فرم جستجو

طلاب بین الملل

برگزاری کارگاه‌های «مثبتِ دخترانه» ویژه طلاب بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س)

کارگاه‌های یک‌روزه نشاط و خلاقیت با طرح «مثبتِ دخترانه» ویژه طلاب بین‌الملل خوابگاه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در روزهای جمعه برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «حسین تهرانی» روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: کارگاه های یک روزه نشاط و خلاقیت با طرح «مثبتِ دخترانه» در «جمعه‌های خوب» ویژه بانوان طلبه بین‌الملل خوابگاه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) افزود: این طرح به درخواست امور فرهنگی خوابگاه بین‌الملل در اداره آموزش‌های مهارتی فرهنگی در حال برگزاری است.

حجت الاسلام و المسلمین تهرانی تصریح کرد: کارگاه‌های «مثبتِ دخترانه» با هدف تقویت روحیه نوآوری و خلاقیت، ترویج فرهنگ درست مصرف و آشتی با طبیعت در گرایش‌های متنوع برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: چادردوزی، خلاقیت کار با مقوا، خلاقیت کار با پارچه، شمع سازی، مقنعه دوزی و هر آنچه که برای بانوان مفید باشد، در این کارگاه آموزش داده می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از استقبال زیاد طلاب غیرایرانی از این کارگاه‌ها خبر داد و گفت: علی‌رغم برگزاری این کارگاه در روزهای جمعه، اما به دلیل ایجاد حس نشاط، خلاقیت و آموزش عملیِ کدبانو شدن برای بانوان طلبه، استقبال خواهران خوابگاهی بین‌الملل از این کارگاه بسیار بالا و ویژه است.

حجت الاسلام و المسلمین تهرانی تصریح کرد: این کارگاه‌ها از ۱۰ آذر ۹۶ و در رشته‌های مهارت دوخت و خلاقیت در گروه‌های ۱۰ الی ۱۵ نفره در مکان اداره آموزش‌های مهارتی فرهنگی در حال برگزاری است.

وی افزود: تا کنون چهار کارگاه یک روزه برگزار و هر جلسه به یک موضوع هنری پرداخته شده است.  

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: در ایام امتحانات، کارگاه «مثبتِ دخترانه» به صورت موقت تعطیل می‌شود و پس از این ایام به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

 

عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

پذیرش طلاب سطح ۲ بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) در نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶

ثبت نام سطح دو بخش بین‌الملل جامعه الزهرا(س) آغاز شد

جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۷-۹۶ در مقطع کارشناسی(سطح دو) بخش بین‌الملل، از میان افراد واجد شرایط طلبه می‌پذیرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر»، مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای نیمسال دوم سال تحصیلی۹۶-۹۷ از میان بانوان غیرایرانی واجد شرایط برای تحصیل درمقطع کارشناسی(سطح دو) طلبه می‌پذیرد.

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) با بیان اینکه زمان ثبت نام از ۲۰ آذر آغاز شده است، تصریح کرد: متقاضیان دوره کارشناسی می‌توانند به صورت حضوری و یا مجازی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تحصیل کنند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر افزود: پذیرش در این مقطع به دو صورت انجام می‌گیرد:

الف:طلاب جدیدالورود

ب: طلاب بازپذیری: داوطلبانی که قبلا سابقه تحصیلات حوزوی داشته‌اند؛ که این داوطلبان در صورتی که کمتر از ۴۵ واحد را گذرانده باشند، بدون آزمون علمی می‌توانند ادامه تحصیل دهند، اما داوطلبانی که ۴۵ واحد یا بیشتر را گذرانده‌اند، برای پذیرش باید در آزمون علمی شرکت کنند، لذا توصیه می‌شود حتما دفترچه «راهنمای بازپذیری طلاب بین الملل» را مطالعه کنند.
مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) یادآور شد: بانوان غیرایرانی می‌توانند جهت مشاهده شرایط ثبت نام و تحصیل در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به پایگاه اطلاع‌رسانی http://j-alzahra.org  مراجعه کنند.

وی، مهلت ثبت نام پذیرش طلاب بین الملل را ۱۰ دی ماه سال جاری عنوان کرد و گفت: آزمون علمی طلاب بازپذیری در تاریخ ۱۶ دی ماه در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

 حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر در پایان تاکید کرد: داوطلبان قبل از ثبت نام برای آگاهی از شرایط و ضوابط پذیرش حتما دفترچه راهنما را مطالعه کنند.

 

دفترچه راهنمای مقطع کارشناسی(روزانه و خوابگاهی) ویژه طلاب جدیدالورود بین الملل

 

دفترچه راهنمای بازپذیری دوره کارشناسی ویژه طلاب بین الملل(روزانه)
 
 
عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

مهلت ثبت نام در بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قرآنی حدیثی المصطفی تمدید شد

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از تمدید مهلت ثبت نام در بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قرآنی حدیثی المصطفی ویژه طلاب غیرایرانی خبر داد.

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از تمدید مهلت ثبت نام در بیست و سومین جشنواره بین‌المللی قرآنی حدیثی المصطفی ویژه طلاب غیرایرانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، طیبه سادات طباطبایی روز سه‌شنبه در گفتگو با واحد خبر با اعلام خبر تمدید مهلت ثبت نام در بیست و سومین جشنواره قرآنی و حدیثی المصطفی، اظهار داشت: ثبت نام در بیست و سومین جشنواره قرآنی و حدیثی المصطفی از روز ۲۶ شهریور ماه جاری آغاز شده است و مهلت ثبت نام در بخش معارفی این مسابقات تا ۱۵  آبان ماه ادامه دارد.

طباطبایی در تشریح جزئیات برگزاری این جشنواره گفت: بیست و سومین جشنواره قرآنی حدیثی در دو بخش معارفی(کتبی) و شفاهی برگزار می‌شود که هر داوطلب می‌تواند در یک رشته از بخش مهارتی و ۲ رشته در بخش معارفی شرکت کند.

وی افزود: در بخش معارفی و در مقطع کارشناسی و تمهیدیه، رشته مطالعات قرآنی به دو زبان فارسی و عربی و بر اساس کتاب آیات حیات و کتاب الکاشف(منتخبی از تفسیر سوره‌های اسراء تا حج) و رشته مطالعات نهج‌البلاغه و صحیفه بر اساس کتاب کلام ناب تعریف شده است.

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) عنوان کرد: رشته مطالعات قرآنی در مقطع کارشناسی بر اساس کتاب مباحث المعنی از مجمع‌البیان فی تفسیر القرآن به دو زبان عربی و فارسی در نظر گرفته شده و در مقطع دکتری نیز این رشته بر اساس کتاب مباحث علمی در تفسیر المیزان تعریف شده است.

وی اضافه کرد: در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری رشته مطالعات حدیثی بر اساس کتاب حدیث‌خوانی روشمند از جمله رشته‌های این دوره خواهد بود.

طباطبایی بیان داشت: در بخش مهارتی نیز شرکت‌کنندگان در رشته‌هایی مانند قرائت تحقیق، قرائت ترتیل، حفظ کل قرآن کریم، حفظ ۱۵جزء قرآن کریم، حفظ ده جزء، حفظ ۵ جزء قرآن کریم، حفظ ۳ جزء قرآن کریم، حفظ کل نهج‌البلاغه، حفظ نصف نهج‌البلاغه و حفظ ثلث نهج‌البلاغه با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به عنوان بزرگترین حوزه علمیه خواهران جهان پذیرای تعداد زیادی از بانوان طلبه غیرایرانی است، حضور پرشور آنان در این جشنواره می‌تواند گام بزرگی در جهت تحقق اهداف این مسابقات از جمله شناسایی استعدادهای برتر قرآنی حدیثی، آموزش‌های فراگیر فنون مختلف قرآنی در رشته‌های گوناگون و آشنایی طلاب با آموزه‌های نورانی قرآن کریم باشد.

مدیر کل امور تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در پایان گفت: طلاب علاقه‌مند می‌توانند از طریق پایگاه قرآنی و حدیثی المصطفی(ص) به نشانی http://quran.miu.ac.ir/‎ اقدام به ثبت نام کنند و یا به سرای ثقلین اداره قرآن و حدیث جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) واقع در ورودی ساختمان شهید بهشتی(ره) مراجعه کنند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ تماس بگیرید.

 

برای دریافت دفترچه راهنمای جشنواره این پیوند را فعال کنید.
 
 
عضو کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) شوید: https://t.me/jz_news

اجرای طرح «حکمت‌های علوی در زندگی» ویژه طلاب بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س)

طرح طلاب‌محور «حکمت‌های علوی در زندگی» ویژه طلاب سطح سه بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) از ۲۶ مهرماه سال جاری اجرا می‌شود.

طرح طلاب‌محور «حکمت‌های علوی در زندگی» ویژه طلاب سطح سه بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) از ۲۶ مهرماه سال جاری اجرا می‌شود.  

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، سرکار خانم «وثاقتی» روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: طرح «حکمت های علوی در زندگی» به همت مرکز تخصصی طلاب بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) و طلاب خودجوش این مرکز اجرا می‌شود.

مسئول آموزشی پژوهشی مرکز تخصصی طلاب غیرایرانی اظهار داشت: طرح «حکمت‌های علوی در زندگی» طرحی طلاب محور بوده و طلاب در طول دوره از راهنمایی اساتید بهره‌مند می‌شوند.

وثاقتی تصریح کرد: هدف از اجرای این طرح، بهره گیری از کلام امام علی(علیه‌السلام) در تمام زوایای زندگی، انس گرفتن با کلام حضرت علی(علیه‌السلام)، تغذیه معنوی سالم و غنی، عمل به حدیث باب العلم، آشنایی با علل مشکلات و گره‌های گوناگون علمی، سیاسی، اعتقادی، اخلاقی، خانوادگی، روانی و غیره است.

وی افزود: تقویت روحیه تفکر، تغییر نگرش و رفتارهای غیرعلوی و رهایی از بیماری‌های اخلاقی و تربیتی از دیگر اهداف برگزاری این طرح است که در نهایت سیراب شدن از دریای بیکران وگوهرهای بی‌پایان نهج البلاغه را به دنبال دارد.

مسئول آموزشی پژوهشی مرکز تخصصی طلاب غیرایرانی با بیان اینکه اجرای این طرح به دو شیوه حضوری و غیرحضوری است، گفت: این طرح ویژه طلاب و فارغ‌التحصیلان بین‌الملل سطح سه بوده و در دو محور برگزاری نشست و ارائه آثار اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه در دوره اول این طرح، ۱۴ حکمت از نهج‌البلاغه مورد بررسی قرار می‌گیرد، ادامه داد: در محور برگزاری نشست، محفل‌های هفتگی با حضور طلاب علاقه‌مند در روزهای یکشنبه و چهارشنبه ساعت ۱۲ - ۱۱ برگزار می‌شود.

وثاقتی بیان داشت: طلاب پس از ارائه مباحث اصلی(حکمت‌خوانی، تجزیه و ترکیب، شرح و تفسیر) به نقد و بررسی می‌پردازند.

وی، ارائه آثار مختلف هنری و پژوهشی از جمله حکمت‌گرافی، شعرگویی، داستان‌نویسی، مقاله‌نویسی، طراحی و خوشنویسی را از دیگر محورهای این طرح عنوان کرد و گفت: در این طرح، طلاب بین‌الملل سطح سه و خانواده‌های آنان می توانند شرکت کنند.

مسئول آموزشی پژوهشی مرکز تخصصی طلاب غیرایرانی تصریح کرد: در پایان نیمسال اول سال تحصیلی، علاوه بر برگزاری مسابقه از مطالب مطرح شده در طول دوره، نمایشگاهی از آثار دريافتی پذیرفته شده برگزار و از طلاب فعال و برگزیده قدردانی می‌شود.

وی اضافه کرد: به منظور استفاده حداکثری طلاب بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، چکیده مباحث مطرح شده در نشست‌ها در کانال تلگرامی این مرکز به منتشر می‌شود.

وثاقتی با بیان اینکه طرح «حکمت های علوی در زندگی» از روز چهارشنبه(۲۶ مهرماه) آغاز می‌شود، یادآور شد: ثبت نام در این طرح با ارسال پیام تلگرامی به نشانی نشانی @intcenter۲۱۷۳، تماس تلفنی(۳۲۱۱۲۱۷۳) و یا مراجعه حضوری به آموزش مرکز تخصصی طلاب بین‌الملل واقع در طبقه همکف شهید قدوسی(ره) اتاق ۲/۲ امکان‌پذیر است.

آزمون ورودی طلاب بین‌الملل در سال تحصیلی ۹۶ برگزار می‌شود

مدیر سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری آزمون ورودی طلاب بین‌الملل در نیمسال اول سال تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «اباذر عمرانی‌فر» روز شنبه در گفتگو با واحد خبر عنوان کرد: آزمون ورودی طلاب بین‌الملل روز دوشنبه، ۶ شهریورماه در جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

مدیر پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: طلاب غیرایرانی در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ در مقاطع تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد(رشته‌های روانشناسی تربیتی، تفسیر و علوم قرآن، اصول فقه اسلامی، کلام اسلامی و تاریخ اهل بیت علیهم‌السلام) پذیرش می‌شوند.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: پس از اعلام نتایج، پذیرفته‌شدگان در مصاحبه علمی شرکت کرده و در صورت قبولی در این مصاحبه در جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) مشغول به تحصیل می‌شوند.

وی یادآور شد: نتایج نهایی پذیرش طلاب بین الملل در نیمسال اول تحصیلی ۹۷-۱۳۹۶ در دهه دوم شهریورماه اعلام می‌شود.

ثبت نام آزمون ورودی بخش بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) تمدید شد

ثبت نام آزمون ورودی بخش بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) در دو مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد تا پایان مرداد ماه ۹۶ تمدید شد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر» با اشاره به استقبال داوطلبان غیرایرانی برای ورود به دوره‌های روزانه جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، عنوان کرد: ثبت نام آزمون ورودی طلاب غیرایرانی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد این موسسه علمی ـ آموزشی تا پایان مردادماه تمدید شد.

 رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) افزود: علاقه‌مندان برای ثبت نام دوره‌های روزانه می‌توانند با مراجعه به سامانه پذیرش بخش بین‌الملل به نشانی http://j-alzahra.org در یکی از مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد ثبت نام کنند.

گفتنی است، دوره کارشناسی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در بخش بین‌الملل شامل آموزش زبان فارسی در پنج تا هشت ماه، آشنایی با دروس معارف اولیه اسلامی در یک ترم و مطالعات اسلامی در ۱۷۳ واحد است که در ۹ ترم ارائه می‌شود. مجموع واحدهای این دوره با احتساب واحدهای ارائه شده در دوره معارف اولیه اسلامی، ۱۹۰ واحد درسی است.

دارا بودن مدرک دیپلم، برخورداری از صلاحیت‌های اخلاقی، اعتقادی، سیاسی و اجتماعی، موفقیت در مصاحبه، عدم وجود مشکل اقامت در جمهوری اسلامی ایران، رضایت نامه سرپرست قانونی، طلبه بودن سرپرست در جامعه المصطفی و دارای کد فعال(ویژه خواهران غیرخوابگاهی)، سکونت با سرپرست در قم (ویژه خواهران غیرخوابگاهی) و حداکثر سن ۲۳ سال (ویژه خواهران خوابگاهی) از شرایط پذیرش در دوره کارشناسی است.

همچنین مقطع کارشناسی ارشد جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) در رشته‌های «روانشناسی تربیتی»، «تفسیر و علوم قرآن»، «اصول فقه اسلامی»، «کلام اسلامی» و «تاریخ اهل بیت علیهم السلام» در نوبت صبح در طول دو تا سه سال برگزار می‌شود که شرط پذیرش در آن، داشتن مدرک سطح ۲ حوزه یا کارشناسی است. داشتن حداکثر ۲۸ سال سن برای متقاضیان خوابگاه و سکونت با سرپرست قانونی در قم برای داوطلبان غیرخوابگاهی از شرایط ثبت نام در این مقطع است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به سامانه پذیرش بخش بین‌الملل مراجعه و دفترچه راهنمای مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد را مطالعه کنند.

 
جهت ثبت نام در دوره کارشناسی این پیوند را فعال کنید.
 
جهت ثبت نام در دوره کارشناسی ارشد این پیوند را فعال کنید.

پذیرش طلاب بین‌الملل در جامعه‌الزهرا‌(س) تا پایان مردادماه تمدید شد

رئیس اداره سنجش و پذیرش از تمدید مهلت ثبت نام طلاب بین‌الملل در دوره‌های تحصیلی کارشناسی و کارشناسی ارشد جامعه‌الزهرا‌(س) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «اباذر عمرانی فر»، رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز شنبه در گفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اعلام این خبر، عنوان کرد: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برای سال تحصیلی ۹۷-۹۶ از میان بانوان غیرایرانی واجد شرایط در دوره‌های تحصیلی کارشناسی(سطح دو) و کارشناسی ارشد(سطح سه) طلبه می‌پذیرد.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: زمان ثبت نام پذیرش طلاب بین‌الملل در دوره‌های تحصیلی کارشناسی(سطح دو) و کارشناسی ارشد(سطح سه) تا پایان مردادماه سال جاری تمدید شده است.

حجت الاسلام و المسلمین عمرانی فر تصریح کرد: متقاضیان دوره کارشناسی می‌توانند به صورت حضوری و یا مجازی در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) مشغول به تحصیل شوند.

وی افزود: متقاضیان دوره کارشناسی ارشد در صورتی که حائز شرایط ثبت نام باشند، می‌توانند در یکی از رشته‌های تحصیلی «تفسیر و علوم قرآن»، «روانشناسی تربیتی(تعلیم و تربیت)»، «فقه و اصول»، «کلام اسلامی» و «تاریخ اهل بیت(علیهم السلام)» ثبت نام کنند.

رئیس اداره سنجش و پذیرش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: بانوان غیرایرانی می‌توانند جهت مشاهده شرایط ثبت نام و تحصیل در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به پایگاه اطلاع‌رسانی http://j-alzahra.org مراجعه نمایند.

وی در پایان یادآور شد: آزمون ورودی طلاب بین‌الملل در دوره‌های کارشناسی و کارشناسی ارشد، ۴ شهریورماه سال جاری در جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  برگزار می‌شود.

 

جهت ثبت نام در دوره کارشناسی این پیوند را فعال کنید.

 

جهت ثبت نام در دوره کارشناسی ارشد این پیوند را فعال کنید.
 
 

برنامه‌های دهمین دوره کارورزی طلاب دانش‌آموخته بین‌الملل تشریح شد

مدیرکل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعةالزهرا(سلام الله علیها): دهمین دوره کارورزی طلاب دانش آموخته‌ی بین الملل از ۱۸بهمن آغاز شده و تا ۲۶ اسفند ماه ادامه دارد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، سرکار خانم «زهره عزیزی» روز یکشنبه درگفتگو با خبرنگار روابط عمومی با اشاره به فرموده ی مقام معظم رهبری حفظه الله، که فرمودند: «جامعه الزهراء(سلام الله علیها) یکی از مناسب‌ترین بسترهای کمال‌جویی و آرمان‌خواهی برای خواهرانی است که هم تشنه‌ی معارف ناب قرآن و عترت‌اند و هم شوق خدمت به اسلام و مکتب و هم نوعان را دارند»، اظهار داشت: اداره‌ی دانش آموختگان این اداره کل، بعد از پایان هر ترم تحصیلی، جهت توانمندسازی هرچه بیشتر طلاب فارغ التحصیل بین الملل، دوره های مهارتی و کارگاهی ویژه ای را برگزار می کند.

وی تصریح کرد: دهمین دوره کارورزی طلاب دانش آموخته‌ی بین الملل از ۱۸بهمن آغاز شده و تا ۲۶ اسفند ماه ادامه دارد.

خانم عزیزی اظهار داشت: در این دوره، کلاس‌های کارگاهی با موضوعات مختلف از جمله «بصیرت دینی در جهان معاصر»، «روش جذابسازی آموزه‌های دینی در کودک و نوجوان»، «مهارت افزایی ارتباط‌گیری در خانواده» و دوره‌های «فقه کاربردی»  در دو نوبت صبح و عصر برگزار می شود.

وی در ادامه ابراز داشت: اساتید مجربی همچون دکتر ایمانی مقدم، سرکار خانم عابدی، حجت الاسلام والمسلمین صالحی و حجت الاسلام والمسلمین علایی نژاد از جمله کارشناسان این دوره هستند.

مدیرکل اداره تبلیغ و ارتباطات جامعه الزهرا(سلام الله علیها)، کارگاه های «بیداری اسلامی و دورنمای آینده»، «تقریب مذاهب اسلامی و لزوم وحدت امت اسلام»، «تاثیر انقلاب اسلامی و نقش امام خمینی در منطقه»، «بررسی راهکارهای جریان سازی اسلامی» و «تحلیل گفتمان رهبرهای دینی در جهان اسلام» را از سلسه نشست های کارگاهی این دوره، تحت عنوان «بصیرت دینی در جهان معاصر» برشمرد.

 

برای مشاهده و دریافت جزییات برنامه، این پیوند را فعال فرمایید.

دیدگاه‌های اخیر