فرم جستجو

مدیر جامعه‌الزهرا‌(س) خبر داد: درخشش فارغ‌التحصیلان جامعه‌الزهرا(س) در تبلیغ دین

مدیر جامعه‌الزهرا‌(س) تصریح کردند: تاکنون هفت هزار بانوی طلبه غیرایرانی از ۹۲ کشور جهان از این مؤسسه علمی فارغ‌التحصیل شده‌اند که فعالیت‌های تبلیغی دینی گسترده‌ای در کشورهای خود دارند.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها)، حجت‌الاسلام‌والمسلمین دکتر «سیدمحمود مدنی» شب گذشته در دیدار با آیت‌الله سبحانی با اشاره به اینکه در حال حاضر ۱۴ هزار بانوی طلبه در جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) مشغول تحصیل هستند، عنوان کردند: از این تعداد طلبه، حدود هفت هزار نفر به صورت مجازی و غیرحضوری و حدود ۷۲۰۰ نفر به صورت حضوری در سطح ۲ و ۳ و ۴ در حال فراگیری علوم دینی هستند که از این تعداد حدود ۱۲۰۰ نفر غیرایرانی هستند.

وی با بیان اینکه تاکنون هفت هزار بانوی طلبه غیرایرانی از ۹۲ کشور جهان از این مؤسسه علمی فارغ‌التحصیل شده‌اند، خاطرنشان کردند: هم‌اکنون برخی از فارغ‌التحصیلان غیر ایرانی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) در کشورهای خود مشغول تدریس و فعالیت‌های تبلیغی دینی هستند که آثار خوبی نیز در پی داشته است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین مدنی افزودند: یکی از فارغ‌التحصیلان آرژانتینی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) با ترجمه و انتشار ۲۰ جلد کتاب درباره اسلام توانسته است منبعی برای معرفی صحیح دین در منطقه آمریکای لاتین فراهم آورد؛ همچنین برخی از فارغ‌التحصیلان این مرکز علمی با تأسیس مدرسه، آموزشگاه، حوزه علمیه یا شبکه‌های تلویزیونی توانسته‌اند فعالیت‌های تبلیغی چشمگیری در مناطق خود داشته باشند.

مدیر جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) با اشاره به فعالیت بخش فارغ‌التحصیلان جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) گفتند: با فارغ‌التحصیلان این مؤسسه علمی ارتباط داریم و بر اساس برنامه‌ریزی انجام شده در پی برگزاری دوره‌های بازآموزی برای آنها هستیم.

وی در پایان از حضرت آیت‌الله سبحانی برای سخنرانی در مراسم آغاز سال تحصیلی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) و حوزه‌های علمیه خواهران دعوت به عمل آوردند.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

فرصت‌شناسی حضرت زهرا(س) در شب‌های قدر
حجت الاسلام و المسلمین مدنی اظهار داشتند: پنهان بودن شب قدر برای استفاده از...
آیت الله سبحانی: وجود جامعه‌الزهرا‌(س) یک ضرورت دینی است
آیت الله سبحانی: وجود جامعه‌الزهرا‌(س) یک ضرورت دینی است
توافق در مسیر تکلیف، درسی بزرگ از سیره زندگی حضرت زهرا(س) است
مدیر جامعه‌الزهرا‌(س) تصریح کردند: در بیان فضائل عملی امام علی(ع)، حضور تمام قد...
ما نسبت به اهداف سازمانی جامعه‌الزهرا‌(س) مسئولیت داریم
مدیر جامعه‌الزهرا‌(س) با بیان اینکه ما نسبت به اهداف سازمانی جامعه‌الزهرا‌(س)...