واحد است، باید درآزمون ورودی سطح ۲ ثبت نام کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷  (به همراه اطلاعات تکمیلی و شرایط پذیرش در دفترچه نهایی راهنمای ثبت نام) از تاریخ ۱۹ دی  ۹۶ آغاز می‌شود.

وی بیان داشت: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام از طریق سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir اقدام کنند و در صورت نیاز، نسبت به تهیه منابع آزمون از فروشگاه الکترونیک جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به آدرس Http://Eshop.jz.ac.ir  مراجعه کنند.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان یادآور شد: آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برای همه مقاطع تحصیلی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، ۳۱ فروردین سال ۹۷  در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود. 

 
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح ۲(کارشناسی) ویژه داوطلبان جدید الورود
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح۳(کارشناسی ارشد) ویژه فارغ التحصیلان سطح ۲ حوزه های علمیه
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح۴(دکتری) ویژه فارغ التحصیلان سطح ۳ حوزه های علمیه
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون ویژه طلاب بازپذیری سطح ۲(کارشناسی نا پیوسته)

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

زمان ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد

زمان ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از پذیرش و زمان‌بندی آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در رشته ها و گرایش های سطوح مختلف تحصیلی این مؤسسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر» روز شنبه در گفتگو با واحد خبر با اعلام این مطلب، عنوان کرد: به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیّ عصر(عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف)، جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ از خواهران واجد شرائط در همه‌ی مقاطع تحصیلی شامل سطح دو(کارشناسی)، سطح سه(کارشناسی ارشد) و سطح چهار(دکتری) طلبه می‌پذیرد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با تصریح بر اینکه متقاضیان شرکت در آزمون ورودی، دفترچه راهنمای مقطع تحصیلی مورد نظر خود را مطالعه کنند، افزود: در این دفترچه ها رشته ها و گرایش‌های تحصیلی هر دوره معرفی و منابع آزمون و همچنین زمان‌بندی مراحل آزمون ارائه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، امکان پذیرش دارندگان مدرک کارشناسی در برخی رشته‎های دانشگاهی در مقطع سطح ۳ به وجود آمده که جزئیات آن در دفترچه راهنمای ثبت نام (در تاریخ ۱۹ دی) ماه توضیح داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه حداقل مدرک تحصیلی جهت ثبت نام در مقطع سطح دو جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) دیپلم است، ادامه داد: برنامه بازپذیری سطح ۲(کارشناسی ناپیوسته) ویژه طلابی است که دارای مدرک سطح یک حوزه بوده یا ۷۵ واحد را در حوزه های علمیه ی مصوب گذرانده‌اند.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اضافه کرد: طلابی که دارای سابقه حوزوی هستند، اما تعداد واحدهای گذرانده آنها کمتر از ۷۵ واحد است، باید درآزمون ورودی سطح ۲ ثبت نام کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷  (به همراه اطلاعات تکمیلی و شرایط پذیرش در دفترچه نهایی راهنمای ثبت نام) از تاریخ ۱۹ دی  ۹۶ آغاز می‌شود.

وی بیان داشت: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام از طریق سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir اقدام کنند و در صورت نیاز، نسبت به تهیه منابع آزمون از فروشگاه الکترونیک جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به آدرس Http://Eshop.jz.ac.ir  مراجعه کنند.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان یادآور شد: آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برای همه مقاطع تحصیلی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، ۳۱ فروردین سال ۹۷  در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود. 

 
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح ۲(کارشناسی) ویژه داوطلبان جدید الورود
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح۳(کارشناسی ارشد) ویژه فارغ التحصیلان سطح ۲ حوزه های علمیه
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح۴(دکتری) ویژه فارغ التحصیلان سطح ۳ حوزه های علمیه
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون ویژه طلاب بازپذیری سطح ۲(کارشناسی نا پیوسته)

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

آزمون ورودی طلاب بین‌الملل در سال تحصیلی ۹۶ برگزار می‌شود

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری آزمون ورودی طلاب بین‌الملل در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «اباذر عمرانی‌فر» روز شنبه در گفتگو با واحد خبر عنوان کرد: آزمون ورودی طلاب بین‌الملل روز دوشنبه، ۶ شهریورماه در جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: طلاب غیرایرانی در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد(رشته‌های روانشناسی تربیتی، تفسیر و علوم قرآن، اصول فقه اسلامی، کلام اسلامی و تاریخ اهل بیت علیهم‌السلام) پذیرش می‌شوند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: پس از اعلام نتایج، پذیرفته‌شدگان در مصاحبه علمی شرکت کرده و در صورت قبولی در این مصاحبه در جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) مشغول به تحصیل می‌شوند.

وی یادآور شد: نتایج نهایی پذیرش طلاب بین الملل در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ در دهه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.

۱۵ تا ۲۰ مردادماه، زمان ویرایش و تکمیل اطلاعات پذیرفته‌شدگان اولیه جامعه‌الزهرا(س)

داوطلبانی که در هنگام مصاحبه مدارکشان ناقص بود، از ۱۵ تا ۲۰ مرداد ماه فرصت دارند تا با مراجعه به سامانه پذیرش جامعه‌الزهرا(س) مدارک خود را ویرایش یا تکمیل کنند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با اعلام این که مصاحبه با پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی این موسسه علمی ـ آموزشی از ۶ خردادماه تا ۱۰ مردادماه انجام شد، از داوطلبانی که در هنگام مصاحبه، مدارکشان ناقص بود، خواست تا از ۱۵ تا ۲۰ مردادماه با مراجعه به سامانه پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir نسبت به ویرایش یا تکمیل اطلاعات خود اقدام کنند.

بر اساس اعلام اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، با توجه به اینکه هرکدام از مدارک خواسته شده از داوطلبان، دارای امتیاز خاصی در کارنامه نهایی فرد است، عدم ارائه یا تکمیل مدارک، موجب کسر امتیاز می‌شود و احتمال حذف داوطلب را به دلیل به حد نصاب نرسیدن نمره قبولی افزایش می‌دهد.

گفتنی است، نتایج نهایی پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اول شهریورماه اعلام می‌شود. دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی نیز اواخر مردادماه در سامانه پذیرش این مؤسسه آموزشی منتشر می‌شود و داوطلبان می‌بایست پیش از ثبت نام نهایی در روزهای سوم تا دهم شهریورماه، حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنند و با توجه به شرایط مندرج در آن، اقدام به ثبت نام در نیمسال اول یا دوم آموزشی کنند.

نتایج نهایی پذیرش جامعه‌الزهرا(س) اول شهریور اعلام می‌شود

نتایج نهایی پذیرش جامعه الزهرا(س) در مقاطع مختلف تحصیلی، اول شهریورماه اعلام می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «اباذر عمرانی‌فر» روز پنجشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ به صورت متمرکز در ۳۱استان کشور و ۴۷ حوزه امتحانی برگزار شد و حدود هشت هزار نفر در این آزمون شرکت کردند.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه نتایج آزمون کتبی در اواخر اردیبهشت‌ماه اعلام شد و حدود دو سوم ظرفیت پذیرش به مصاحبه در دو مرکز قم و مشهد دعوت شدند، اظهار داشت: فرایند مصاحبه با پذیرفته‌شدگان از ۶ خرداد تا ۱۰ مردادماه ادامه داشت و نتایج نهایی پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اول شهریورماه اعلام می‌شود.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر از مصاحبه‌شوندگانی که مدارکشان ناقص بود، خواست تا از ۱۵ تا ۲۰ مردادماه با مراجعه به سامانه سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir مدارک خود را ویرایش یا اصلاح کنند تا امتیاز آن در پذیرش نهایی لحاظ شود، در غیر این صورت، احتمال حذف داوطلب به دلیل کسر امتیاز وجود دارد.

وی به انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام نهایی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در اواخر مردادماه در سامانه پذیرش این مؤسسه آموزشی اشاره کرد و گفت: داوطلبان پیش از ثبت نام نهایی حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنند و با توجه به شرایط مندرج در آن، اقدام به ثبت نام در نیمسال اول یا دوم آموزشی کنند.

گفتنی است، ثبت نام نهایی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از سوم تا دهم شهریورماه از طریق سامانه پذیرش صورت می‌گیرد.

مراسم افتتاحیه مصاحبه از پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س) برگزار شد

مصاحبه از پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ در مقاطع مختلف تحصیلی آغاز شد.

‌ به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، مراسم افتتاحیه مصاحبه از پذیرفته‌شدگان آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۶-۹۷ با حضور اساتید مصاحبه‌گر، مشاوران، مدیران مدارس و مدیران خوابگاه‌های جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار شد.

در این مراسم، حجت الاسلام و المسلمین دکتر «سید محمود مدنی»، مدیر جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) حضور داشتند و  به ارائه مطالبی در خصوص اهمیت امر قضاوت، انتخاب و همچنین بایسته‌های مصاحبه علمی و دینی پرداختند.

همچنین در این مراسم حجج الاسلام و المسلمین «علیرضا حاجی زاده»، معاون آموزشی تربیتی و «اباذر عمرانی فر»، رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) حضور داشتند.

گفتنی است هفته گذشته، نتایج آزمون‌های ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در سطوح مختلف تحصیلی اعلام و از امروز، مصاحبه اساتید مصاحبه گر با داوطلبانی که در آزمون کتبی پذیرفته شده‌اند، آغاز شد.

گروه خبری: 

دیدگاه‌های اخیر