فرم جستجو

ثبت نام

ثبت نام آزمون ورودی جامعه‌الزهرا (س) تا ۳۰ بهمن تمدید شد

ثبت نام آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س) تا ۳۰ بهمن تمدید شد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(س) از تمدید ثبت نام ورودی جامعه‌الزهرا(س) تا ۳۰ بهمن‌ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، «اباذر عمرانی فر» روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر با اعلام این مطلب، گفت: با توجه به درخواست‌های مکرر بانوان علاقه‌مند به تحصیل علوم دینی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به همراه ارائه فرصت به داوطلبانی که در بازه زمانی تعیین شده موفق به ثبت نام نشدند و همزمان با ایام الله دهه فجر، زمان ثبت نام تا پایان بهمن‌ماه ۱۳۹۶ تمدید شد.

وی با تصریح بر اینکه متقاضیان شرکت در سطوح مختلف جامعه الزهرا(سلام‌الله‌علیها) دفترچه راهنما را مطالعه کنند، عنوان کرد: ثبت نام تنها از طریق سامانه پذیرش به آدرس الکترونیکی http://paziresh.jz.ac.ir امکان‌پذیر است.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: داوطلبان می‌توانند برای دریافت پاسخ سؤالات خود ابتدا به سامانه پذیرش مراجعه و از بخش سؤالات متداول، نسبت به دریافت پاسخ خود اقدام کنند و در صورت نیاز، سؤالات و درخواست خود را از طریق سامانه پشتیبانی موجود در سامانه پذیرش با ارسال و پیگیری نمایند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر چند توصیه به متقاضیانی که هنوز ثبت نام نکرده‌اند، داشت که به شرح ذیل است:

۱ـ همانگونه که در سامانه پذیرش و دیگر بخش‌های سایت متذکر شدیم، داوطلبان لازم است قبل از ثبت نام و هر اقدامی، دفترچه راهنمای پذیرش را به دقت مطالعه کنند. اکثر سؤالاتی که به سامانه پشتیبانی ارسال شده، حاکی از عدم مطالعه دقیق دفترچه است.

 ۲ـ برای راحتی انجام ثبت نام و عدم مواجهه با ترافیک اینترنتی، پیشنهاد می‌شود ثبت نام خود را به روزهای پایانی ثبت نام موکول نکنید.

۳ـ از آنجایی که سامانه پذیرش، به صورت هوشمند طراحی شده است، پس از وارد کردن اطلاعات داوطلب، سامانه با توجه به اطلاعات ثبت شده، برنامه‌های آموزشی مجاز را جهت انتخاب، به شما نمایش می‌دهد؛ از این رو لازم است در ثبت اطلاعات داوطلب، نهایت دقت را داشته باشید.

۴ـ در صورت بروز خطا یا ایجاد سؤال، فقط از طریق سامانه پشتیبانی (واقع در سامانه پذیرش) اقدام به ارسال سؤال نمایید و از تماس تلفنی یا مراجعه حضوری به جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) خودداری کنید.

۵- داوطلبان محترم توجه کنند حتما اطلاعات ثبت نامی خود را در هنگام ثبت نام مشاهده نمایند و اگر فرد دیگری برای آنها ثبت نام می‌کند، قبل از تکمیل ثبت نام همه اطلاعات را بررسی و در صورت نیاز نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.

۶- داوطلبان باید اطلاعات کارت ثبت نام و تراکنش مالی خود را تا پذیرش نهایی نگهداری نمایند، چرا که تمامی خدمات از طریق سامانه بر پایه این اطلاعات می‌باشد.

۷- داوطلبانی که در هنگام خرید با تراکنش ناموفق مواجهه شده اند باید تا ۷۲ ساعت صبر نمایند و در صورت عدم برگشت مبلغ کسر شده از طریق راهنمایی که در سامانه برای پیگیری تراکنش ناموفق اعلام شده است،  اقدام نمایند.

 

ورود به سامانه پذیرش

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(س) در پیام رسان سروش شوید: http://sapp.ir/jz_news

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در تلگرام شوید: https://t.me/jz_news

آغاز ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س)

آغاز ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س)

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین اباذر عمرانی فر، مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در نشست خبری که با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات این مؤسسه علمی آموزشی برگزار شد، عنوان کرد: زمان ثبت نام آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ از ۱۹ دی ماه آغاز شده و تا ۱۲ بهمن ماه ادامه دارد.

 

برگزاری آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(س) در ۳۱ استان

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: پذیرش بانوان طلبه در سه مقطع سطح دو(کارشناسی)، سطح سه(کارشناسی ارشد) و سطح چهار(دکتری) و در بخش‌های حضوری، غیرحضوری و مجازی صورت می‌گیرد.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر به بازپذیری سطح دو اشاره کرد و افزود: برنامه بازپذیری سطح ۲(کارشناسی ناپیوسته) ویژه طلابی است که دارای مدرک سطح یک حوزه بوده یا ۷۵ واحد را در حوزه‌های علمیه ی مصوب گذرانده‌اند.

وی، زمان آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ را ۳۱ فروردین ماه اعلام کرد و گفت: این آزمون همانند آزمون سال گذشته در ۳۱ استان کشور برگزار می‌شود.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: سال گذشته، بیشترین داوطلبان آزمون ورودی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بعد از استان قم، خراسان رضوی و تهران اصفهان بودند، به طوریکه در خراسان رضوی سه حوزه امتحانی در نظر گرفته شد.

 

شرایط کلی ثبت نام در مقطع تحصیلی سطح دو

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر در ادامه به شرایط ثبت نام در مقطع سطح دو جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اشاره کرد و بیان داشت: در مقطع سطح دو(کارشناسی)، افرادی ثبت نام می‌کنند که جدید الورود و حداقل دارای مدرک دیپلم باشند.

وی افزود: افرادی که دارای معدل بالای ۱۹ هستند و از زمان فارغ التحصیلی آنان کمتر از یک سال گذشته باشد، همچنین حافظان کل قرآن کریم، حافظان کل نهج البلاغه و حافظان کل صحیفه سجادیه از آزمون کتبی معاف هستند و بدون آزمون ورودی در مصاحبه شرکت می‌کنند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اضافه کرد: افرادی که حافظ نیمی از قرآن کریم، نهج البلاغه و یا صحیفه سجادیه باشند و یا برگزیدگان المیپادهای علمی کشوری هستند و همچنین همسران طلاب حوزه‌های علمیه از امتیازات ویژه در آزمون ورودی این مؤسسه برخوردار می‌شوند.

 

شرایط کلی ثبت نام در مقطع تحصیلی سطح سه

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر همچنین به شرایط کلی متقاضیان سطح سه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اشاره کرد و گفت: در مقطع تحصیلی سطح سه، فارغ التحصیلان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با معدل بالای ۱۹ که کمتر از دو سال از فارغ التحصیلی آنان گذشته باشد، از آزمون ورودی معاف هستند.

وی ادامه داد: در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، امکان پذیرش دارندگان مدرک کارشناسی در برخی رشته‎های دانشگاهی در مقطع سطح ۳ به وجود آمده و ۴۷ رشته دانشگاهی به عنوان رشته‌های همسو معرفی شدند که فارغ التحصیلان این رشته‌ها با معدل کل حداقل ۱۵ می‌توانند متقاضی مقطع تحصیلی سطح سه باشند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی مقطع سطح سه این مؤسسه علمی آموزشی را «تاریخ اسلام»، «تبلیغ با گرایش حج»، «تعلیم و تربیت اسلامی با گرایش‌های مشاوره خانواده، تربیت دینی کودک و نوجوان»، «تفسیر و علوم قرآن»، «فقه و اصول»، «فلسفه اسلامی»، «رشته کلام اسلامی با گرایش‌های امامت، مذاهب اسلامی و مهدویت»، «مدرسی ادبیات عرب» و «مطالعات اسلامی زنان» برشمرد.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: برای این که توزیع عادلانه فرصت‌ها برای همه داوطلبان فراهم شود، دوره‌های تحصیلی سطح دو و سه به صورت حضوری غیرحضوری و مجازی برگزار می‌شود.

وی افزود: در مقطع حضوری، طلاب باید به همراه سرپرست قانونی در قم حضور داشته باشند و در غیر این صورت، با توجه به شرایطی که در دفترچه قید شده است، در خوابگاه اسکان داده می‌شوند.  

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به پذیرش طلاب در دوره پیوسته نیمسال دوم تحصیلی ۹۷-۹۶ اشاره کرد و یادآور شد: در نیمسال دوم، ۲۴۶ نفر از طلاب سطح دو جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در مقطع تحصیلی سطح سه پذیرفته شدند.

 

پذیرش سطح چهار جامعه‌الزهرا(س) در ۶ رشته تحصیلی

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر به شرایط تحصیل در مقطع تحصیلی سطح چهار جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اشاره و عنوان کرد: در این مقطع تحصیلی، طلاب در ۶ رشته «تفسیر تطبیقی»، «تفسیر علوم و معارف قرآن»، «فقه خانواده»، «کلام اسلامی»، «تاریخ اهل بیت علیهم‌السلام» و «حکمت متعالیه» پذیرش می‌شوند.

وی تصریح کرد: مقطع تحصیلی سطح چهار جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) فقط به صورت حضوری برگزار می‌شود و زمان ثبت نام و زمان برگزاری آزمون همچون دیگر مقاطع تحصیلی است.

 

ثبت نام بیش از ۸ هزار نفر در آزمون ورودی سال ۹۷-۹۶

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در ادامه به ظرفیت پذیرش این مؤسسه علمی حوزه‌ای اشاره کرد و گفت: بر اساس اسناد بالادستی، ظرفیت پذیرش طلاب باید ۲۰ درصد نسبت به سنوات گذشته افزایش داشته باشد؛ در سال گذشته، بیش از ۸ هزار نفر در آزمون ورودی ثبت نام کردند که نسبت به سال ماقبل ۶۰ درصد افزایش داشته است.

وی تصریح کرد: در سال گذشته حدود ۲ هزار و صد نفر پذیرش داشتیم که امید است امسال حدود ۲ هزار و ۳۰۰ نفر پذیرش داشته باشیم.

 

توصیه به متقاضیان جهت مطالعه دفترچه راهنما

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر همچنین به شرط سنی پذیرفته شدگان در مقاطع مختلف اشاره کرد و در ادامه تصریح کرد: متقاضیان شرکت در آزمون ورودی، دفترچه راهنمای مقطع تحصیلی مورد نظر خود را مطالعه کنند.

وی تأکید کرد: بسیاری از مشکلات متقاضیان به خاطر عدم مراجعه به دفترچه‌های راهنما بوده است، بنابراین توصیه می‌شود که ابتدا دفترچه به صورت دقیق مطالعه شود و سپس متقاضیان شخصا برای ثبت نام اقدام کنند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با اشاره به جدول زمان بندی آزمون ورودی گفت: زمان ثبت نام از ۱۹ دی ماه تا ۳ بهمن ماه؛ زمان دریافت کارت ۲۵ فروردین ماه، زمان برگزاری آزمون ۳۱ فروردین و اعلام نتایج آزمون پایان اردیبهشت ماه است.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر یادآور شد: در بخش پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با حمایت مدیریت و دفتر فناوری اطلاعات این مؤسسه، تمام مراحل ثبت نام به صورت الکترونیکی صورت می‌گیرد.

وی تصریح کرد: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام از طریق سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir اقدام کنند و در صورت نیاز، نسبت به تهیه منابع آزمون از فروشگاه الکترونیک جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به آدرس Http://Eshop.jz.ac.ir  مراجعه کنند.

ثبت نام دوره‌های آموزشگاه تخصصی قرآن هدی آغاز شد

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی از برگزاری دوره‌های قرآنی در فصل زمستان همراه با تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصد خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «رسل کرباسی» روز سه‌شنبه در گفتگو با واحد خبر عنوان کرد: ثبت نام دوره‌های قرآنی در زمستان سال جاری در دو سطح بزرگسالان و کودکان و نوجوانان از ابتدای ۹ دی ماه آغاز شده است.

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی اظهار داشت: دوره‌های ویژه بزگسالان شامل دوره‌های تربیت معلم «روخوانی و روانخوانی»، «تجوید» و «مفاهیم» و همچنین دوره‌های تخصصی «تجوید ۱ و ۲» و «تدبر در قرآن کریم» است.

کرباسی با بیان اینکه دوره‌های آموزشی بزرگسالان در شیفت عصر برگزار می‌شود، تصریح کرد: افرادی که دوره‌های تربیت معلم را با موفقیت به پایان برسانند، مدرک رسمی سازمان تبلیغات اسلامی دریافت می‌کنند.

وی افزود: دوره‌های ویژه کودکان و نوجوانان شامل «آموزش حفظ»، «آموزش مفاهیم» و «آموزش قرائت» است که کلاس های آن روزهای پنجشنبه از ساعت ۸ تا ۱۲ برگزار می‌شود.

مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی، مهلت ثبت نام در این دوره‌ها را تا ۳۰ دی ماه اعلام کرد و گفت: دوره‌های زمستانه قرآن کریم از ۱۲ بهمن ماه آغاز می‌شود.

 

کارمندان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و فرزندان آنان در صورت ثبت نام از تخفیف ۳۰ تا ۵۰ درصد بهره مند می شوند.

علاقه مندان جهت ثبت نام می‌توانند به جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، ساختمان مجتمع هدی، دبستان دوره دوم مراجعه کنند و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۳۲۱۱۲۱۷۱  - ۳۲۹۰۳۴۰۸  تماس بگیرید.

گروه خبری: 

تمدید پذیرش طلاب بین‌الملل جدیدالورود تا ۲۰ دی ماه

مهلت ثبت نام طلاب بین‌الملل جدیدالورود در سطح ۲ بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ تا ۲۰ دی تمدید شد.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، مهلت ثبت نام طلاب بین‌الملل جدیدالورود در سطح ۲ بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ را تا ۲۰ دی عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر»، مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، اظهار داشت: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای نیمسال دوم سال تحصیلی۹۶-۹۷ از میان بانوان غیرایرانی واجد شرایط برای تحصیل در مقطع کارشناسی(سطح دو) طلبه می‌پذیرد.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، مهلت ثبت نام طلاب بین‌الملل جدیدالورود را ۲۰ دی‌ماه و مهلت بازپذیری طلاب بین‌الملل سطح دو را ۱۰ دی‌ماه عنوان کرد و افزود: متقاضیان دوره کارشناسی می‌توانند به صورت حضوری در دو برنامه روزانه و خوابگاهی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تحصیل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر افزود: پذیرش در این مقطع به دو صورت انجام می‌گیرد:

الف: طلاب جدیدالورود

۱- روزانه: ویژه داوطلبانی که به همراه سرپرست قانونی خود در قم سکونت دارند.

۲- خوابگاهی: ویژه داوطلبانی که در خارج از ایران حضور دارند و علاقه‌مند به فراگیری علوم دینی هستند.

 

ب: طلاب بازپذیری:  داوطلبانی که قبلا سابقه تحصیلات حوزوی داشته‌اند؛ که این داوطلبان در صورتی که کمتر از ۴۵ واحد را گذرانده باشند، بدون آزمون علمی می‌توانند ادامه تحصیل دهند، اما داوطلبانی که ۴۵ واحد یا بیشتر را گذرانده‌اند، برای پذیرش باید در آزمون علمی شرکت کنند، لذا توصیه می‌شود حتما دفترچه «راهنمای بازپذیری طلاب بین الملل» را مطالعه کنند.
مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: بانوان غیرایرانی می‌توانند جهت مشاهده شرایط ثبت نام و تحصیل در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به پایگاه اطلاع‌رسانی http://www.j-alzahra.org  مراجعه کنند.

وی یادآور شد: آزمون علمی طلاب بازپذیری در تاریخ ۱۶ دی ماه در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

 حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر افزود: نتایج و اسامی پذیرفته شدگان دوره های روزانه، ۲۵ دی ماه اعلام می‌شود و پذیرفته‌شدگان از۳۰ دی ماه وارد مقطع تحصیلی سطح دو(کارشناسی) جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) می‌شوند.  

وی بیان داشت: تا کنون بانوان طلبه غیرایرانی از ۴۵ ملیت در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تحصیل کرده‌اند و در حال حاضر نیز حدود هزار طلبه غیرایرانی در این مؤسسه علمی حوزه‌ای مشغول به تحصیل هستند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان تاکید کرد: داوطلبان قبل از ثبت نام برای آگاهی از شرایط و ضوابط پذیرش حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنند.

 
دفترچه راهنمای مقطع کارشناسی(روزانه و خوابگاهی) ویژه طلاب جدیدالورود بین الملل
 
دفترچه راهنمای بازپذیری دوره کارشناسی ویژه طلاب بین الملل(روزانه)

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

ثبت‌نام نهایی پذیرفته‌شدگان جامعه‌الزهرا(س) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ آغاز شد

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) گفت: پذیرفته‌شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از ۶ تا ۱۲ دی ماه برای ثبت نام نهایی اقدام کنند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) گفت: پذیرفته‌شدگان نیمسال دوم سال تحصیلی جاری از ۶ تا ۱۲ دی ماه برای ثبت نام نهایی اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر» روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: پذیرفته‌شدگان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ می‌توانند از ۶ تا ۱۲ دی ماه برای ثبت نام نهایی، تکمیل و یا ویرایش مدارک اقدام کنند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: پذیرفته شدگان برای مشاهده وضعیت تأیید مدارک خود به سامانه پذیرش، بخش آغاز ثبت نام نهایی به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir/final-registration مراجعه و بر اساس دفترچه راهنما نسبت به تکمیل ثبت نام اقدام کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی‌فر با اشاره به صدور کد تحصیلی برای پذیرفته‌شدگان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، گفت: پس از اتمام ثبت نام نهایی و در صورت کامل بودن مدارک، کد تحصیلی قبل از آغاز سال تحصیلی صادر می‌شود و از طریق پیامک به اطلاع طلاب جدیدالورود می‌رسد.

وی تصریح کرد: انتخاب واحد بانوان طلبه از طریق مدارس و مراکز مربوطه انجام می‌شود و طلاب جدیدالورود در ترم اول تحصیلی، برنامه انتخاب واحد ندارند.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: بانوان طلبه با استفاده از کد تحصیلی می‌توانند وارد صفحه شخصی خود در سامانه دانش‌پژوهان به آدرس الکترونیکی http://student.jz.ac.ir شوند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی‌فر یادآور شد: همایش طلاب جدیدالورود نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روزهای چهارشنبه و پنجشنبه(۲۷ و ۲۸ دی‌ماه) برگزار می‌شود.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

پذیرش طلاب سطح ۲ بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶

ثبت نام سطح دو بخش بین‌الملل جامعه الزهرا(س) آغاز شد

جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در مقطع کارشناسی(سطح دو) بخش بین‌الملل، از میان افراد واجد شرایط طلبه می‌پذیرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر»، مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای نیمسال دوم سال تحصیلی۹۶-۹۷ از میان بانوان غیرایرانی واجد شرایط برای تحصیل درمقطع کارشناسی(سطح دو) طلبه می‌پذیرد.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه زمان ثبت نام از ۲۰ آذر آغاز شده است، تصریح کرد: متقاضیان دوره کارشناسی می‌توانند به صورت حضوری و یا مجازی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تحصیل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر افزود: پذیرش در این مقطع به دو صورت انجام می‌گیرد:

الف:طلاب جدیدالورود

ب: طلاب بازپذیری: داوطلبانی که قبلا سابقه تحصیلات حوزوی داشته‌اند؛ که این داوطلبان در صورتی که کمتر از ۴۵ واحد را گذرانده باشند، بدون آزمون علمی می‌توانند ادامه تحصیل دهند، اما داوطلبانی که ۴۵ واحد یا بیشتر را گذرانده‌اند، برای پذیرش باید در آزمون علمی شرکت کنند، لذا توصیه می‌شود حتما دفترچه «راهنمای بازپذیری طلاب بین الملل» را مطالعه کنند.
مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: بانوان غیرایرانی می‌توانند جهت مشاهده شرایط ثبت نام و تحصیل در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به پایگاه اطلاع‌رسانی http://j-alzahra.org  مراجعه کنند.

وی، مهلت ثبت نام پذیرش طلاب بین الملل را ۱۰ دی ماه سال جاری عنوان کرد و گفت: آزمون علمی طلاب بازپذیری در تاریخ ۱۶ دی ماه در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

 حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر در پایان تاکید کرد: داوطلبان قبل از ثبت نام برای آگاهی از شرایط و ضوابط پذیرش حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنند.

 

دفترچه راهنمای مقطع کارشناسی(روزانه و خوابگاهی) ویژه طلاب جدیدالورود بین الملل

 

دفترچه راهنمای بازپذیری دوره کارشناسی ویژه طلاب بین الملل(روزانه)
 
 
عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

اعلام زمان‌بندی و ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س)

زمان ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر» روز شنبه در گفتگو با واحد خبر با اعلام این مطلب، عنوان کرد: به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیّ عصر(عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف)، جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ از خواهران واجد شرائط در همه‌ی مقاطع تحصیلی شامل سطح دو(کارشناسی)، سطح سه(کارشناسی ارشد) و سطح چهار(دکتری) طلبه می‌پذیرد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با تصریح بر اینکه متقاضیان شرکت در آزمون ورودی، دفترچه راهنمای مقطع تحصیلی مورد نظر خود را مطالعه کنند، افزود: در این دفترچه ها رشته ها و گرایش‌های تحصیلی هر دوره معرفی و منابع آزمون و همچنین زمان‌بندی مراحل آزمون ارائه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، امکان پذیرش دارندگان مدرک کارشناسی در برخی رشته‎های دانشگاهی در مقطع سطح ۳ به وجود آمده که جزئیات آن در دفترچه راهنمای ثبت نام (در تاریخ ۱۹ دی) ماه توضیح داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه حداقل مدرک تحصیلی جهت ثبت نام در مقطع سطح دو جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) دیپلم است، ادامه داد: برنامه بازپذیری سطح ۲(کارشناسی ناپیوسته) ویژه طلابی است که دارای مدرک سطح یک حوزه بوده یا ۷۵ واحد را در حوزه های علمیه ی مصوب گذرانده‌اند.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اضافه کرد: طلابی که دارای سابقه حوزوی هستند، اما تعداد واحدهای گذرانده آنها کمتر از ۷۵ واحد است، باید درآزمون ورودی سطح ۲ ثبت نام کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷  (به همراه اطلاعات تکمیلی و شرایط پذیرش در دفترچه نهایی راهنمای ثبت نام) از تاریخ ۱۹ دی  ۹۶ آغاز می‌شود.

وی بیان داشت: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام از طریق سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir اقدام کنند و در صورت نیاز، نسبت به تهیه منابع آزمون از فروشگاه الکترونیک جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به آدرس Http://Eshop.jz.ac.ir  مراجعه کنند.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان یادآور شد: آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برای همه مقاطع تحصیلی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، ۳۱ فروردین سال ۹۷  در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود. 

 
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح ۲(کارشناسی) ویژه داوطلبان جدید الورود
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح۳(کارشناسی ارشد) ویژه فارغ التحصیلان سطح ۲ حوزه های علمیه
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح۴(دکتری) ویژه فارغ التحصیلان سطح ۳ حوزه های علمیه
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون ویژه طلاب بازپذیری سطح ۲(کارشناسی نا پیوسته)

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

زمان ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد

زمان ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ جامعه‌الزهرا(س) اعلام شد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از پذیرش و زمان‌بندی آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ در رشته ها و گرایش های سطوح مختلف تحصیلی این مؤسسه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر» روز شنبه در گفتگو با واحد خبر با اعلام این مطلب، عنوان کرد: به یاری خداوند متعال و در ظل توجهات حضرت ولیّ عصر(عجّل‌الله‌تعالی‌فرجه‌الشریف)، جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران در جهان تشیع برای سال تحصیلی ۹۷-۹۸ از خواهران واجد شرائط در همه‌ی مقاطع تحصیلی شامل سطح دو(کارشناسی)، سطح سه(کارشناسی ارشد) و سطح چهار(دکتری) طلبه می‌پذیرد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با تصریح بر اینکه متقاضیان شرکت در آزمون ورودی، دفترچه راهنمای مقطع تحصیلی مورد نظر خود را مطالعه کنند، افزود: در این دفترچه ها رشته ها و گرایش‌های تحصیلی هر دوره معرفی و منابع آزمون و همچنین زمان‌بندی مراحل آزمون ارائه شده است.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: در سال تحصیلی ۹۸-۹۷، امکان پذیرش دارندگان مدرک کارشناسی در برخی رشته‎های دانشگاهی در مقطع سطح ۳ به وجود آمده که جزئیات آن در دفترچه راهنمای ثبت نام (در تاریخ ۱۹ دی) ماه توضیح داده خواهد شد.

وی با بیان اینکه حداقل مدرک تحصیلی جهت ثبت نام در مقطع سطح دو جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) دیپلم است، ادامه داد: برنامه بازپذیری سطح ۲(کارشناسی ناپیوسته) ویژه طلابی است که دارای مدرک سطح یک حوزه بوده یا ۷۵ واحد را در حوزه های علمیه ی مصوب گذرانده‌اند.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اضافه کرد: طلابی که دارای سابقه حوزوی هستند، اما تعداد واحدهای گذرانده آنها کمتر از ۷۵ واحد است، باید درآزمون ورودی سطح ۲ ثبت نام کنند.

 

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: ثبت نام آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷  (به همراه اطلاعات تکمیلی و شرایط پذیرش در دفترچه نهایی راهنمای ثبت نام) از تاریخ ۱۹ دی  ۹۶ آغاز می‌شود.

وی بیان داشت: متقاضیان می‌توانند جهت ثبت نام از طریق سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir اقدام کنند و در صورت نیاز، نسبت به تهیه منابع آزمون از فروشگاه الکترونیک جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به آدرس Http://Eshop.jz.ac.ir  مراجعه کنند.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان یادآور شد: آزمون ورودی سال تحصیلی ۹۸-۹۷ برای همه مقاطع تحصیلی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، ۳۱ فروردین سال ۹۷  در مراکز استان‌ها برگزار می‌شود. 

 
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح ۲(کارشناسی) ویژه داوطلبان جدید الورود
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح۳(کارشناسی ارشد) ویژه فارغ التحصیلان سطح ۲ حوزه های علمیه
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون سطح۴(دکتری) ویژه فارغ التحصیلان سطح ۳ حوزه های علمیه
دریافت دفترچه زمانبندی و منابع آزمون ویژه طلاب بازپذیری سطح ۲(کارشناسی نا پیوسته)

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

ثبت‌نام دوره‎های پیوسته تکمیلی ویژه طلاب تمام‌وقت جامعه‌الزهرا(س) آغاز شد

آغاز ثبت نام سطح سه پیوسته جامعه‌الزهرا(س) در ۹ رشته

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(س) از آغاز ثبت نام دوره‌های پیوسته تکمیلی سطح سه ویژه طلاب تمام‌وقت خوابگاهی و روزانه جامعه‌الزهرا(س) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «اباذر عمرانی‌فر» روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: ثبت نام طلاب تمام‌وقت خوابگاهی و روزانه در دوره‌های پیوسته تکمیلی سطح سه در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از تاریخ هفت آذر آغاز و تا ۱۴ آذرماه ادامه دارد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: علاقه مندان به شرکت در این دوره قبل از اقدام برای خرید کارت و ثبت نام با مراجعه به دفترچه راهنمای ثبت نام از شرایط و نحوه پذیرش مطلع شوند.

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین عمرانی‌فر با بیان اینکه دوره‌های پیوسته تکمیلی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در ۱۲ رشته تحصیلی برگزار می‌شود، اظهار داشت: متقاضیان دوره‌های پیوسته تکمیلی نیمسال دوم سال تحصیلی جاری در صورتی که حائز شرایط ثبت نام باشند، می‌توانند در یکی از رشته‌های تحصیلی ثبت نام کنند.

وی، رشته‌ها و گرایش‌های تحصیلی دوره‌های پیوسته تکمیلی را «تاریخ اسلام»، «تبلیغ با گرایش حج»، «تعلیم و تربیت اسلامی»، «تفسیر و علوم قرآن»، «فقه و اصول»، «فلسفه اسلامی»، «رشته کلام اسلامی با گرایش‌های امامت، مذاهب اسلامی و مهدویت»، «مدرسی ادبیات عرب» و «مطالعات اسلامی زنان»  برشمرد.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: تمامی طلاب متقاضی شرکت در دوره‌ پیوسته از جمله طلابی که از مصاحبه معاف هستند، لازم است نسبت به ثبت نام اولیه و ثبت نام مصاحبه عمومی و علمی اقدام نمایند، در غیر این صورت به پذیرش آنها ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 

حجت‌الاسلام‌و‌المسلمین عمرانی‌فر به مراحل ثبت نام اشاره کرد و بیان داشت: متقاضیان شرکت در دوره های پیوسته تکمیلی جهت ثبت نام به سامانه پذیرش به نشانی http://paziresh.jz.ac.ir مراجعه کنند.

 

 

جهت دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و خریدکارت این پیوند را فعال کنید.
جهت خرید کارت ثبت نام این پیوند را فعال کنید.
جهت ثبت نام این پیوند را فعال کنید.

 

سامانه سنجش و پذیرش:

 http://Paziresh.jz.ac.ir

سامانه پشتیبانی پذیرش:

http://support.jz.ac.ir/index.php?a=add&catid=۳

مشاهده  و پیگری سؤالات و درخواست‌های  ارسالی به سامانه پشتیبانی:

http://paziresh.jz.ac.ir/news/view?id=۲۲

 

 

ثبت نام متقاضیان تبلیغ در دهه آخر صفر تمدید شد

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از تمدید ثبت نام متقاضیان تبلیغ در دهه آخر صفر تا ۱۳ آبان ماه خبر داد.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از تمدید ثبت نام متقاضیان تبلیغ در دهه آخر صفر تا ۱۳ آبان ماه خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «حسین تهرانی» روز پنجشنبه در گفتگو با واحد خبر، اظهار داشت: ثبت نام مبلغان جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) جهت تبلیغ در ایام دهه آخر ماه صفر تا پایان وقت اداری روز شنبه، ۱۳ آبان ماه تمدید شد.

 

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) افزود: متقاضیان تبلیغ در دهه آخر ماه صفر به سامانه الکترونیکی به نشانی http://tabligh.jz.ac.ir مراجعه و جهت ثبت نام اقدام کنند.

حجت الاسلام و المسلمین تهرانی با بیان اینکه امکان اعزام مبلغان به خارج از کشور فراهم نیست، تصریح کرد: طلاب غیرایرانی مقیم در شهر و کشور خودشان شامل طرح تبلیغی هستند و می‌توانند در این سامانه ثبت نام کنند.

 

جهت ورود به سامانه و ثبت نام اعزام مبلغ این پیوند را فعال کنید.
 
 
عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

صفحه‌ها

دیدگاه‌های اخیر