فرم جستجو

مسابقه مفهومی دعای ۲۴ و ۲۵ صحیفه سجادیه برگزار می‌شود

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا(س) از برگزاری مسابقه مفهومی دعای ۲۴ و ۲۵ صحیفه سجادیه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت‌الاسلام‌والمسلمین «علیرضا حاجی زاده»، معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) روز سه شنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: یکی از مشکلات ودغدغه های  امروز جامعه ما مسائل اخلاقی، تربیتی و فرهنگی خانواده‌ها است که باید از منابع مجرب و متقن پاسخ داده شود و جهت دریافت این معارف ارزشمند و پاسخگویی به نیاز امروز منابعی لازم است که از اطمینان، اتقان و صحت برخوردارباشد.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: دعاهای«صحیفه سجادیه» مشهور به زبور آل محمد(صلّی‌الله‌علیه‌وآله) یکی از بهترین منابع جهت دریافت معارف ارزشمند و پاسخگویی به نیاز امروز جامعه است؛ چرا که ریشه در کلام الهی و علم لدنی دارد.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده تصریح کرد: شناخت «صحیفه سجادیه» را می‌توان گامی در جهت آشنایی با «معارف اسلام » دانست و در زمینه «عقاید» و «اخلاق » و «شناخت‌های دینی » به آن مراجعه کرد.

وی افزود: دعاهایی که از زبان مبارک امام سجاد(علیه‌السلام) بیان شده و به ما رسیده است، حاوی ظریف‌ترین و عمیق‌ترین معارف به ویژه مباحث ناب اخلاقی و تربیتی است که می‌تواند پاسخگوی نیازهای نسل جوان ما باشد؛ بنابراین باید قدر این مجموعه را دانست و با آن مأنوس بود.

معاون آموزشی تربیتی جامعه‌الزهرا‌(سلام‌الله‌علیها) بیان داشت: اداره قرآن و حدیث در نظر دارد جهت ارتقای سطح معرفتی خانواده بزرگ جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) طرح مسابقه مفهومی دعای ۲۴ و ۲۵ صحیفه سجادیه را برگزار کند.

حجت الاسلام و المسلمین حاجی زاده با بیان اینکه مهلت ارسال پاسخنامه تا ۱۰ مردادماه است، یادآور شد: سوالات مسابقه شامل ۱۵ سوال تستی و پنج سوال تشریحی است.

وی عنوان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این مسابقه می‌توانند جهت دریافت اطلاعات و سؤالات مسابقه به ورودی ساختمان شهید بهشتی، سرای ثقلین و یا به سایت و کانال جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها)  مراجعه کنند.

 

شماره تلفن ۳۲۱۱۲۳۵۵ آماده پاسخگویی به سوالات شرکت‌کنندگان است.

 

جهت دریافت سوالات مسابقه این پیوند را فعال کنید.

 

 

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

مسابقه «آشنایی با سران تکفیر» برگزار می‌شود
مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری مسابقه «...
اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه «آشنایی با سران تکفیر»
مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی از اعلام اسامی برگزیدگان مسابقه «آشنایی با سران...
اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «روشنا۱»
مدیر مرکز تخصصی حکمت اسلامی از اعلام برگزیدگان مسابقه کتابخوانی روشنا۱ خبر داد.
جلسه دفاعیه پایان‌نامه «قرائات و نقش آن در تفسیر قرآن» برگزار می‌شود
جلسه دفاع از پایان‌نامه سطح سه با موضوع «قرائات و نقش آن در تفسیر قرآن» در...