فرم جستجو

مدیر کل روابط عمومی و بین الملل جامعه الزهرا(س)؛ کانال رسمی کاروان «هم پای قافله» جامعه الزهرا(س) در تلگرام راه اندازی شد

حجت الاسلام والمسلمین «عباسعلی چمرانی» از راه اندازی کانال رسمی کاروان «هم پای قافله» جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در تلگرام خبر داد.

حجت الاسلام والمسلمین «عباسعلی چمرانی» از راه اندازی کانال رسمی کاروان «هم پای قافله» جامعه الزهرا(سلام الله علیها) در تلگرام، ویژه پیاده روی اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، وی روز پنج شنبه با اعلام این خبر بیان کرد: این کانال در فضای مجازی با هدف ترویج فرهنگ ناب زیارت اربعین و گسترش و تعمیم پیام های آموزشی و فرهنگی در حوزه های بهداشتی، ایمنی، مکالمه عربی، احادیث و آداب زیارت در میان زائران اربعین که با کاروان هم پای قافله جامعه الزهرا(سلام الله علیها) به این سفر معنوی مشرف می شوند، راه اندازی شده است.

وی ادامه داد: طلاب، اساتید و کارکنان جامعه الزهرا(سلام الله علیها) امسال برای دومین بار به همراه کاروان هم پای قافله، جهت زیارت امام حسین (علیه السلام) در اربعین به این مکان مقدس مشرف می شوند.

وی اطلاع رسانی از آخرین اخبار و اطلاعیه های کاروان را یکی دیگر از اهداف راه اندازی این کانال عنوان کرد و افزود: زائران و علاقه مندان می توانند جهت عضویت بر روی لینک https://telegram.me/jz_arbain۱۳۹۵  کلیک کرده و سپس دکمه عضویت(join)  را بزنند یا آدرس jz_arbain@ را در تلگرام خود جستجو کنند.

حجت الاسلام والمسلمین چمرانی در پایان با بیان اینکه اربعین حسینی مانور بزرگ شیعیان است، اظهار کرد: اربعین حسینی، بزرگ‌ ترین اجتماع جهان اسلام است.

 

 

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

دومین برنامه «رسم پروانگی» ویژه طلاب خوابگاهی برگزار شد
معاون تربیتی ‌فرهنگی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری دومین برنامه «رسم...
عضو هیات امنای جامعه الزهرا(س): آموزش به دور از واقعیت در اسلام پذیرفته نیست
حجت الاسلام والمسلمین بهجت پور گفت: آموزشی که از واقعیت، عمل و پژوهش به دور...
بازدید جمعی از اساتید کشور سوریه از جامعه الزهرا
پنج نفر از اساتید حوزه علمیه امام خمینی(ره) وابسته به جامعه المصطفی العالمیه(ص...
کارگاه «شیوه مدخل‌نویسی در دانشنامه» برگزار می‌شود
مدیر دانشنامه زن مسلمان اظهار داشت: کارگاه «شیوه مدخل‌نویسی در دانشنامه» به همت...