فرم جستجو

۴ شهریورماه؛ آغاز ثبت نام دبیرستان بزرگسالان علوم و معارف اسلامی هدی

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی، زمان ثبت‌نام دبیرستان نوبت دوم(بزرگسالان) دولتی علوم و معارف اسلامی هدی را ۴ تا ۲۳ شهریورماه اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)، «علیرضا کبیری» روز شنبه در گفتگو با واحد خبر، اظهارداشت: جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) نخستين سازمان و نهاد در كشور است كه از سوی شورای عالی آموزش و پرورش، اجازه‌ی فعال‌سازی دبيرستان نوبت دوم در رشته‌ی علوم ومعارف اسلامی را دريافت کرده است.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی عنوان کرد: پس از دریافت مجوز فعاليت دبيرستان علوم و معارف اسلامی هدی در نوبت دوم(عصر) از سوی شورای عالی آموزش و پرورش، پیگیری‌های اداری برای اختصاص کد آموزشگاهی و دیگر تشریفات سازمانی در آموزش و پرورش استان قم انجام شد.

کبیری با اشاره به اینکه راه‌اندازی این آموزشگاه، استفاده‌ی بیشتر و بهتر از امکانات و تجهیزات فیزیکی و آموزشگاهی این مجموعه را به دنبال دارد، افزود: ظرفیت ثبت‌نام در این آموزشگاه در سال تحصیلی ۹۷-۹۶ بیش از ۲۰۰ نفر است.

وی در ادامه گفت: فراهم کردن زمینه‌ی ازدواج با برطرف کردن نگرانی برای ادامه‌ی تحصیل، فراهم کردن شرایط مناسب و مطلوب برای دختران علاقه‎مند به تحصیل در رشته‌ی علوم ومعارف اسلامی به شیوه‌ی حضوری و غیرحضوری و پوشش هرچه بیشتر دانش‌آموزان شایسته‎ی این رشته، از دیگر مزایای فعال‌سازی این دبیرستان است.

مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی افزود: این آموزشگاه زمینه‌ی تحصیل و دریافت گواهی دیپلم برای بانوانی که علاقه‎مند به تحصیل دروس حوزوی هستند و همچنین شرکت‌کنندگان در طرح حفظ یکساله قرآن کریم را که مایل به ادامه تحصیل غیرحضوری در دبیرستان هستند؛ فراهم ساخته است.

وی اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری، امکان ثبت‌نام داوطلبان پایه‌های دهم و یازدهم نظام جدید و پایه‌های دوم و سوم نظام قدیم فراهم است و داوطلبان پایه‌ی چهارم نیز می‌توانند در آزمون‌ دروس اختصاصی رشته‌ی معارف اسلامی در این آموزشگاه شرکت کنند.

مدیر مجتمع هدی با بیان سازوکار آموزشی دبیرستان‌های نوبت دوم، ابراز داشت: فراگیران در این دبیرستان می‌توانند متقاضی گذراندن واحدهای درسی به صورت حضوری یا غیرحضوری باشند و کلاس‌های حضوری به شرط رسیدن به حد نصاب معین در نوبت عصر برگزار می‌شوند.

کبیری با بیان اینکه ثبت نام در دبیرستان بزرگسالان دولتی علوم و معارف اسلامی هدی به صورت حضوری است، یادآور شد: زمان ثبت‌نام در این آموزشگاه ۴ تا ۲۳ شهریورماه است و داوطلبان می‌توانند از طریق شماره تلفن‌های ۳۲۹۰۲۹۴۶ و ۳۲۱۱۲۱۵۰ برای دریافت اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.

گروه خبری: 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

ثبت نام دبیرستان بزرگسالان علوم و معارف اسلامی هدی تا ۵ مهر تمدید شد
مدیر مجتمع آموزشی تربیتی هدی از تمدید ثبت نام دبیرستان بزرگسالان علوم و معارف...
ثبت نام دوره‌های آموزشگاه تخصصی قرآن هدی آغاز شد
مدیر آموزشگاه تخصصی قرآن هدی از برگزاری دوره‌های قرآنی در فصل زمستان همراه با...
همایش ملی «نگرش علمی کاربردی به عفاف و حجاب» برگزار می‌شود
همایش ملی «نگرش علمی کاربردی به عفاف و حجاب» به همت معاونت فرهنگی اجتماعی...
مکان‌های برگزاری مسابقه علمی کوثر اعلام شد
مدير اداره ارزشيابي تحصيلي و مسابقات علمی معاونت آموزش جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌...