فرم جستجو

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(س)؛ کانال رسمی کاروان «هم پای قافله» جامعه الزهرا(س) در تلگرام راه اندازی شد

حجت الاسلام والمسلمین «عباسعلی چمرانی» از راه اندازی کانال رسمی کاروان «هم پای قافله» جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در تلگرام خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین «عباسعلی چمرانی» از راه اندازی کانال رسمی کاروان «هم پای قافله» جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در تلگرام، ویژه پیاده روی اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، وی روز پنج شنبه با اعلام این خبر بیان کرد: این کانال در فضای مجازی با هدف ترویج فرهنگ ناب زیارت اربعین و گسترش و تعمیم پیام های آموزشی و فرهنگی در حوزه های بهداشتی، ایمنی، مکالمه عربی، احادیث و آداب زیارت در میان زائران اربعین که با کاروان هم پای قافله جامعه الزهرا(سلام الله علیها) به این سفر معنوی مشرف می شوند، راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: طلاب، اساتید و کارکنان جامعه الزهرا(سلام الله علیها) امسال برای دومین بار به همراه کاروان هم پای قافله، جهت زیارت امام حسین (علیه السلام) در اربعین به این مکان مقدس مشرف می شوند.

وی اطلاع رسانی از آخرین اخبار و اطلاعیه های کاروان را یکی دیگر از اهداف راه اندازی این کانال عنوان کرد و افزود: زائران و علاقه مندان می توانند جهت عضویت بر روی لینک https://telegram.me/jz_arbain۱۳۹۵  کلیک کرده و سپس دکمه عضویت(join)  را بزنند یا آدرس jz_arbain@ را در تلگرام خود جستجو کنند.

حجت الاسلام والمسلمین چمرانی در پایان با بیان اینکه اربعین حسینی مانور بزرگ شیعیان است، اظهار کرد: اربعین حسینی، بزرگ‌ ترین اجتماع جهان اسلام است.

 

 

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

آیت الله دریاباری: دنیا طلبی آفت بزرگی برای طلاب است
استاد اخلاق حوزه علمیه دنیاطلبی و توجه به مسائل مادی را از آفت های بزرگ طلبگی...
معاون آموزش جامعه‌الزهرا (س): جامعه الزهرا(س) برنامه ویژه برای خواهران نخبه حوزوی دارد
حجت ‌الاسلام ‌والمسلمین «علیرضا حاجی‌زاده» از تدوین برنامه ویژه استعدادهای برتر...
دبیر هیات امنای جامعه الزهرا(س): هدف از طلبگی شکل گیری نظام ارزشی صحیح در فرد است
حجت الاسلام والمسلمین زینتی هدف از طلبگی را تغییر در وجود خود فرد، تغییر در منش...
تلفیق مأموریت فرهنگی و تبلیغی و همچنین مأموریت آموزشی و تربیتی در جامعه الزهرا(س)
مدیر کل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(سلام الله علیها) از تلفیق مأموریت...

دیدگاه‌های اخیر