فرم جستجو

برگزاری مسابقه طراحی پوستر «وظایف جوان انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری(مدظله)»

نخستین مسابقه طراحی پوستر با موضوع «وظایف جوان انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)» برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری نخستین مسابقه طراحی پوستر با موضوع «وظایف جوان انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)» خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام و المسلمین «محمدرضا برادران»، معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) روز چهارشنبه در گفتگو با واحد خبر، عنوان کرد: نخستین مسابقه طراحی پوستر با موضوع «وظایف جوان انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)» به همت اداره کل فرهنگی معاونت فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) اظهار داشت: مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) همواره به جوانان نگاه ویژه‌ای دارند که برخاسته از ژرف‌نگری ایشان نسبت به ظرفیت‌های جوانان و استفاده از استعدادهای سرشار جوانان در راستای آرمان‌های انقلاب اسلامی است.

حجت الاسلام و المسلمین برادران افزود: مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) همواره توصیه‌هایی به جوانان داشته اند که این امر توجه و تمرکز  ویژه‌ای بر بیانات آن حضرت در خصوص جوانان را می‌طلبد.

وی ادامه داد: در این میان، طرح‌های گرافیکی نقش بسزایی در تفهیم مطالب و تعمیق بیانات و نصایح رهبری در ذهن جوان خواهد داشت؛ بر همین اساس، مسابقه طراحی پوستر با موضوع «وظایف جوان انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)» در دستور کار معاونت فرهنگی تبلیغی قرار گرفت.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) تصریح کرد: برگزاری نخستین مسابقه طراحی پوستر با موضوع «وظایف جوان انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی)» می‌تواند علاوه بر غنی‌سازی مهارت‌های تبلیغی طلاب و آشنایی آنان با ابزارهای تصویری و روزآمد جهت تبلیغ موثر، اثرات مثبتی در راستای مأنوس شدن و هم افق شدن با نظرات و دیدگاه‌های مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) درباره جوانان داشته باشد.

حجت الاسلام و المسلمین برادران بیان داشت: هدف از برگزاری این مسابقه، «توانمندسازی طلاب در زمینه طراحی و گرافیک جهت ارتقاء سطح مهارت‌های تبلیغی آنان»، «شناسایی طلاب مستعد در امور هنری و فرهنگی و ایجاد زمینه مناسب جهت رشد و ارتقاء مهارت‌های فردی آنان» و «استفاده از آثار هنری طلاب در نمایشگاه‌های فرهنگی» است.

وی به محورهای این مسابقه اشاره کرد و افزود: «تقوا»، «بلند کردن پرچم عدالت‌خواهی»، «تقویت بنیه دینی و انقلابی با معنویات»، «تحصیل علم»، «انس با قرآن کریم»، «ورزش»، «صبوری در تحقق اهداف انقلاب»، «اثر گذاری بر محیط با تقویت ارتباط با خدا»، «امر به معروف و نهی از منکر»، «تحلیل نظام سلطه»، «حفظ هویت ملی» و «غنیمت شمردن فرصت جوانی» از محورهای این مسابقه است.

معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) به شرایط آثار ارسالی این مسابقه اشاره و عنوان کرد: شرکت‌کنندگان باید آثار خود را در ابعاد A۳ و در قالب jpg و یا tiff و با dpi ۳۰۰ طراحی کنند.  

حجت الاسلام و المسلمین برادران با بیان اینکه هر شرکت‌کننده می‌تواند سه اثر به دبیرخانه ارسال کند، افزود: شرکت‌کنندگان می‌توانند آثار خود را به آدرس اینترنتی mfarhangi.edu@jz.ac.ir ارسال کنند.

وی، آخرین مهلت ارسال آثار به مسابقه طراحی پوستر را پایان خردادماه سال جاری عنوان کرد و اظهار داشت: آثار ارسال شده به این مسابقه، در نمایشگاه «جوان انقلابی» به نمایش گذاشته می‌شود.

وی در پایان بیان داشت: پس از ارزیابی آثار توسط داوران مسابقه، نفرات اول تا سوم این مسابقه تجلیل می‌شوند.

نظرات (۲)

معصومه قربانی (تایید نشده)
سلام بنده امروز پوستر جوان مومن انقلابی رو طراحی کردم و به آدرسی که نوشته بودید فرستادم ولی انگار آدرستون مشکل داره تحویل داده نشد لطفا رسیدگی کنید.
۱۳۹۶/۰۳/۳۱ ساعت ۲۲:۳۱:۴۱
modir۲
با سلام و احترام لطفا آثار خود را به این نشانی ارسال فرمایید: mfarhangi.edu@jz.ac.ir
۱۳۹۶/۰۴/۰۱ ساعت ۱۶:۵۳:۵۳

ارسال نظر

سوال امنیتی
این سوال برای آزمایش اینکه کاربر انسان است یا ربات و برای جلوگیری از ارسال اسپم خودکار می باشد.
لطفا پاسخ سوال را بنویسید.

مطالب مرتبط

مسابقه طراحی پوستر «وظایف جوان انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری(مدظله)» تمدید شد
معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(س) از تمدید نخستین مسابقه طراحی پوستر با موضوع...
مهلت شرکت در مسابقه ویژه «همپای قافله» تمدید شد
معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از تمدید مسابقه ویژه «همپای...
کارگاه «روش شناخت و بیان حدیث» در همایش مبلغان جامعه‌الزهرا(س) برگزار شد
کارگاه آموزشی و مهارت‌افزایی «روش شناخت و بیان حدیث» از سلسله‌کارگاه‌های همایش...
دوره «دانش‌افزایی و مهارت‌افزایی پیاده‌روی اربعین» برگزار می‌شود
معاون فرهنگی تبلیغی جامعه‌الزهرا(سلام‌الله‌علیها) از برگزاری دوره «دانش‌افزایی...