فرم جستجو

مدیر مدرسه نیمه وقت صبح: هدف از تجمیع مدارس علمیه جامعه الزهرا(س)، یکسان‌سازی در امور آموزشی و تربیتی طلاب است

رهبرپور گفت: تمرکز و یکسان‌سازی در تصمیم‌گیری امور آموزشی تربیتی و بهره‌گیری تمامی طلاب از یک برنامه جامع، از جمله اهداف یکسان‌سازی مدارس علمیه نیمه‌وقت جامعه الزهرا(سلام الله علیها) بوده است.

رهبرپور گفت: تمرکز و یکسان‌سازی در تصمیم‌گیری امور آموزشی تربیتی و بهره‌گیری تمامی طلاب از یک برنامه جامع، از جمله اهداف یکسان‌سازی مدارس علمیه نیمه‌وقت جامعه الزهرا(سلام الله علیها) بوده است.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل، مدیر مدرسه نیمه وقت صبح جامعه الزهرا(سلام الله علیها) روز سه شنبه درگفتگو با واحد خبر بیان داشت: از ترم اول سال تحصیلی ۹۵ – ۹۴ طرح تفکیک مدارس مطرح  و اجرایی شد که طی آن سه مدرسه نیمه‌وقت ۱، مدرسه نیمه‌وقت ۲ و مدرسه نیمه‌وقت ۳ شروع به کار کرد.

سرکار خانم "طاهره رهبرپور" ادامه داد: تمرکز و یکسان‌سازی در تصمیم‌گیری نسبت به امور آموزشی و تربیتی طلاب، جلب رضایتمندی طلاب با ارائه برنامه و کلاس‌های متعدد و متنوع آموزشی در ساعات مختلف که زمینه استفاده از محضر اساتید گوناگون را فراهم می‌کند، ارائه برنامه تربیتی - فرهنگی متمرکز و امکان بهره ‌وری تمامی طلاب نیمه‌وقت از این برنامه‌ها، صرفه‌جویی در منابع مالی و ساختمانی و همچنین جلوگیری از موازی کاری‌های متعدد؛ ازجمله اهداف تجمیع سه مدرسه نیمه‌وقت بود.

رهبرپور افزود: مدرسه نیمه‌وقت صبح متشکل از دو واحد آموزشی و تربیتی - فرهنگی است که در حال حاضر مسئولیت بخش آموزشی آن بر عهده سرکار خانم عباسی است که فعلاً با همان برنامه‌ریزی آموزشی سابق اداره خواهد شد و مسئول بخش فرهنگی تربیتی با سرکار خانم اورعی است و در حال برنامه‌ریزی یک طرح جامع و مدون جهت تأمین نیازهای تربیتی و آموزشی طلاب هستیم.

وی در پایان ضمن قدردانی از زحمات مدیران مدارس نیمه‌وقت اظهار داشت: از زحمات و تلاش‌های سرکار خانم طباطبایی و خانم خیری سپاسگزاری میکنم و امیدوارم در عرصه‌های جدید به مانند گذشته موفق باشند.

طی حکمی از سوی حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر «سید محمود مدنی» مدیر جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها)، سه مدرسه نیمه‌وقت جامعه الزهرا(سلام‌الله علیها) تجمیع و خانم «طاهره رهبرپور» که سابقاً مدیر مدرسه نیمه‌وقت ۱ بود، به سمت مدیر مدرسه نیمه‌وقت صبح منصوب شد.

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

سومین مرحله دوره حدیث‌خوانی نهج‌البلاغه برگزار می‌شود
معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری سومین مرحله از...
اردوی فرهنگی زیارتی «رایحه معرفت» ویژه طلاب مدرسه نیمه‌وقت صبح برگزار شد
مدیر مدرسه علمیه نیمه‌وقت صبح جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری اردوی...
جلسه دفاعیه پایان‌نامه «قرائات و نقش آن در تفسیر قرآن» برگزار می‌شود
جلسه دفاع از پایان‌نامه سطح سه با موضوع «قرائات و نقش آن در تفسیر قرآن» در...
ثبت نام آزمون ورودی بخش بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) تمدید شد
ثبت نام آزمون ورودی بخش بین‌الملل جامعه‌الزهرا(س) در دو مقطع کارشناسی و...